Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Zgloszenie


Wraith002

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:DreIkeR
Serwer:cs;go mod
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip):STEAM_2:0:445097989 
Link do demka:http://869129.node35.pukawka.pl/hltv-2302271748-css_mirage_go-1677516480-1677517680.zip  

http://869129.node35.pukawka.pl/hltv-2302281341-de_westwood-1677588060-1677589200.zip to demko tez warto sprawdzic :)
Podejrzane momenty: gosciu generalnie leciał na wh jak głupi cos tam sie kryl ale mu nie wychodziło 
Opis sytuacji:Rozpisałem pieknie demko ,ale cos poszlo nie tak i myśląc ze dodałem post zamknąłem karte a drugi raz na takiego bobka nie chce mi sie czasu marnowac wiec podam pare czasowek z dziwnymi akcjami :d

7;22 idealnie wkampiony ,nie miał prawa go słyszec

7;46 

8;16 dziwne patrzenie tak jakby przez sciany gdzie pierwsi wyjdą przeciwnicy

8;42

generalnie jakos od 1 minuty do 5 miał duzo akcji w ktorych sie zdradził ze leci na wh :p

mapka westwood

2;30 strzal zanim terorysta sie wyłonił

4;20 na moje tutaj tez za szybko strzelasz

5;17 chlopek jeszcze nie zdazyl wyjsc a ty nagle patrzac gore dziwnie scoupujesz na chlopka ktory wybiega na dole

5;50 wchodzac na gore totalnie olewasz dach gdzie najczesciej wcyhodza terorysci badz ustawia sie awp

5;55 idealny neid na chlopka,nie miales prawa go slyszec ani nikt nie mial prawa dac ci infa bo nikt o nim nie wiedział

5;59 nagle postanowiles sobie patzrec tam gdzie wybiega chlopek(ale pewnie dostales info od kogos ,ale tak sie składa ze zaden inny ct go nie widzial )

6;02 nagle gdy terorysta mial zamair wychylic ty dostałes cudownego olsnienia i go juz widziales :D (tutaj rozwniez zaden teamte nie mogl dac ci infa bo go nie widzial ani nie slyszał-sprawdzałem perspektywy tamtych graczy pod wzgledem glosu)

6;02 chyba cos poszlo nie tak,chłopek nawet nie pokazal kawalek palca ty juz zesrany strzeliłes

6;45 tutaj dla mnie konkret jestes spalony

8;10 dziwne olsnienie ale co tam pewnie slyszales drabine z polowy mapy ze wchodzi

8;24 tu pewnie tez dostales info od kogos z teamu? a czekaj nie mogles dostac infa bo nikt o nim nie wiedzial

9;50 totalnie masz wywalone na dachy od strony ct

11;10 kolejna runde gdzie masz wywalone na dachy ct -celownik w podlodze i chodzisz tylko tam gdzie sa ct ale to pewnie info od teamu ktorzy o nich nie wiedza

11;18 totalna wyj3bka na resp ct lecisz tylko  po fragi bo widzisz gdzie sa na wh :0 

myslę,ze ta rozpiska jest wystraczająca zeby odpowiednio ukarac delikwenta 

sprytne zaslanianie sie tym ,ze dostajesz info ty kłamczuszku a zarazem beszczelne tak klamac i jeszcze wtrącać swoje pare liter w teamt skoro jestes spalony

 

 

 

Edytowane przez Wraith002
dodanie id
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po 1 to wziąłeś demko z HLTV które nie nagrywa mikrofonu a te akcje które opisałeś były wszystkie przez info w gierce ktoś powiedział że pałace to skanowałem przez ściane? proste

ale to już nie moja broszka poczekamy na odpowiedź UBT 

i następnym razem polecam samemu nagrywać demko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://869129.node35.pukawka.pl/hltv-2302281341-de_westwood-1677588060-1677589200.zip

02:30 +b

5:17 +b

06:00 +b

Ułożenie celownika mówi samo za siebie

gracz_zbanowany_csowicze2021.png

Edytowane przez onajNNNNNNNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie