Skocz do zawartości

Zablokowane Patologia adminów na serwerze


terminator2

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na serwerze od miesiąca. Patologia adminów na tym serwerze przekracza skalę.

Na wstępie Leesin.

Facet ewidentnie ma chyba problemy w domu. Wyzywa graczy, daje przywileje ulubieńcom.  Gdzie ty zginiesz za źle wykonane polecenie, kumpli nie kara. Mimo , że CT prowadzi on w tt, robi sobie pogawędki przez mikro , przez co nie słychać poleceń. 

Dotyczy to się prawie każdego admina. Nie można grać normalnie jak jest 4 adminów,  I każdy ma coś do powiedzenia jak trwa gra.

Ciągłe zmiany mapy bez głosowania,  na takie jakie oni chcą. 

Przychodzi taki jeden z drugim , gdzie serwer pełny, zmieni mapę i gracze uciekają. Nie mam tu na myśli konkursów,  bo to super sprawa.

Po 19 już nie ma komu grać. Ożywiają się sami mimo, że źle wykonali polecenie i to oni mają rację. 

Albo coś z adminami zrobicie,  albo niedługo te  serwer będzie pusty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, jeśli faktycznie Ci to przeszkadza to może czas zaopatrzyć się w dowody? Nikomu nie przeszkadza jak admin się wyzywa z kimś bo uwaga tutaj taka jest atmosfera i raczej jak ktoś narzeka na takie coś tymbardziej bez dowodów to nic z tego nie będzie. Zawsze możesz znaleźć inny lepszy serwer jailbreakowy jak takie coś Cię męczy. Ty będziesz miał spokój, a ludzie będą się dobrze bawić na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, powiedz mi co ty w ogóle piszesz? First time on the server?

 

Nie będę się nawet wypowiadał bo to męczące

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już sie skusiłeś napisać te głupoty to może warto załączyć dowody?? 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeQustooo napisał:

Czemu tylko bonesi zostal wymieniony, niemilo dla mnie zrobiles.
 

no wlasnie co jest halo

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee Sin i Mequsto:fuckyou: są największymi małpiszonami jakie istnieją, więc to akurat nic dziwnego. Wydaje mi się, że właśnie takie działania przedłużają żywotność serwera bo jest akcja a nie wieczna nuda połączona z grobową ciszą. Praktycznie każdy wyzywa się dla żartów i wielki plus dla tych adminów, którzy potrafią wyjąć kija z du*y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie