Skocz do zawartości

Zablokowane CT BAN MYSZOJELEN


Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Myszojelen

Data zdarzenia: 15.03.2023

Powód bana: Troll

Opis sytuacji:zgodnie  z całym serwerem wybieralismy zabawe został wybrany chowany gdy przypadkiem dalem killdaya to po jakims czasie admin napisal zebym dal chowanego gdy dalem dostalem od innego admina bana 

332506675_1299248370804279_3622097366085442395_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dales zabawe po buncie, byl to chowany wiec ci powiedzialem zebys chociaz zmienil zabawe na cos dla wiezniow, odpaliles killday i w srodku zabawy znowu zmieniles na chowanego. 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w poniedziałek dostajesz na dziure na buncie, we wtorek też a w środę włączasz zabawę to jest to zabawa po buncie. Pomijając już sam fakt że włączyłeś chowanego, po 30 sekundach chowania się przełączyłeś na KD i w połowie KD dałeś znowu chowanego. Tak poza tym nie umiesz prowadzić, ciężko Ci przychodzą podstawowe czynności. +rep mekupsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem za unbanem 

Aktywny jest i nie sprawia większych problemów w ct oprócz tej akcji

Często jak zapale bucha i wejdę na serwer słysząc jak prowadzi MyszoJelen nie mogę wytrzymać ze śmiechu 🤓

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el mafiosso nie było buntów nie jestem jak mequesto nie mylcie mnie z nim niemam nic do administracji ale nie kłamcie poto żebym ja wyszedł na tym gorzej lubie wasz serwer 

 

Edytowane przez Myszojelen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ty klamiesz, zamiast przyznac sie jak bylo i co zrobiles, pomijac fakt tego ze twoje prowadzenie jest na poziome zero to i tak bym był za tym zeby ten ban został zdjety, ale jak wolisz klamac i robic z siebie pajaca to co mi do tego xD

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie