Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o admina


szajro1337

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię:  Piotr
  • Wiek:  25
  • Nick z gry: szajro
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/szajro/51.83.169.117:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroko1337/
  • Steam ID: 1:0:8629611
  • Czy posiadasz status PRIME?: Tak
  • Dlaczego Ty?: Cóż, odkąd gram na serwerze, to nie spotkałem się z dużą ilością adminów (nie mówię, ze w ogóle ich nie ma), a w niektórych sytuacjach jest on potrzebny, żeby ogarnąć towarzystwo, a nawet czasem przyjdzie odpalony ananas i nie ma kto z nim zrobić porządku - skilla mam ponad przeciętnego, wiec umiem ocenić, kiedy ktoś lata odpalony. Mam duże doświadczenie w adminowaniu serwerów, jak i ich prowadzeniu - już w ok 2016 bawiłem się w tego typu rzeczy, także wydaje mi się, że doświadczenie jest spore. Jasne, zdaję sobie sprawę, że nie spełniam wymagań pod względem przegranych godzin, ale czy to jest naprawdę taki duży problem? Wydaje mi się, że lepiej mieć dodatkowego człowieka, który ogarnia, niż nie + zauważyłem, że na serwerze średnia wieku nie należy do wysokiej, więc dobrze jest mieć kogoś z wyższej półki, kto by to ogarniał. Lubię tu grać, więc godziny prędzej czy później zostaną dobite. Tyle =)
  • Ile grasz dziennie?: Tyle, ile czas mi na to pozwoli. Mam na tyle specyficzna prace, ze mogę być codziennie po kilka godzin, ale tez może mnie nie być przez 2  tygodnie.
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Tak
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 5
  • Kontakt: steam
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Podanie

+ Wiek

+ sm

- gt (Masz mało godzin na serwerze. Min. 50h musisz mieć)

 

Jestem na TAK na okres próbny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
+ Wiek

- GT ( Musisz nabić więcej godzin )
+/- Czas na grę.
+ Składka 
+ SB

+ Doświadczenię
Jestem za okresem próbnym

tapeta-dragonlore-csgo.jpg

Edytowane przez PapaSmerf123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składając podanie na admina wymagamy co najmniej rozegranych 50h a w twoim przypadku jest to nie całe 15h

 

-gt

+wiek

+sm

 

Na NIE

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinki do nadrobienia , przyjmuje na okres próbny 2 tygodni . Zgłoś się do mnie na pw . Pozdrawiam
podanie_przyjete_csowicze2021.png

Edytowane przez NiunieK

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie