Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie Kierat335


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kierat335

Data zdarzenia: Na okrągło

Powód bana: Mam 10 lat

Opis sytuacji: Witam kierat poprosił mnie abym napisał odwołanie w jego imieniu i ponieważ na języku polskim nie przerabiali jeszcze tematu z pisownią odwołań.

 

Otóż mój klient jest notorycznie prześladowany, uporczywie nękany i czyje się ofiarą przemocy psychicznej przez takich administratorów jak @ SzefShizer @ Bonesi@ KIK

 

Bany w których datował bana są uadekwatniane do umiejętności które posiada ponieważ widać u niego wielką poprawę zachowania i sprzętową ( NOWY MIKROFON, 2 KONTA STEAM I Pozwolenie od rodziców)

Na dowód mojego prześladowania mojego klienta jako wniosek dowodowy zamieszczam niezębne dokumenty i APELUJĘ O NATYCHMIASTOWE ODBANOWANIE GO NA CT  

 

W INNYM PRZYPADKU MATERIAŁY DOWODOWE ORAZ TECZKI Z ŁAMANIEM REGULAMINU

PRZEZ ADMINÓW Z NIMI ZASTANĄ

OPUBLIKOWANE DO PUBLICZNEGO WGLĄDU PRZEZ CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ SERWERA !!!!

 

Zrzut ekranu 2023-03-05 180746.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierat moze i nie koniecznie grzeszy inteligencja za to kultura osobista tez nie 
#ubdlakieracika
a tak powaznie to kierat nieraz prowadzi lepiej niz polowa serwera i sie nie pi*****i w tancu, a to ze polowa serwa ma z pi**y bana na ct tez jest zartem xD


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończy 16 lat(czyli za 6 lat) i jego iloraz inteligencji dogoni jego wiek to może się zgłosić ponownie.

Na tą chwilę odrzucam i musi zdać się na łaskę KIKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie