Skocz do zawartości

Zablokowane ub na ct franek


smF

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: franek

Data zdarzenia: 09.03.2023

Powód bana: "celowy FK" XD

Opis sytuacji: Wczoraj na mapie perineum prowadziło się świetnie. Jednego dnia były wojny gangów, drugiego zaś, wojny gangów. Pewnego dnia jeden z bardziej szanowanych adminów zaczął prowadzić, ja jako dobry prowadzący, a jeszcze lepszy asystent prowadzącego pełnie swe obowiązki jak najlepiej potrafie, dlatego po pierwszych poleceniach, w którym m.in. był bezruch przypatrywałem się więźniom czy jakiś łobuz się nie rusza. JB w tym czasie było nad wyraz spokojne, lecz jedna małpa, a raczej małpka, bo to jeszcze dziecko zaczęło się ruszać za co został zabity. Następna runda była bliźniaczo podobna, też ta sama małpa została zgładzona. Nagle BOOOOM - gracz franek dostał bana na ct, małpa została ożywiona i życie toczy się dalej. Użytkownik franek w szoku, nie wie kto go zbanował i to z tak błahego powodu. Z oddali słychać głos, potężnie męski głos osoby, która używa admin voice. Taaaaak, to był KIIIIK. Pogardliwie zaczął mi tłumaczyć czemu dostałem banicje, ale jego wytłumaczenia były bardzo słabe. Do tego dodał, że za takie coś hunty też dał bana na ct. Naprawdę? Jakiś mało ważny kik będzie się porównywał do wielkiej persony, jaką jest Hunty, zwany również kultomem666? Hunty - opiekun, który może działać ponad regulamin, a kik - adminek, który myśli, że może dorównać takiemu wyjadaczowi jakim jest Hunty i robi to co on.

Poczekajmy na wypowiedź wielkiego kicka, który pewnie powie, że robiłem te fk, bo jakaś małpka mnie wyzywała na czacie.

 

Pozdrawiam z rodzinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszczając, chłop bluzgał, podszedłeś mówiąc do niego, że nie będzie grał tak wyzywając i go zabiłeś. Potem wymyśliłeś, że się rusza. Demka ci nie rozpisze bo nie widać tego co pisał. Sam poszkodowany (kierat) mógłby potwierdzić że bluzgał za co został zabity. Na u@ płakałeś, że czemu w takim razie nie zbanuje kierata za wyzwiska. Na next mapie powiedziałeś, że po prostu za to, że  się ruszał a nie za to ,że niby bluzgał. To skąd ten płacz na U@ że mam zbanować kierata równie jak ciebie za wyzwiska. Podsumowianie: na 1 mapie płaczesz, że kierata też mam zbanować za wyzwiska. 2 mapa nagle nie chodzi o wyzywiska tylko o to że się ruszał. Słowo przeciw słowu ziomek, tylko że moje, poprze konsola. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze mowilem ze zabijam typa bo bluzga i tak nie powinien bo to dzieciaczek to inna sprawa, on faktycznie sie ruszal. Demko tutaj powie ci wszystko, nie musi byc na nim rejestru glosu czy zapisu czatu.

Poza tym, za 1 niby fk czy tam 2 nie powinienes miec prawa bana na ct, gdzie wyraznie w regulaminie jest to napisane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się w końcu czy zrobiłeś fk bo najpierw piszesz że nie było fk, a teraz sie wypierasz, że: Poza tym, za 1 niby fk czy tam 2 nie powinienes miec prawa bana na ct, gdzie wyraznie w regulaminie jest to napisane. 

Tak ale celowe zabicie kogoś to inna sprawa

Edit: Ja już swoje powiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja ci napisalem ze to byl fk, fk byl tylko w twojej glowie i to ty powinienes wiedziec czy to byl faktycznie fk w koncu jestes adminkiem

28 minut temu, KIK napisał:

Tak ale celowe zabicie kogoś to inna sprawa

Ja pierdole za zabicie celowe jest max 30 min bana dawac mi tego ub bo chce dalej trollowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30min jest dla Andrzej | CSSetti

 

ciebie dotyczy punkt za debilizm:

  • łamanie powyższego regulaminu [Kick/Slay - Ban od 5 minut do bana na zawsze w zależności od popełnionego wykroczenia i jego częstotliwości]

Ub w przyszlosci bedzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie