Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane skarga na admina KIK


SplashID

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.03.2023 dostałem bana na CT z powodem "Modulator", chciałbym tylko powiedzieć, że jest to mój oryginalny głos + chrypa z Covida. Po za tym w regulaminie nic nie ma na ten temat, że nie można używać modulatora. Nikomu mój głos nie przeszkadza, tylko adminowi KIK i adminowi Shizerowi przeszkadza to, że mój głos jest po mutacji, a nie jak u nich 14-sto letnich adminów.

Wychodzi na to, że admin nie zna regulaminu.


Nalegam o odbanowanie mnie na CT

Edytowane przez SplashID

QKXaVYM.png

"Co do Splasha widać że jeszcze chłopak myśli i nie pisze za dużo na mój temat, lecz rozmawia i wyzywa." ~ ViruCiota 2k18

"No bez kitu moja chociaz ma dupe a twoja matka dziwka jebana deska pierdolona." ~ Bonesi 2k19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie moja ale takich jak ty cwaniakow trzeba tępić. Ewidentny modulator.

1. Strażnik musi posiadać sprawny mikrofon. Osoba ze zbyt irytującym, piskliwym lub zniekształconym głosem zostaje przerzucona do TT. A, że ty zostałeś przerzucony przeze mnie do tt 5 razy to za 6 dostales bana, proste

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

4 minuty temu, SzefShizer napisał:

Skarga nie moja ale takich jak ty cwaniakow trzeba tępić. Ewidentny modulator.

1. Strażnik musi posiadać sprawny mikrofon. Osoba ze zbyt irytującym, piskliwym lub zniekształconym głosem zostaje przerzucona do TT. A, że ty zostałeś przerzucony przeze mnie do tt 5 razy to za 6 dostales bana, proste

 

Mój głoś nie jest zniekształcony, jakoś jak Ciebie czy innego pseudo admina nie ma na serwerze, to nikomu mój głos nie przeszkadza.

Na  dodatek jeden admin mnie przerzuca i mówi, że moge prowadzić, a drugi już nie, więc się zdecydujcie.

A co do tego punktu w regulaminie, ty gościu nawet nie masz mutacji i przez to, że nie potrafisz wymawiać "R", jest irytujący, więc powinieneś permanentnie wypierdalać z CT

 

  

2 minuty temu, KIK napisał:

Po za tym w regulaminie nic nie ma na ten temat, że nie można używać modulatora. Po co to przytaczasz skoro się upierasz że nie masz modulatora ? 

Po za tym masz perfidny modulator typie

 

Upieram się, bo mnie zbanowałeś bez powodu

Edytowane przez SplashID

QKXaVYM.png

"Co do Splasha widać że jeszcze chłopak myśli i nie pisze za dużo na mój temat, lecz rozmawia i wyzywa." ~ ViruCiota 2k18

"No bez kitu moja chociaz ma dupe a twoja matka dziwka jebana deska pierdolona." ~ Bonesi 2k19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1.  Strażnik musi posiadać sprawny mikrofon. Osoba ze zbyt irytującym, piskliwym lub zniekształconym głosem zostaje przerzucona do TT.

Według mnie miał prawo cię zbanować i tyle. W regulaminie nie ma wielu rzeczy, ale jak wyszedłeś z poziomu małpy do poziomu człowieka to pewne elementy logicznie da się połapać.

To, że jakiś inny admin nie widział w tym nic irytującego, nie znaczy że tak jest.

 

Odbanuje cię za jakiś czas, chyba ze voofy to zrobi bo widziałem, że on lubi sobie odbanować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie