Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane WESOŁE MIASTECZKO JAILBREAK


kierat335

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

 

Składam skargę na gracza o nicku Azar, który pomimo bana na 1 dzień dalej gra na skryptach, a administratorzy zdają sobie z tego sprawę i mają to gdzieś no bo przecież jak to mówią "skrypty nie dają mu przewagi". Tym jakże świetnym tokiem rozumowania każdy gracz na jailbreak może legalnie cheatować, ale niezbyt często, aby nie miał zbyt dużej przewagi nad innymi. Przez to coraz więcej osób gra na skryptach, no bo jak twierdzi admin "Nie używa tego do buntowania się to niech se gra". Proponuję, aby ktoś z właścicieli ogarnął adminów i dał im do zrozumienia, że jeśli widzą, że ktoś cheatuje to powinni go zbanować bo chyba tego nie wiedzą. Azar od paru tygodni gra na serwerze i jest tak utalentowany, że opanował gsy do perfekcji, które są 100 razy cięższe od sgsów i prawie niemożliwe jest ich wykonanie na 100aa do takiej prędkości, już nie wspomnę o tym, że Azar ma 2 strony komentarzy na steam o treści "Cheater", ale jeszcze nie opanował przechodzenia najłatwiejszych torów przeszkód z map jailbreak z użyciem spadochronu. Dodam również, że Azar nie potrzebuje autobh z ruletki ani sklepu, aby rozpędzić się na perfekcyjnym BH ze strefami A+prawo D+Lewo.

 

Tu jedno z wielu demek, na którym Azar ujawnia swój ukryty talent hnsowy

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2303181514-jail_kosta-1679148840-1679150700.zip

9:45 - perfekcyjne gsy ze strefami A+prawo D+lewo

10:50 - to samo

 

Dodam, że używa tego nie tylko, aby pobawić się na FreeDay'u, lecz zdarza się też, że używa tego do buntowania się.

 

Dziękuję za uwagę, z poważaniem

kierat335

Edytowane przez kierat335
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak kieraciku moj kochany, po pierwsze daj demko gdzie uzywalem chociaz raz do buntu bo pi*******z farmazony, po drugie siedzisz na serwerze wyzywasz kazdego i cos mowisz o spolecznosci tego serwera xD? Ciesz sie ze admini cie nie banuja bo wiedza ze masz 14 lat i nie chca ci uprzykrzac gry. 

 

 Mowisz mi ze nie opanowalem przechodzenie najlatwiejszych torow, a wedlug mnie jestem jednym z tych graczy ktorzy robia wszystko za pierwszym, tak jak kazdy widzi, byl kiedys konkurs na serwerze na ktorym zajalem 2 miejsce i mowisz mi ze ja nie potrafie przejsc toru ... xD

 

po 3 co ty czlowieku pi*******z ze skrypty daja mi przewage, nigdy nie uzywalem zadnych skryptow do przewagi nad innymi graczami, ani do utrudniania gry innym czy do buntow, nie jestem jednym z tych graczy ktorzy potrzebuja skryptow zeby miec przewage nad innymi

 

Mowisz o autobh z strefami prawo lewo, w jaki inny sposob chcesz osiagnac dobre bh bez strefowania?  zbinduj sobie skaknie na scrolla i pocwicz, gram w csa 1.6  od 8 roku zycia od niedawna kupilem na steamie wiec moze nie mam duzo nabitych godzin, ale sporo graczy moze wypowiedziec sie ze mam zbyt dobry movement jak na taka ilosc godzin co samo mowi za siebie ze musialem miec juz stycznosc z csem w przeszlosci  :p 

 

2 strony komentarzy odnoszacych sie do cs:go, sprawdz sobie profile tych osob ktore to pisza, zadna nie ma cs 1.6, konto z duzym poziomem i spora iloscia gier i spora iloscia godzin bez vaca? typical kid ktory placze jak ktos jest lepszy, nie mam nic wiecej do powiedzenia    Chcesz to zapraszam 1v1 na arenkach, rozjade cie do zera 

 

No ale tak jest panowie, jesli ktos czesto wygrywa to zawsze znajdzie sie ktos kto sie splacze ;p 

 

I wyslales demko na ktorym ADMIN podkreslam ADMIN mowil ze mozna uzywac gsow byle nie do buntow ani do przewagi nad innymi wiec pozdro xd

 

32 minuty temu, Bonesi napisał:

Co tu się wydarzyło 

szok i niedowierzanie xd

Edytowane przez Azar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy fakty:

1. Jakiś czas temu dostałeś ode mnie bana na tydzień, po tym jak otrzymałem informację, że CHEATUJESZ

2. Po tygodniu wszedłeś na serwer i miałeś do mnie problem, że ja cię banuję, a inni admini pozwalają ci CHEATOWAĆ, bo nie przeszkadzasz w rozgrywce

3. Wydaje mi się, że wytłumaczyłem ci na tyle, że za następne CHEATOWANIE będzie perm i jeżeli jakiś admin daje ci na to pozwolenie to jest śmieszny

4. Jest kolejna skarga, w której przyznajesz się, że robisz znowu to samo?

 

Ja nie zakazuję nikomu robić sgsów, gsów czy innego shitu jak nie przeszkadza w rozgrywce (bez buntów, etc.) i robi to SAM.

To, że ktoś z administracji ci na to pozwala po raz kolejny to dla mnie trochę śmieszne, bo nie zdziwiłbym się jakby sam na tym latał i szukał wytłumaczenia?

 

Jak masz coś do zachowania kierata (chociaż strzelałbym, że to konto nie należy do niego, bo kierat raczej dyktanda u siebie na dwóje pisze) to napisz w osobnym temacie, bo ten temat dotyczy ciebie.

I teraz mam dylemat czy zamknąc temat z permem czy dać ci jeszcze to jedyną ostatnią szansę z tygodniowym banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1.  Zakaz nadużywania GS/SGS. Używanie GS/SGS w celu buntowania się jest zabronione.
  2. nadużywanie GS/SGS - [Ban 1 dzień - 7 dni - na zawsze]
  3. używanie wspomagaczy - [Ban na zawsze]

W skrócie, to że przeczytałeś albo usłyszałeś że nie można nadużywać gs/sgs nie zmienia faktu że się palisz... już tłumaczę:

-Nie rozumiesz podstawowej różnicy między GS/SGS, tutaj pierwszy raz napisałeś o GSach bo Ci każdy jechał że nie odróżniasz jednego od drugiego.

-Nadużywanie GS/SGS tyczy się ludzi którzy je robią bez wspomagaczy.

-Na używanie cheatów/skryptów na każdym serwerze dostaniesz perma tyko tutaj admini boją się zbanować bo nie wiedzą za co banują.

-Co do samego demka, każdy oglądający demko widzi że nabierasz prędkość z du*y tylko dlatego że masz autogsa a dlaczego? Bo palisz strefy, nie trafiasz w strefy a i tak robisz pre z niczego XDDDDD 

 

Ogólnie beka z Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to nie kierat napisal te skarge tylko pebex pod jego nickiem, wiec pozdrawiam xd

3 minuty temu, tomkul777 napisał:

Podsumujmy fakty:

1. Jakiś czas temu dostałeś ode mnie bana na tydzień, po tym jak otrzymałem informację, że CHEATUJESZ

2. Po tygodniu wszedłeś na serwer i miałeś do mnie problem, że ja cię banuję, a inni admini pozwalają ci CHEATOWAĆ, bo nie przeszkadzasz w rozgrywce

3. Wydaje mi się, że wytłumaczyłem ci na tyle, że za następne CHEATOWANIE będzie perm i jeżeli jakiś admin daje ci na to pozwolenie to jest śmieszny

4. Jest kolejna skarga, w której przyznajesz się, że robisz znowu to samo?

 

Ja nie zakazuję nikomu robić sgsów, gsów czy innego shitu jak nie przeszkadza w rozgrywce (bez buntów, etc.) i robi to SAM.

To, że ktoś z administracji ci na to pozwala po raz kolejny to dla mnie trochę śmieszne, bo nie zdziwiłbym się jakby sam na tym latał i szukał wytłumaczenia?

 

Jak masz coś do zachowania kierata (chociaż strzelałbym, że to konto nie należy do niego, bo kierat raczej dyktanda u siebie na dwóje pisze) to napisz w osobnym temacie, bo ten temat dotyczy ciebie.

I teraz mam dylemat czy zamknąc temat z permem czy dać ci jeszcze to jedyną ostatnią szansę z tygodniowym banem.

No wlasnie, dostalem bana na 7 dni, a jest napisane 1-7-na zawsze wiec czemu ominales jednodniowego bana? No ale co sie stalo to sie nie odstanie, moge jedynie obiecac poprawe i liczyc na ostatnia szanse, jesli przylapiecie mnie na tym samym nie bede sie nawet tlumaczyl tylko wylece z permem i juz sobie nie pogram :) Takze z calego serca przepraszam :)

Edytowane przez Azar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Ominąłem bana bo powinienem ci od razu wlepić perma za używanie wspomagaczy (jak Parapet wspomniał), a nie bawienie się w jakiś tydzień.

 

Dostajesz ostatnią szansę. Ban na tydzień.

Pebex również, bo też miałem taką informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie