Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Patologia adminów na serwerze


terminator2

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na serwerze od miesiąca. Patologia adminów na tym serwerze przekracza skalę.

Na wstępie Leesin.

Facet ewidentnie ma chyba problemy w domu. Wyzywa graczy, daje przywileje ulubieńcom.  Gdzie ty zginiesz za źle wykonane polecenie, kumpli nie kara. Mimo , że CT prowadzi on w tt, robi sobie pogawędki przez mikro , przez co nie słychać poleceń. 

Dotyczy to się prawie każdego admina. Nie można grać normalnie jak jest 4 adminów,  I każdy ma coś do powiedzenia jak trwa gra.

Ciągłe zmiany mapy bez głosowania,  na takie jakie oni chcą. 

Przychodzi taki jeden z drugim , gdzie serwer pełny, zmieni mapę i gracze uciekają. Nie mam tu na myśli konkursów,  bo to super sprawa.

Po 19 już nie ma komu grać. Ożywiają się sami mimo, że źle wykonali polecenie i to oni mają rację. 

Albo coś z adminami zrobicie,  albo niedługo te  serwer będzie pusty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, jeśli faktycznie Ci to przeszkadza to może czas zaopatrzyć się w dowody? Nikomu nie przeszkadza jak admin się wyzywa z kimś bo uwaga tutaj taka jest atmosfera i raczej jak ktoś narzeka na takie coś tymbardziej bez dowodów to nic z tego nie będzie. Zawsze możesz znaleźć inny lepszy serwer jailbreakowy jak takie coś Cię męczy. Ty będziesz miał spokój, a ludzie będą się dobrze bawić na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, powiedz mi co ty w ogóle piszesz? First time on the server?

 

Nie będę się nawet wypowiadał bo to męczące

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już sie skusiłeś napisać te głupoty to może warto załączyć dowody?? 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeQustooo napisał:

Czemu tylko bonesi zostal wymieniony, niemilo dla mnie zrobiles.
 

no wlasnie co jest halo

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee Sin i Mequsto:fuckyou: są największymi małpiszonami jakie istnieją, więc to akurat nic dziwnego. Wydaje mi się, że właśnie takie działania przedłużają żywotność serwera bo jest akcja a nie wieczna nuda połączona z grobową ciszą. Praktycznie każdy wyzywa się dla żartów i wielki plus dla tych adminów, którzy potrafią wyjąć kija z du*y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie