Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na ZIELONA LIMONKA


Gr4sToN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Gr4sToN
Data i godzina:12:12
Na kogo chcesz złożyć skargę: ZIELONA LIMONKA
Opis sytuacji:zachowanie chamskie w stosunku do graczy,przymnie dal bana VeV za to ze lamil lami pernamentne a  mnie zbanowal za zwrocenie uwagi powod aktywny i o co tu chodzi
Dowody:jak moge to udowodnic jedynie mozecie sprawdzic ostatnie bany na stronie http://csowicze.pl/bany2k/ban_list.php pisze VeV ban permanentny Lamienie
IP/ STEAM_ID:STEAM_0:0:66965120

PS.Prosze o UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na aktywnym non stop i sie przyznałeś czemu dostałeś bana i RumcajsJumper wgrał cfg i będę banował ( jak pozwoli) graczy co wchodzą na aktywnym , non stop wchodzisz i żadna różnica jaki tytuł perma dostaniesz  bo i tak nie dostaniesz ub , bo jak byś sie nie przyznał "czemu dostałem za lamienie perm" to bym nie wiedział, że to ty _VeV_ , masz same permy za aktywnego bana , bo po co wchodzisz na aktywnym banie ? Nie mogłeś odczekać bana/ nie mogłeś wrzucić screenshotów ?

 

Nie było cie jak zbanowałem _VeV_ i nie cygań mi tu , bo wszedłeś potem i sie przyznałeś czemu bana dostałeś za lamienie ,  amxbans nie kłamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego jak moge byc aktywny jak dales mi wczesniej ub wiec co ty mi gadasz czlowieku jak ja na steamie gram caly czas co za admin z ciebie co klamie beszczelnie

a po druge jak nie bylem przy tym zobacz sobie kiedy zbanowales Vev a kiedy mnie od razu po nim Jestes Najgorszym Adminem na tym serwerze

caly czas skargi na ciebie leca moim zdaniem nie zaslugujesz ma bycie adminem koncze temat...reszte wyjasnie z Rumcajsem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie