Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Statystyki Graczy - CS2

Sprawdź najlepszych graczy naszych serwerów CS2 oraz ich dokładne statystyki!

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6
    • Nowy ONLY DD2 - PRACE
    • 51.77.39.131:27016
    • 0 / 32 graczy
    • mapa:


      cs_italy

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa cs_italy
        • Protokół source
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 1
  • Counter-Strike 2 Counter-Strike 2
    • Nowy Only Mirage
    • mirage.csowicze.pl
    • 1 / 20 graczy
    • mapa:


      de_mirage

    • Właściciel:

  • Minecraft Minecraft
    • MC - Survival - (1.21.4/5)
    • mc.csowicze.pl
    • 0 / 30 graczy
    • mapa:


      world

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa world
        • Protokół gamespy3
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 3
  • Teamspeak 3 Teamspeak 3
    • Nowy TS3 - Csowicze
    • ts3.csowicze.pl
    • 3 / 32 graczy
    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Protokół teamspeak3
        • Procentowe wypełnienie 9%
        • Najwięcej graczy 3
  • Discord Discord
    • DC CSowicze
    • Kliknij przycisk Połącz
    • 117 / 117 graczy
    • Właściciel:

  • 9 Wszystkich serwerów
  • 182 / 353 Wszystkich graczy
  • 52% Zapełnienie serwerów

Sprawdź co u nas się dzieje w

Redakcja

Pokaż ostatnie tematy

Liga typera

Pokaż ostatnie tematy

Serwery

Pokaż ostatnie tematy

Przywitalnia

Pokaż ostatnie tematy

Grafika

Pokaż ostatnie tematy

xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

RECGRY.png

Dzisiaj przedstawiam Wam przykład oryginalnej recenzji gry CS:GO na nowym silniku napisanym przez sztuczną inteligencję :) 

 

Counter-Strike wchodzi w nową erę. Zobacz zwiastuny w...

 

Counter Strike: Global Offensive z silnikiem Source 2 to naprawdę imponująca gra, która wprowadza wiele ulepszeń w porównaniu do poprzedniej wersji. Od poprawionej grafiki i interfejsu użytkownika, po ulepszoną mechanikę gry, nowe funkcje i usprawnienia techniczne, gra zdecydowanie przewyższa swoje poprzednie wersje.

 

? Na początek warto wspomnieć o poprawionej grafice, która jest o wiele bardziej realistyczna i zaawansowana niż wcześniej. Animacje postaci, efekty oświetleniowe oraz detale otoczenia są teraz znacznie bardziej zaawansowane, co sprawia, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca, a walki nabierają na realizmie i dynamice.

 

? Jednak to nie jedyna zmiana. W CS:GO Source 2 wprowadzono ulepszony system rankingowy, który jest teraz bardziej precyzyjny i sprawiedliwy, dzięki czemu mecze są bardziej wyrównane i dają więcej frajdy. Dodatkowo, gra pozwala na personalizację postaci i broni, co pozwala na indywidualizację stylu gry.

? Nowa wersja silnika umożliwia również nagrywanie i edycję meczów, co pozwala na dzielenie się swoimi osiągnięciami z innymi graczami, a także daje możliwość streamowania. To świetne udogodnienie dla osób, które chcą pochwalić się swoimi umiejętnościami lub ciekawymi momentami z rozgrywki.

 

? Warto także zwrócić uwagę na ulepszoną mechanikę gry, która sprawia, że strzelanie i poruszanie się postaci jest teraz jeszcze bardziej płynne i precyzyjne. Dodatkowo, wprowadzono funkcję "Graffiti", czyli możliwość malowania po ścianach i obiektach na mapie, co daje jeszcze więcej sposobów na personalizację i wyrażenie swojego stylu gry.

 

? CS:GO Source 2 wprowadza także wiele innych usprawnień, takich jak poprawione wsparcie dla wielu ekranów, zmniejszenie opóźnień, a nawet możliwość widzenia swoich nóg w grze. Te udogodnienia pozwalają na jeszcze większą elastyczność i personalizację ustawień gry, co pozwala na dostosowanie jej do swoich preferencji.

 

? Podsumowując, CS:GO z silnikiem Source 2 to naprawdę świetna gra, która wprowadza wiele usprawnień i nowości, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wciągająca i dostarcza jeszcze więcej frajdy z rozgrywki. Dla fanów serii oraz miłośników gier strzelanek zespołowych jest to bez wątpienia must-have,

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

  • Zasłużony
Napisano

Grafika jak najbardziej na plusik, ale jak ktoś ma słabszy komputerek i gdy ktoś rzuci mu smoke, to nie tylko poczuje tego granata w grze, ale i w pokoju, jak mu komputer spali.

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Napisano
Teraz, G@ngst@ napisał:

Grafika jak najbardziej na plusik, ale jak ktoś ma słabszy komputerek i gdy ktoś rzuci mu smoke, to nie tylko poczuje tego granata w grze, ale i w pokoju, jak mu komputer spali.

Grafiki nie generował - zakoszona z google :P póki co testujemy sztuczną inteligencję w wersji "pisemnej" i radzi sobie wspaniale nawet z pisaniem kodów :P

 

Co do samego CS:GO 2 ja to nawet nie mam jeszcze wersji bety a chętnie bym to potestował :P 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie