Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja urozmaicenia konkursów


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

    Witam serdecznie! Nie wiem jakie jest zdanie innych ale według mnie aktualne "tryby" prowadzenia konkursów stają się powoli monotonne dlatego przychodzę z delikatną propozycją co do urozmaicenia samych konkursów jak i próby trafienia do większego grona osób z przyszłymi takimi przedsięwzięciami. Po pierwsze to liczę na odzew innych osób pod tym postem które również mają w głowię jakąś ciekawą propozycje co do samego "trybu" :pepeserduszko: A po drugie wraz z przedstawieniem graczom wszystkich rodzajów konkursu można by wprowadzić na forum piątkowe/sobotnie ankiety w których to gracze mogliby wybrać co na przyszłym konkursie chcieli by zagrać.

-Pierwszą z moich propozycji co do samych dodatków na konkursach jest mapa de_dust2_wh. Ciekawa mapa która moim zdaniem w oryginalny sposób dodała by świeżości konkursom https://www62.zippyshare.com/v/mp30Nu9l/file.html (tutaj link do mapki)

Co do samej mapki na ten moment mam dwa pomysły, jeden z nich to only HS który w jakimś stopniu uniemożliwiłby nachalne scanowanie, a drugi jest to blokowanie jakiejś grupy broni np. rifle które z łatwością robią obrażenia przez ściany lub  lockowanie jednej broni only scout/AWP/itp. itd.

-Drugą propozycją jest powrót do odwróconego dusta (niestety nie mogłem znaleźć tej mapy ale dobrze wiecie o którą mi chodzi). Co do tej mapy to z góry bym narzucał only HS w celu szybszego ukończenia konkursu lub zmniejszyłbym próg score do zdobycia bo na dłuższy okres czasu mapa potrafi być męcząca i zniechęcająca.

-Kolejnym moim zamysłem jest zablokowanie granatów na czas konkursu, narzekanie na granaty (głównie na flesze) to codzienność na serwerze dlatego moim zdaniem blokada ich na okres konkursu może być ciekawa i radująca oko graczy którzy już mają serdecznie dość białych ekranów monitora przez pół rundy

    Na ten moment to wszystko co udało mi się wymyślić lecz jeśli temat się przyjmie to mam nadzieję, że jeszcze na coś ciekawego wpadnę i się z wami podzielę :pepehmm: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tryb only HS jest najgorszym z obecnie możliwych, bo strasznie wydłuża ten konkurs. Jeśli chodzi o mapy to lustrzane odbicie i dust2wh jak dla mnie spoko, każda inna mapa na konkursie pozwawla zróżnicować rozgrywkę i poziom strzelaniny. Wracając do trybów podoba mi się pomysł z zablokowaniem karabinów lub rozgrywaniem konkursu, np. samymi pistolami czy snajperkami. Aaaa, blokada FB też ciekawie brzmi.:m0195:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2023 o 18:17, Vorek napisał:

A po drugie wraz z przedstawieniem graczom wszystkich rodzajów konkursu można by wprowadzić na forum piątkowe/sobotnie ankiety w których to gracze mogliby wybrać co na przyszłym konkursie chcieli by zagrać.

Podoba mi się ten pomysł. Najpierw fajnie byłoby stworzyć możliwą listę trybów gry do wprowadzenia. Przykładowo: only HS, only pistol, only AWP itd. Kwestia do dogadania.

 

 

W dniu 5.03.2023 o 18:17, Vorek napisał:

Pierwszą z moich propozycji co do samych dodatków na konkursach jest mapa de_dust2_wh

Czemu nie. Mamy trochę różnych map DD2. Kolejna mapka by urozmaiciła rozgrywkę ;) 

 

 

W dniu 6.03.2023 o 14:12, Jax Teller napisał:

Jak dla mnie tryb only HS jest najgorszym z obecnie możliwych, bo strasznie wydłuża ten konkurs.

Nie zgodzę się z Tobą. Rzeczywiście zdobycie fraga przy only HS zajmuje więcej czasu, ale otrzymuje się za niego dwa fragi. Wydaje mi się, że między trybem zwykłym a only HS nie ma dużej różnicy czasu konkursu.

 

 

W dniu 6.03.2023 o 14:12, Jax Teller napisał:

Jeśli chodzi o mapy to lustrzane odbicie i dust2wh jak dla mnie spoko, każda inna mapa na konkursie pozwawla zróżnicować rozgrywkę i poziom strzelaniny. Wracając do trybów podoba mi się pomysł z zablokowaniem karabinów lub rozgrywaniem konkursu, np. samymi pistolami czy snajperkami.

Mam takie samo zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: konkurs na noże na innej mapie typu 35hp, tylko zamiast może 200 score obniżyć próg lub zwiększyć fragi za HS albo czas ustalić i na końcu wyłonić 3 zwycięzców z największą ilością fragów, trzeba byłoby wybadać ten sposób zakończenia konkursu. Raz na ruski rok można byłoby zaskoczyć lud :okejka::w-czapce:

 

Link do mapki: https://maps.cs-bg.info/maps/cs/119/

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wybaczcie, że tak długo, ale dobre propozycje muszą więcej odleżeć. :kappa:

 

Do rzeczy. Zmieniamy nieco formułę przeprowadzania konkursu. Dla każdego kolejnego konkursu będzie tworzony osobny wątek (myślę, że w piątek byłoby okej) z ankietą, w której będzie podane kilka map wybranych przez nas, w której gracze zadecydują jaką mapę chcą zagrać na konkursie. W tym samym wątku będą publikowane wyniki konkursu po jego zakończeniu. W najbliższy weekend zobaczymy czy to się sprawdzi - jeśli tak, to zostaniemy przy tym. Mapy takie jak dd2_lustro czy dd2_wh również będą się pojawiały w głosowaniu.

 

Co do trybów, o których wspomniałeś (w tym również wyłączenie granatów), popieramy ten pomysł. Problem leży w tym, że nie mamy dalej pluginów, które by za to odpowiadały, a prace nad nimi utknęły w martwym punkcie. Nie zmienia to jednak faktu, że gdy uda nam się wreszcie ten temat załatwić, wprowadzimy go w życie. Oczywiście o wszystkim was wcześniej poinformujemy.

 

Jeśli chodzi o tryb only hs, którego temat również został tu poruszony - myślałem o tym, żeby po prostu każdy konkurs poprzedzić głosowaniem na początku mapy i dać graczom wolny wybór, jednak wydaje się, że lepszym rozwiązaniem byłoby robić to raz w miesiącu, np. w ostatnią niedzielę miesiąca. 

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie