Skocz do zawartości

Zablokowane #1566 Pytanie na dziś


Jax Teller

Rekomendowane odpowiedzi

pytanienadzis2.png

Koncert jakiego artysty/zespołu był najlepszym, w którym kiedykolwiek uczestniczyłeś/aś?

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się być na żadnym z tych, ale chętnie bym poszedłem na koncert Grubsona, Lewis Capaldi, White 2115.

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylińska i Lady Pank <3 Agusia ostatnio na swoje 25 lecie na scenie- super atmosfera, a głos i energia sceniczna niezmienna 

z kolei Lady Pank też jakiś tam jubileusz był i cudownie było móc w końcu zobaczyć i posłuchac ich na żywo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Destiny ;D

Foo Fighters w Gdyni

albo Coldplay w Wawie ;)

Pierwsze co wpada do bani.

 

Festivalowo moge też dodać że:
OPEN'ER FESTIVAL i ROCK AM RING to dwie perełki które zostaną zawsze w sercu :P

Edytowane przez Destee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej festiwalowo, ale jest tego trochę... ASOT, Transmission, Dreamstate Europe, UNTOLD, nasz Sunrise Festival... na każdym wrażenia których nie da się opisać i zapomnieć. W planach jeszcze mam Tomorrowland

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem koncertów. Bardziej wolę kierunek jaki przedstawił @ White Legend. Ja byłem na Electrocity w Lubiążu w 2013 roku.

Ponadto bardzo dobrze wspominam koncert zespołu Kult. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję być na kilku koncertach hip-hopowych. Najbardziej spośród nich chyba spodobały mi się występy Sariusa oraz Kękę. Bardzo dobrze wspominam też koncert Łydki Grubasa w zeszłym roku - był ogień zarówno na scenie, jak i pod nią :D 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie