Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na nieudolnego administratora - TheProShizer | CSSetti.pl


unnamed.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już tak składamy na siebie skargi no to ja w osobnej skardze jak będzie mi się chciało podrzucę jak mnie mutowałeś (i nie tylko MNIE), wywalałeś z serwera, przerzucałeś na siłe do CT wtedy kiedy nie mogłem i jak już tak mocno zwracasz uwagę o nadużywanie interadmina to również wrzucę jak naduzywałeś adminvoica.. 

 

 

1: Co do GT, serio czy coś tobie się odkleiło? Jeśli już tak mocno zwracasz uwagę na GT to też również moje GT

https://www.gametracker.com/player/TheProShizer | CSSetti/51.83.147.22:27015/
https://www.gametracker.com/player/TheProShizer I CSSetti.pl/51.83.147.22:27015/

 

Mam swoje życie, mam co innego do roboty w przeciwieństwie do ciebie nie przesiaduję 24 na dobę na kompie.

 

Szkoda, że nie zwrócisz uwagi na to jakie inni administratorzy mają GT

https://www.gametracker.com/player/zayaNNN./51.83.147.22:27015/
https://www.gametracker.com/player/I Love Anime/51.83.147.22:27015/
https://www.gametracker.com/player/osia46/51.83.147.22:27015/
https://www.gametracker.com/player/Jahmeton/51.83.147.22:27015/
https://www.gametracker.com/player/Rafal7255/51.83.147.22:27015/

 

 

2: Wchodzenie do CT, wchodzę kiedy mogę. Jestem chociaż raz dziennie w CT. Wiem jest to mało ale nie tylko ja wchodzę tak rzadko do ct z adminów.

3: Co do ucieczki na inny serw żeby nie prowadzić. Zapewne powiedział ci to Rzulf. Było na serwerze 3 osoby Rzulf napisał mi abym poszedł do CT to polazłem na inny serwer bo AKURAT tam było więcej osób. Była to jedyna taka sytuacja. Dobrze wiesz jak są rozpatrywane skargi bez dowodów - odrazu odrzucane. Skarga to sklejka informacji które dostał od swoich serdecznych kolegów. 

 

4: 

7 godzin temu, Bonesi napisał:

"Zamknij mo**e, mama jest w pokoju, nie moge teraz rozmawiac, ja tu tylko na chwile"

Zdanie widzę, że wymyślone jak pół tej skargi. Jak już przytaczasz cytat co ja piszę to warto to skopiować z serwera a nie wymyśleć go. brzmi on najczęściej tak (+/-) "Nie mogę, bo mama jest za ścianą xD"

 

4: 

7 godzin temu, Bonesi napisał:

- Bezkonfliktowość na serwerze oraz na forum,

Serio? Dobrze wiesz jaka panuje atmosfera na serwerze. Imagine składać skargę o coś co się samemu "nagminnie" łamie 

 

7 godzin temu, Bonesi napisał:

Naduzywanie tej funkcji zdarza sie bardzo czesto.

Fakt, przyznaje się. Za dużo używalem intervoica. Nikt mi nie mówił, że komuś to przeszkadza - dopiero wczoraj mekupsko mi o tym powiedział to przestałem się odzywać.

 

 

 

Podsumowując: Składasz skargę na mnie za coś co sam najczęściej łamiesz :XD: wiem, większość tej społeczności mnie nie lubi i zdawałem sobie z tego sprawę, że takie skargi będą ale nie spodziewałem się, że będzie ona od Administratora który robi co chce. Dowodów nie mam na to bo mi się szukać nie chce ale admin bonessi napewno dobrze wie co wyprawia.  

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzefShizer napisał:

Dowodów nie mam na to bo mi się szukać nie chce ale admin bonessi napewno dobrze wie co wyprawia.  

Ad

3 godziny temu, SzefShizer napisał:

Jeśli już tak składamy na siebie skargi no to ja w osobnej skardze jak będzie mi się chciało podrzucę jak mnie mutowałeś

Co ma mutowanie shizera do działań na szkodę serwera? Poza tym ja nie wspominałem o żadnych wyzwiskach siebie nawzajem albo nie wiem mutowanie czy ch*j wie co jeszcze tylko skarga głównie jest o tym, że ciebie gościu trzeba prosić na kolanach żebyś ty wlazl kur*a do ct chociaż ten "Raz dziennie" szkoda że to jest jedno wielkie kłamstwo bo w ct jesteś raz na tydzień xddd

 

3 godziny temu, SzefShizer napisał:

Szkoda, że nie zwrócisz uwagi na to jakie inni administratorzy mają GT

Ale mnie nie obchodzą inni administratorzy xd

 

3 godziny temu, SzefShizer napisał:

Mam swoje życie, mam co innego do roboty w przeciwieństwie do ciebie nie przesiaduję 24 na dobę na kompie.

11 godzin temu, Bonesi napisał:

Na wstepie

Po pierwsze - nie jest to tylko skarga a osobiste wyrazenie opinii.

 

 

3 godziny temu, SzefShizer napisał:

Skarga to sklejka informacji które dostał od swoich serdecznych kolegów

Nigdy nie kieruje się opinią innych ludzi. Sam się na tobie poznałem

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadkiem nadużywania admina przez shizera i jego niejednokrotne wychdozenie z serwera akurat kiedy nie było chętnych do CT. Dowodów nie mam, nie zbierałem ich ale zdanie świadka chyba też się liczy w jakimś stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego ten niewyzyty 14 latek ma admina jest w ogole smiesznym zartem XD

mam wrazenie ze ma admina dla wlasnych korzysci i uzywa go specjalnie przeciwko osoba ktorych nie lubi (slay, kick, mute itp.) po prostu odechciewa sie grac gdy on jest na serwerze, juz nawet mamba czy wikary mnie tak nie wkurwia 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazło się dwóch adminów na jailbreaku. Jeden ma 16 lat, wbija co jakiś czas na serwer, ludzie po nim jadą bo poznali jego kanał na yotube i nie czuje się komfortowo. Drugim natomiast admin składa skargę na admina, gdzie on sam nadużywa admin voice czy admin chat'u, więc nawet nie wiadomo czy można brać na poważnie tę skargę. Najbardziej bawi mnie fakt że jeden wytyka drugiemu to samo gdzie jedna jak i druga strona nie potrafi się zachować. Nie wiem dajdzie sobie po plaskaczu czy coś, a nie robicie baity czy jak to można uznać na forum czy na serwerze.  Podsumowując ta skarga nie tylko ośmieszenie swojej osoby, ale pokazanie jak ta skarga oraz administracja pokazuje wstyd na forum, czyli krótko można nazwać to pośmiewiskiem XD

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem u Shizera ogromna poprawa w zachowaniu od momentu uzyskania admina. Oczywistym był fakt ze Shizer nie będzie mial łatwo jako admin ale sam sobie na to zapracował co wynika z nagannego zachowania ze starych czasów i powoduje to ze niektorzy będą teraz doszukiwali sie u niego tylko negatywów bo maja już wyrobione uprzedzenia w jego kierunku. Mi osobiście nie przeszkadza ten admin vipvoice a co do ct No to kurde to jest młody chłopak tez jak mieszkałem z rodzicami to mnie krępowało prowadzenie na jailach jak rodzice byli w domu haha. Jedyne co mi się nie podoba to czasem nie reaguje kompletnie na u@ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, psia dupa napisał:

Jestem świadkiem nadużywania admina przez shizera i jego niejednokrotne wychdozenie z serwera akurat kiedy nie było chętnych do CT. Dowodów nie mam, nie zbierałem ich ale zdanie świadka chyba też się liczy w jakimś stopniu.

Piszesz i pi*******z głupoty bez dowodów. Fakt zdarzyło się RAZ polazłem do konkurencji a nie wielokrotnie. Uwzieliście się na mnie bo zbanowałem waszego Super kumpla który latał na ab.

 

Z tego co opisaliście wyżej moich przewinień nie było 1,2 tylko powtarzały się wielokrotnie to w czym problem pokazać chociaż jedno z nich? 

 

Spinacie się do mnie, że nie chodzę do CT, szukacie zaczepki na siłę aby mnie wywalić. 

 

Co do nadużywań admina. Nie mam pojęcia o jakie nadużywania wam chodzi, dowody??? 

 

Mógłbym napisać skargi na adminów którzy też odpierdalają ale doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu i nie będę swojego płaczu wywalał na forum bo np. admin zayan nie chodzi do ct:) Żałosne.

 

 

19 godzin temu, StaryLary napisał:

To dlaczego ten niewyzyty 14 latek ma admina jest w ogole smiesznym zartem XD

Śmiesznym żartem jest to, że osoba która latała na każdym banie na ab dostała ub. Latałeś nawet wtedy kiedy snuffy ci skrócił bana na 3dni. Zdecydowała administracja, dostałeś ub to się ciesz ;) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kryk napisał:

Moim zdaniem u Shizera ogromna poprawa w zachowaniu od momentu uzyskania admina. Oczywistym był fakt ze Shizer nie będzie mial łatwo jako admin ale sam sobie na to zapracował co wynika z nagannego zachowania ze starych czasów i powoduje to ze niektorzy będą teraz doszukiwali sie u niego tylko negatywów bo maja już wyrobione uprzedzenia w jego kierunku. Mi osobiście nie przeszkadza ten admin vipvoice a co do ct No to kurde to jest młody chłopak tez jak mieszkałem z rodzicami to mnie krępowało prowadzenie na jailach jak rodzice byli w domu haha. Jedyne co mi się nie podoba to czasem nie reaguje kompletnie na u@ 

To radzę pograc trochę częściej na serwerze a nie tylko w godzinach 9-11 xdd

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba nie grająca na JailBreaku i nie znająca ludzi się wypowiem. Oby dwoje jesteście do zweryfikowania. Czytając te wypociny naszla mnie myśl. Zamiast to między sobą załatwiać i właścicielem pocicie się tutaj i próbujecie się wypunktować. Zacznijcie może od sprawdzenia siebie co moglibyście zmienić u siebie jako admin a po drugie przestańcie obydwoje wyciągać bagno z jail na forum. Obydwoje pasujecie opinie serwera i wcale mnie nie dziwi że osoby uciekają do konkurencji skoro tu takie rzeczy się dzieją. Pomyśleliśmy prze chwilę. Czy Mati, Snuffy albo Kropka wyjdą na tej waszej gó**o burzy na przód!? Raz na tydzień widać z waszego serwera jakieś dziwne akcje, ub bo kolega prosił, "wesołe miasteczko JailBreak", czy na przykład sklasam skargę na kogoś tam bo coś mi nie pasuje. Zastanówcie się nad tym co robicie. Macie właścicieli swojego serwera. Po proście go i weźcie wszystkich adminów i zróbcie zebranie jakieś i pogadajcie o tym co u was nie działa. Psujecie opinie tylko sobie i tak naprawdę wy "Admini" niszczyciel reputację tego jailbreaka i to wy działacie na szkodę serwera. Radze pogadać z właścicielami i załatwić to między sobą a nie obgadywac na serwie. Pomyślcie trochę bo, aż żal na to patrzeć

1.gif.5f8143a7e20cb1fc19c1ffd7149ac9db.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sziro napisał:

Jako osoba nie grająca na JailBreaku i nie znająca ludzi się wypowiem. Oby dwoje jesteście do zweryfikowania. Czytając te wypociny naszla mnie myśl. Zamiast to między sobą załatwiać i właścicielem pocicie się tutaj i próbujecie się wypunktować. Zacznijcie może od sprawdzenia siebie co moglibyście zmienić u siebie jako admin a po drugie przestańcie obydwoje wyciągać bagno z jail na forum. Obydwoje pasujecie opinie serwera i wcale mnie nie dziwi że osoby uciekają do konkurencji skoro tu takie rzeczy się dzieją. Pomyśleliśmy prze chwilę. Czy Mati, Snuffy albo Kropka wyjdą na tej waszej gó**o burzy na przód!? Raz na tydzień widać z waszego serwera jakieś dziwne akcje, ub bo kolega prosił, "wesołe miasteczko JailBreak", czy na przykład sklasam skargę na kogoś tam bo coś mi nie pasuje. Zastanówcie się nad tym co robicie. Macie właścicieli swojego serwera. Po proście go i weźcie wszystkich adminów i zróbcie zebranie jakieś i pogadajcie o tym co u was nie działa. Psujecie opinie tylko sobie i tak naprawdę wy "Admini" niszczyciel reputację tego jailbreaka i to wy działacie na szkodę serwera. Radze pogadać z właścicielami i załatwić to między sobą a nie obgadywac na serwie. Pomyślcie trochę bo, aż żal na to patrzeć

Coś z cyklu; "nie wiem, ale się wypowiem". Zagraj na serwerze to może wtedy będziesz miał prawo do wypowiedzi. Nie wiesz jaka społeczność przesiaduje na serwerze i czego oczekują gracze. Tutaj nie panują zasady, jak na ZM, gdzie za słowo "kur*a", potrafisz wlepić bana na 1 godzinę. Nie mamy tutaj po 10 lat i przede wszystkim to nie jest przedszkole, gdzie za przekleństwo dostaje się uwagę z zachowania. Twierdzisz, że admini psują opinię o sobie i niszczą reputację serwera, ale jakoś zawsze gracze się znajdą i większości nie przeszkadza takie zachowanie, a nawet popierają takie rzeczy. Tak na serio, kontrowersje musza byc i zawsze beda, bo na tym kreci sie zycie na jailu. Następnym razem polecam zweryfikować społeczność graczy i nie sugerować się tym, co się dzieje na ZM, gdzie strach cokolwiek powiedzieć, bo bana wlepisz.

 

Co do samego oskarżonego, to jedyny problem jaki w nim występuje, to że praktycznie wgl. nie wchodzi do CT (patrząc na to, że jest adminem). Osobiście mi to nie przeszkadza, bo nie mam zamiaru słuchać osoby bez mutacji, niewypowiadajaca "r"; także nie będzie mi to przeszkadzać, jak nadal nie będzie wchodzić prowadzić. (I to pewnie nie tylko mi)

 

Pozdrawiam.

QKXaVYM.png

"Co do Splasha widać że jeszcze chłopak myśli i nie pisze za dużo na mój temat, lecz rozmawia i wyzywa." ~ ViruCiota 2k18

"No bez kitu moja chociaz ma dupe a twoja matka dziwka jebana deska pierdolona." ~ Bonesi 2k19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Sziro napisał:

Jako osoba nie grająca na JailBreaku i nie znająca ludzi się wypowiem. Oby dwoje jesteście do zweryfikowania. Czytając te wypociny naszla mnie myśl. Zamiast to między sobą załatwiać i właścicielem pocicie się tutaj i próbujecie się wypunktować. Zacznijcie może od sprawdzenia siebie co moglibyście zmienić u siebie jako admin a po drugie przestańcie obydwoje wyciągać bagno z jail na forum. Obydwoje pasujecie opinie serwera i wcale mnie nie dziwi że osoby uciekają do konkurencji skoro tu takie rzeczy się dzieją. Pomyśleliśmy prze chwilę. Czy Mati, Snuffy albo Kropka wyjdą na tej waszej gó**o burzy na przód!? Raz na tydzień widać z waszego serwera jakieś dziwne akcje, ub bo kolega prosił, "wesołe miasteczko JailBreak", czy na przykład sklasam skargę na kogoś tam bo coś mi nie pasuje. Zastanówcie się nad tym co robicie. Macie właścicieli swojego serwera. Po proście go i weźcie wszystkich adminów i zróbcie zebranie jakieś i pogadajcie o tym co u was nie działa. Psujecie opinie tylko sobie i tak naprawdę wy "Admini" niszczyciel reputację tego jailbreaka i to wy działacie na szkodę serwera. Radze pogadać z właścicielami i załatwić to między sobą a nie obgadywac na serwie. Pomyślcie trochę bo, aż żal na to patrzeć

Nawet nie wiem co napisałeś ale buja

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. To nie ban a mute, więc jest różnica. Po drugie nie napisałem , że graczy nid będzie na serwerze itd. po trzecie znam reguły jaila i wiem jak to wygląda i też uważam to za nie w porządku że admin który ma obowiązek pilnować serwera i dbać o to by był porządek robil takie rzeczy. Ale uważam że takie brudy powinny zostać między, właścicielem i adminami a nie całym forum. A co do zm gdzie się wypowiadasz to sprawdź regulamin najpierw i zacznij się do niego stosować a nie piszesz na jail na ten temat. Masz problem to napisz oficjalna skargę lub zgłoś to na forum. A nie wypisujesz jakieś bzdury. Ja się wypowiedziałem po prostu jako osoba trzecia ktora patrzy na to z boku i tyle a nie jako kat czy ch... Wie kto który ma osądzać wszystkich. Możliwe że właściciele też spojrza na to bo chcą ogólnie zobaczyć jak to wygląda z perspektywy innych. Więc jeżeli dalej tego nie czaisz splashid to nie mój problem już. Po prostu się wypowiedziałem a jak masz problem do administracji "ZM" to zapraszam na ten kotneetny serwer i tam się wypowiedzieć 

1.gif.5f8143a7e20cb1fc19c1ffd7149ac9db.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sziro napisał:

Po pierwsze. To nie ban a mute, więc jest różnica. Po drugie nie napisałem , że graczy nid będzie na serwerze itd. po trzecie znam reguły jaila i wiem jak to wygląda i też uważam to za nie w porządku że admin który ma obowiązek pilnować serwera i dbać o to by był porządek robil takie rzeczy. Ale uważam że takie brudy powinny zostać między, właścicielem i adminami a nie całym forum. A co do zm gdzie się wypowiadasz to sprawdź regulamin najpierw i zacznij się do niego stosować a nie piszesz na jail na ten temat. Masz problem to napisz oficjalna skargę lub zgłoś to na forum. A nie wypisujesz jakieś bzdury. Ja się wypowiedziałem po prostu jako osoba trzecia ktora patrzy na to z boku i tyle a nie jako kat czy ch... Wie kto który ma osądzać wszystkich. Możliwe że właściciele też spojrza na to bo chcą ogólnie zobaczyć jak to wygląda z perspektywy innych. Więc jeżeli dalej tego nie czaisz splashid to nie mój problem już. Po prostu się wypowiedziałem a jak masz problem do administracji "ZM" to zapraszam na ten kotneetny serwer i tam się wypowiedzieć 

 

Ale nikogo nie obchodzi twoje zdanie, nikt cie nawet nie zna. Nie dotyczy Cie ta skarga i nie uczestniczysz w tej społeczności, to się po prostu nie wypowiadaj. Po to jest forum, żeby takie sprawy rozwiązywać publicznie. Cenzurę wprowadzasz na serwerze i jeszcze na forum uważasz, że nie powinno się pisać o takich rzeczach. Gdyby wszystkie sprawy załatwiano za plecami, to sens istnienia tego forum byłby znikomy

QKXaVYM.png

"Co do Splasha widać że jeszcze chłopak myśli i nie pisze za dużo na mój temat, lecz rozmawia i wyzywa." ~ ViruCiota 2k18

"No bez kitu moja chociaz ma dupe a twoja matka dziwka jebana deska pierdolona." ~ Bonesi 2k19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sziro napisał:

Po pierwsze. To nie ban a mute, więc jest różnica. Po drugie nie napisałem , że graczy nid będzie na serwerze itd. po trzecie znam reguły jaila i wiem jak to wygląda i też uważam to za nie w porządku że admin który ma obowiązek pilnować serwera i dbać o to by był porządek robil takie rzeczy. Ale uważam że takie brudy powinny zostać między, właścicielem i adminami a nie całym forum. A co do zm gdzie się wypowiadasz to sprawdź regulamin najpierw i zacznij się do niego stosować a nie piszesz na jail na ten temat. Masz problem to napisz oficjalna skargę lub zgłoś to na forum. A nie wypisujesz jakieś bzdury. Ja się wypowiedziałem po prostu jako osoba trzecia ktora patrzy na to z boku i tyle a nie jako kat czy ch... Wie kto który ma osądzać wszystkich. Możliwe że właściciele też spojrza na to bo chcą ogólnie zobaczyć jak to wygląda z perspektywy innych. Więc jeżeli dalej tego nie czaisz splashid to nie mój problem już. Po prostu się wypowiedziałem a jak masz problem do administracji "ZM" to zapraszam na ten kotneetny serwer i tam się wypowiedzieć 

Uwielbiam argumentacje rozpoczynającą się na słowach po pierwsze. Już czuję tą gimnazjalną regułkę rozprawek. No i taki wiek i przede wszystkim mentalność przedstawiasz. Jak nie grasz na serwerze to po prostu się nie wypowiadaj. Pisanie byleby po*********ć bo to jedyne pierdolenie jakie w życiu możesz sobie zafundować. Ten serwer bez kontrowersji upadłby, a wyzwiska, trollowanie czy inne zachowania póki co utrzymuje go na wydechu jeszcze.

 

Przechodząc do meritum skargi..

 

W dniu 21.03.2023 o 09:39, SzefShizer napisał:

3: Co do ucieczki na inny serw żeby nie prowadzić. Zapewne powiedział ci to Rzulf. Było na serwerze 3 osoby Rzulf napisał mi abym poszedł do CT to polazłem na inny serwer bo AKURAT tam było więcej osób. Była to jedyna taka sytuacja.

 

Nie pisz bzdur, że jest to jedyna sytuacja, bo ona przewija się wiele razy odkąd gram.

 

W dniu 21.03.2023 o 09:39, SzefShizer napisał:

Zdanie widzę, że wymyślone jak pół tej skargi. Jak już przytaczasz cytat co ja piszę to warto to skopiować z serwera a nie wymyśleć go. brzmi on najczęściej tak (+/-) "Nie mogę, bo mama jest za ścianą xD"

 

W dniu 21.03.2023 o 09:39, SzefShizer napisał:

Fakt, przyznaje się. Za dużo używalem intervoica. Nikt mi nie mówił, że komuś to przeszkadza - dopiero wczoraj mekupsko mi o tym powiedział to przestałem się odzywać.

 

Nie uważasz, że jest to przeczenie samemu sobie? Tu mama za ścianą, ale jak grasz po stronie więźniów to jednak paplasz jadaczką. Gdzie tu logika i sens? Wątpię, że podczas grania jako więzień magicznie Ci mama znika z domu, ale kiedy masz poprowadzić to mama już za Tobą.

Idąc dalej w argumentacje niejednokrotnie pozwalałeś zostać jako strażnik osobie, która nie miała pojęcia jak się gra i wychodziłeś z serwera zamiast przypilnować i ewentualnie nałożyć ban na CT na czas nauki prowadzenia dla delikwenta.

Na u@ nie raz zgłaszałem jakieś informacje to olewałeś, a potem tłumaczenie, że nie widziałeś, ale podczas killday bacznie przyglądasz się czy tworzymy sojusz 3os. aby nadać slay za kampienie.

 

No offence shizer, ale niech jajka Ci jeszcze obrosną, skargę przyjmij na klatę i sensownie zacznij nadawać kontrargumenty. Bo póki co to wycierasz sobie twarz innymi adminami, których ta skarga nie dotyczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szajzer nie do końca rozumiesz o co chodzi w tej skardze. Jako administrator jesteś od tego żeby zachęcać gracza do pozostania na serwerze, a atmosfera jaka panuje tego nie zmienia. Wprost nie dajesz niczego od siebie tylko często trzeba się o to dopraszać, średnio wygląda ten układ. Każdy posiada swoje życie, ale patrząc na Twoje restrykcyjne zasady ze strony rodziców o ograniczeniu siedzenia na komputerze do dwóch godzin z powodu debilizmu lub wieku (14 czy 15 lat) nie rozumiem dlaczego piszesz coś w tej kwestii. Zdarza Ci się zachowywać jak admin tylko jeśli tego potrzebujesz, a nie kiedy faktycznie jest wymagane działanie. Na serwerze można tworzyć syf i jednocześnie robić swoje, dlatego zmień podejście bo trochę nie wychodzi. Temat dotyczy Ciebie, skoro widzisz niesprawiedliwość to wal gównem w innych bo próbujesz się nimi bronić.

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez paplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC]
@ Opiekun Serwera CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC]

Proszę o jakieś decyzje w tej sprawie, bo temat wisi niewyjaśniony już 2 tygodnie.

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy braku chętnych do CT, admin powinien czuć powinność pójścia do CT. Nie jest to jednak jego obowiązek i nigdzie w regulaminie nie ma do tego przymusu.

Dodatkowo w ostatnim czasie możemy zauważyć mniejszy ruch na serwerze, a Shizer praktycznie wchodzi dzień w dzień na czas w okolicach 1h i bardzo doceniam taką systematyczność. Mieliśmy w przeszłości adminów, którzy robili sobie o wiele dłuższe przerwy z zerową aktywnością.

Na inne rzeczy nie ma konkretnych dowodów. Zresztą wszyscy mają coś za uszami, a nie zauważyłem w zachowaniu Shizera aż tak deprywującego argumentu, żeby go degradować.

 

W dniu 21.03.2023 o 01:40, Bonesi napisał:

Po pierwsze - nie jest to tylko skarga a osobiste wyrazenie opinii.

Po drugie - Szczerze pi*****i mnie werdykt tej skargi, ale mam cichą nadzieję, że zrozumiesz w końcu fakt ,że admin to nie tylko dodatkowy przywilej pod własne korzyści i zmienisz mindset bo słabo to wygląda

 

Zresztą jak to nie skarga i nikomu nie zależy na jej wyniku to chyba nie ma o czym gadać, co nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie