Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Skarga na admina + usunięcie bana na CT


SplashID

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry zaznaczę, że piszę tę skarge + odwołanie w imieniu Blood Face'a.

Twój nick: jajka pełne spermy.
Nick oskarżonego: Nie mam pojęcia, moja dziewczyna prowadziła przez jedną rundę i nie jest w stanie wskazać kto nadał jej tego bana.
Data i godzina zdarzenia: Wczoraj, godziny wieczorne.
Opis zdarzenia: W dniu wczorajszym moja dziewczyna weszła sobie na serwer jb 1.6, aby wejść i zobaczyć jak się prowadzi w CT. Wbiła sobie na jakiejś mapie i przy mojej pomocy zaczęła prowadzić (była to chyba 1 albo 2 runda) nowej mapy. Wydała polecenia, lecz z racji tego, że dopiero się uczy
to nie otworzyła cel do czasu 8:00 i dostała z automatu po 10 sekundach bana na CT. Grała na moim koncie, więc każdy wiedział kto to jest i wie, że normalnie prowadzę ja i NIGDY jeszcze nie dostałem SŁUSZNEGO bana na CT.
Z racji tego, że jednak próbowała i faktycznie może nie udało się poprawnie poprowadzić jednej rundy w ct to uważam, że ban jest całkowicie niesłuszny i najpierw powinno być jakieś ostrzeżenie albo po prostu przeniesienie gracza do TT.

 

Wnoszę oczywiście o usunięcie bana na CT z mojego konta (jajka pełne spermy, Blood Face, Jądro Renifera (moje nicki - każdy wie, kim jestem) oraz ukaranie admina, który mi tego bana nadał, bo uważam że ban jest całkowicie NIESŁUSZNY i ktoś chyba za bardzo się poczuł.

QKXaVYM.png

"Co do Splasha widać że jeszcze chłopak myśli i nie pisze za dużo na mój temat, lecz rozmawia i wyzywa." ~ ViruCiota 2k18

"No bez kitu moja chociaz ma dupe a twoja matka dziwka jebana deska pierdolona." ~ Bonesi 2k19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś totalnie nie ogarniał to admin ma prawo tak zareagować i nie obchodzi mnie czy na jej kolanach siedziałeś ty czy prezydent RP.

Jak twoja dziewczyna będzie latać na haxach z twojego konta to cię uświadamiam: nikt by cię nie odbanował.

Doskonale wiem kim jesteś i ze względu na to, że mnie wkur****sz - poczekasz sobie na ub. Może być takie uzsadanienie? Bo słyszałem, że ostatnie moje uzasadnienia nie są zbyt zrozumiałe, więc może to będzie łatwiejsze.

 

Btw. w logach nie widzę, że by ktoś o takim nicku/steamie dostał bana wczoraj. Jedyne konto Blood Face dostało bana 7.03 i tego samego dnia zostało odbanowane przez VooFiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wnoszę @ snuffy o reakcje w tym temacie, bo jak widać "wasz" opiekun jest zdecydowanie stronniczy. Co to znaczy "bo mnie wkur****sz"? Czyli jak mnie nie lubisz, to będziesz robił mi pod górkę i banował / akceptował wszystko co jest niezgodne i olewał sprawę? Co to w ogóle za uzasadnienie? Ośmieszyłeś się teraz pokazując, że jesteś stronniczym opiekunem i robisz co Ci się podoba. Ja uważam, że ban jest NIESŁUSZNY. I co z tego, że może sobie nie poradziła? Jednak próbowała, chciała coś zrobić i NAUCZYĆ się przy mojej pomocy. Dodatkowo na serwerze bardzo często brakuje aktywnego CT do prowadzenia i albo nikt nie wchodzi, bo się boi, że za chwilę dostanie bana na CT albo wejdzie osoba bez mikrofonu co robi mass fk co rundę. Ja rozumiem, że ty jako "Opiekun" będziesz tolerował bezprawie i adminowanie na zasadzie "tak mi się podoba", ale jednak liczę Tutaj na komentarz snuffiego albo kropki, którzy jasno i wyraznie powiedzą, że dosyć czegoś takiego. Dodam ostatni raz - Twoje uzasadnienie "słusznego" bana na CT dla mojej dziewczyny, pokazało tylko i wyłącznie Twoją stronniczość i kolesiostwo na serwerze. Pomijając już fakt, że jawnie przyzwalasz na samowolkę adminów na serwerze.

@ Kropka. @ snuffy @ MaTi.

Edytowane przez SplashID

QKXaVYM.png

"Co do Splasha widać że jeszcze chłopak myśli i nie pisze za dużo na mój temat, lecz rozmawia i wyzywa." ~ ViruCiota 2k18

"No bez kitu moja chociaz ma dupe a twoja matka dziwka jebana deska pierdolona." ~ Bonesi 2k19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że mnie "wkur****sz" bo inaczej nie rozumiesz i twój kolega pewnie też nie, a wcześniej wymieniłem powody dla których uważam, że ban jest słuszny (chociaż tak jak wspomniałem, nie widziałem żeby w ogóle taki ban był). Naucz się czytać chociaż całość, a nie tylko to co cię interesuję, bo to jedno sformułowanie to był skrót myślowy dla ciebie i jak widać nie pomyliłem się bo reszty nie zrozumiałeś :) 

 

dobrze, że w poście przywołałeś tego kropkę, którego jebiesz za to że w ogóle na serwer nie wchodzi, ale oczywiście to ja jestem ten niesprawiedliwy SADGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wchodzenie do CT osoby, która kompletnie nie wie co się robi na takim modzie jak JailBreak jest kompletnie bez sensu. Pomyślałeś o tym chociaż przez chwilę? Nowe osoby powinny pierw grać jakiś czas w TT i słuchać doświadczonych graczy jak prowadzą, żeby nabrać doświadczenia. Najpierw teoria, później praktyka w tej kwestii. ;) 

 

Tak jak @ tomkul777 napisał ban na CT zostanie zdjęty za kilka dni. Nie róbcie z siebie ofiar losu na serwerze. Takim działaniem tylko sami sobie szkodzicie. Zresztą nie wiem co chcesz zdziałać w pojedynkę. Przywołujesz mnie do tablicy, żebym zwalczył bezprawie na serwerze. No śmiechu warte. Mam wszystkich adminów, którzy krzywo na Ciebie spojrzeli zdegradować, żebyś czuł się usatysfakcjonowany? Spróbuj jeszcze raz i podejdź luźno do gry na serwerze, albo po prostu sobie odpuść. Nie będę nic robił pod dyktando jednej osoby, która ma jakiś problem do całego świata.

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie