Skocz do zawartości

Zablokowane skarga scg na lajcie


Player1337

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:`k3rs
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę:scg na lajcie
Opis sytuacji:napisałem ez na czacie i dostałem bana a jak gość wyzywa mnie od raka to pisze że to jest błachostka i nie zwraca na to uwagi 

image.png.a9fc4fdd288bd81454813569b20d4dd8.png
Data i czas zdarzenia:teraz
Dowody [SS/Demko - link do demka]:jak załaduje się na hltv dodam

Czas Sytuacji na Demku: 12minuta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 prowokujesz każdego do tego aby cokolwiek ktoś do ciebie napisał i sam o tym dobrze wiesz mój drogi . 

Po 2 każdy dobrze wie jak się zachowujesz i nie raz byłeś upominany za zachowanie jakie wprowadzasz na serwer czyż nie mówię prawdy ?

Po 3 jak dla mnie twoja skarga jest bez sensu gdy tylko po prowokacji ktoś zaczyna ci ubliżać to spamujesz bez sensu na u@ że ktoś cie obraża a sam lepszy nie jest tyle ode mnie ;)

 

Moim zdaniem najpierw powinieneś spojrzeć na to jak ty sam się zachowujesz a później na innych bo moim zdaniem prowokowanie z twojej strony nie jest pierwszym z wielu uwielbiasz to robić tak zauważyłem jeszcze szczególnie gdy potrafisz się na kogoś uwziąć i być powściągliwy w stosunku do niektórych graczy :)

 

PS. Jeżeli uważasz że uwzięcie się na kogoś i specjalna prowokacja graczy ciebie tak cieszy to później nie płaczesz że ty czegoś nie zrobiłeś tylko ktoś ci coś zrobił przemyśl czasem swoje zachowanie i popatrz jak zachowujesz się w stosunku do niektórych jak dla mnie jesteś jedyną osobą której nie wierzyłbym w żadna skargę napisaną na tym forum pozdrawiam :)

 

Po kolejny raz ... - Wypowiadanie się 2x w tej skardze na mnie moim zdaniem nie ma sensu co do tego że jestem jednostronny no nie bardzo po prostu widzę i każdy to widzi w jaki denny bardzo sposób prowokujesz ludzi i sam kochaniutki wiesz o tym i pokazałem ? że mam nie mieć flagi ? kim ty jesteś aby uważać w taki sposób ? jesteś tylko i wyłącznie graczem a od tego jest Właściciel bądź Opiekun aby nadawać / odbierać rangi . Po raz kolejny pokazujesz jaką personą jesteś , jedyne kim jesteś to prowokatorem do jakiś dennych skarg / płaczu wiec pozdrawiam po raz kolejny 

 

Edytowane przez NaLajcie
Przez KASANOWA,

Dlatego jak będziecie widzieć takie prowokacje u k3rsa wciąż, to nie bójcie się mutować na 24h na sayu 

 

 

scg.gif.d742b2aaca8783df44680011.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinieneś mieć dalej flag skoro uważasz że ":D ez" jest prowokacją 

a jak gość mówi że mam raka to piszesz "że to jest błahostka i nie będziesz na to zwracał uwagi"'

 

pokazałeś że jesteś w tym momencie jednostronny :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Player1337Napisał, że jesteś "raczkiem", a nie, że masz raka. Zgłosiłeś go na chacie administracyjnym za obrazę, a nie za prowokację, pod obrazę to się nie zalicza, więc admin zareagował słusznie cyt. "Nie traktujmy takiej Blachostki jako obraza". Przemyślcie czasami co napiszecie na chacie administracyjnym.

 

Zobaczę, że dalej będziecie się prowokować, a szczególnie Ty, bo ostatnio bardzo często Ci się to zdarza, to otrzymacie reprymendę, więc radzę przemyśleć swoje zachowanie.

 

Skargę odrzucam.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie