Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Lysy* v2


psia dupa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick na serwerze: Lysy*

Imię:  Bartek
Wiek:19
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Coraz częściej można dostrzec moment kiedy nie ma żadnego admina, szczególnie w godzinach 13-16 a wtedy dzieje się niezłe kongo.

Doświadczenie: Wysokie
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/6

Ile czasu spędzasz na serwerze: godzine/dwie w tygodniu, na weekendzie wiecej
Jak długo jesteś z nami: 4 miesiace

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Lysy*/51.83.147.22:27015/ 

Posiadasz Steam? [tak/nie]:tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: tak
Kontakt: discord/steam/messenger/forum
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: jezeli bedzie to konieczne



Wiem, nie powinienem się wypowiadać w swoim podaniu, ale jak widzę coś takiego to aż się nóż w kieszni otwiera.

@ Jaca12 nie mogę spamić bindami bo ich nie mam, a jeżeli twierdzisz, że nie używam mikrofonu, to polecam kupić słuchawki. Bądź wbić częściej na serwer bo nie wiem na jakiej podstawie się wypowiadasz mając średnio 15 minut na serwerze dziennie.

Edytowane przez psia dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Znajomość amx ledwo co ogarniasz /menu na prowadzeniu

Ogólnie zauważyłem że jesteś dość impulsywnym graczem co może ulec na podejmowanie niektórych decyzji jednocześnie jesteś przy tym bardzo wulgarny  

-  Doświadczenie podejrzewam że masz porównywalne do szajzera dobrze ducka nie umiesz zrobić to że (napisałeś duże to nic nie zmienia  :kappa:)

+Aktywność

+ podnosi średnią wieku na serwerze

+składka

Ogólnie dał bym ci szanse patrząc na to jakie osoby mają tu admina ( @ SzefShizer @ MeQustooo )

Czasami od twoich gadek z Larym aż ŁEB NAPIERDLA

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło od poprzedniego podania, więc jestem na nie.

0 udzielania się w ct
0 używania mikrofonu
ciągle wyzywanie się z innymi
+ spamowanie bindami.

 

 

@ psia dupaWtf, ostatnio jak byłem i grałem 2 godziny to nadal odwalałeś patalogie z twoim kolegą. Spamowaliście razem bindami i wyzywaliście chociażby kierata, widocznie dobre masz kontakty z ludźmi bo bezmyślnie dają ci na tak więc pewnie dostaniesz upragnionego adminka i będziesz robił patologie.

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral

 

Tak jak @ WIKARY napisał, od waszego pierdolenia czasem łeb napierdala szczególnie na discordzie ale ch*j tam

 

w ct widuje cie bardzo rzadko

 

Mikrofonu używasz rzadko (Przynajmniej ja ciebie rzadko słyszę)

 

Aktywność na plus

 

W miarę rozpoznawalny jesteś na tym serwerze

 

Patologia to u nas normalka więc nikt nie powinien się przypierdalac o jakieś wyzwiska czy coś 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

 

- CT prowadzi tylko jak jest 6-10 osób na serwie przy większej ilości osób sobie zapewne nie poradzi

- boi się używać mikrofonu pewnie większość osób nie wie, że ma mikro tyle go używa

- brak znajomości regulaminu -> na zabawach grupki po 4-5 osób

- INFO dawane na DC

- AMX słabe

- obrażanie nowych graczy

+ Jedyny plus jest taki, że Bonesi by miał kolegę w administracji na swoim poziomie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny admin przeciąg, wleci od święta, narobi problemów i zero pożytku.

Od święta użyje mikrofonu bo akurat podanie złożył. W CT obecności nie stwierdzono ( w mojej obecności ), regulamin to dla ciebie ser szwajcarski, zupełnie jak mentalność całej grupy.

Co tu dużo mówić, osoby które mają coś konstruktywnego i sensownego do powiedzenia dają na nie. Głosy na TAK to dobry przykład tego co będzie się działo gdy ktoś to podanie przyjmie. 

 

Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale na nie

 

Może i mikro masz, prowadzenie tez ok ale to wszystko za krótko. Tak jak napisał naczelny mikro się znalazlo po ostatnim podaniu. Na tak piszą ci tylko twoi koledzy (wystarczy zobaczyc na argumenty XD). Nagminnie łamiesz regulamin na zabawach tworząc 3 osobowe grupki, kampisz na zabawach.. Fakt, jak ja skladalem podanie na admina nie bylem najlepszy, ale ja nie mialem kolegow bo wtedy mnie nikt nie lubial  ale jakoś się dostałem :kekw:

+GT

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo akcji było w Twoim wykonaniu, gdzie łamałeś regulamin. Ponadto zbyt wiele negatywnych opinii w tym podaniu. Jestem zmuszony odrzucić Twoją kandydaturę. Spróbuj ponownie za jakiś czas, a przede wszystkim udowodnij graczom i adminom na serwerze, że nadajesz się na powyższe stanowisko. ;) 

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie