Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Reivilll zm+exp


ReivilllX

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: Reivilll
Wiek: 21
Steam/NonSteam: STEAM_0:1:161632152
Mikrofon [Tak/Nie]: Tak
Znajomość AMXX [1-10] 10/10
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Reivilll/51.83.166.59:27015/

Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Tak a nawet już na tym serwerze, posiadałem również swój serwer parę lat temu. 

Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Krzysztof zajmuje się logistyką. Jestem pracownikiem logistyki i specjalizuję się w efektywności pracy oraz. Mam ponad 3-letnie doświadczenie w branży logistycznej jako operator wózka widłowego.

Dlaczego akurat ty?: Nie będę się tu rozpisywać chcę pomagać gracza/ą
Jak znalazłeś się na naszym serwerze?: Na serwerze znalazłem się z przypadku wcześniej grałem na serwerze którego już z nami nie ma sdc-blabla.

Składka [TAK/NIE] TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie 

- słabo rozpisane podanie ( nie będziesz rozpisywać się dlaczego mamy Cię wybrać , nie przekonujesz bym miał Cię wybrać)

- nie kojarzę Cię za bardzo z ts-a , jeśli będziesz więcej z nami rozmawiał to jak najbardziej zmienię zdanie

+ znajomość amx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

+ Znajomość AMX

+ Steam

+ Wiek

Niestety GT do poprawy. Plus do tego nie kojarzę Cię. Widziałem Cię pierwszy raz parę dni temu. Nie wiem nawet co o tobie myśleć bo nie widziałem zbytnio jak grasz. Ciężko cokolwiek mi się wypowiedzieć. Napisałeś podanie pod Admina i tyle. Może jak będę częściej cię widział i zaczniesz coś rozmawiać z nami to wtedy zmienię zdanie 

 

1.gif.5f8143a7e20cb1fc19c1ffd7149ac9db.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie