Skocz do zawartości

Zablokowane unban


5STpradessa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: 5STARR.pradessa
IP / Steam ID*:  STEAM_0 : 0 : 562966548
Admin banujący: Matilusito
Data i godzina otrzymania bana*: 2023-02-26, granice godziny 14
Runda: nie pamiętam
Serwer*: CSGOMOD
Powód: obraza rodziny
Link do demka*: -
Wycinek z konsoli*: - 
Krótki opis sytuacji*: Zostałem zabity przez Matilusito i bardzo nie miło się zachowałem wjeżdzając mu na mamę. Bardzo przepraszam i obiecuję, że nigdy się to nie powtórzy :)

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie mati ci dał tego bana tylko ja i powinieneś się cieszyć mój drogi że bana dostałeś tylko na 24h bo twój kolega który zaraz po tobie mówił gorsze rzeczy już nigdy na serwer nie wróci. Bo wyzywać się to jedno ale wjechać komuś na mamę to najgorsze ścierwo i jeżeli dostaniesz UB to niewiem co trzeba zrobić jeszcze żeby go nie dostać. Pozdrawiam. Ps na czy się mogłem wypowiedzieć pewnie nie ale co zrobisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji jak i prędzej,to nie jest wasz pierwszy wybryk i tylko jedno zaznaczę,jakim trzeba być skur...em żeby wjeżdżać na rodzinę!!pomyślałeś może jeden z drugim że już ktoś może nie mieć mamy i cierpi z tego powodu a Wy jeszcze jedziecie po rodzinie mamie!!zero litości jak i jeden tak i drugi permy i wypad,nauczka dla innych!To nie był pierwszy przypadek że obrażacie rodzinę bez UB i permy dla dwóch ☝️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ARGEN2 napisał:

Powiem tak nie mati ci dał tego bana tylko ja i powinieneś się cieszyć mój drogi że bana dostałeś tylko na 24h bo twój kolega który zaraz po tobie mówił gorsze rzeczy już nigdy na serwer nie wróci. Bo wyzywać się to jedno ale wjechać komuś na mamę to najgorsze ścierwo i jeżeli dostaniesz UB to niewiem co trzeba zrobić jeszcze żeby go nie dostać. Pozdrawiam. Ps na czy się mogłem wypowiedzieć pewnie nie ale co zrobisz. 

Kumpel, w tej grze spotkaj się z serwerem, gdzie nikt nikogo nie wyzywa. Większość serwerów opiera się na graniu i wyzywaniu się od najgorszych, a z tego co widzę to nie jestem jedyną osobą, która zachowuję się w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 5STpradessa napisał:

Kumpel, w tej grze spotkaj się z serwerem, gdzie nikt nikogo nie wyzywa. Większość serwerów opiera się na graniu i wyzywaniu się od najgorszych, a z tego co widzę to nie jestem jedyną osobą, która zachowuję się w taki sposób.

Od wyzwaniu się od najgorszych ? Człowieku ty masz grać w grę dla przyjemnością a ty centralnie wyzywasz mamę kogoś w internecie ja bym się musiał zastanowić co się z wami dzieje. A co do tego że piszesz że ludzie wyzywają się na większości serwerów to nie skomentuje bo grałem na ogromnej ilości serwerów i raczej to prawdą nie jest no chyba że w inną grę grałeś to niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ARGEN2 napisał:

Od wyzwaniu się od najgorszych ? Człowieku ty masz grać w grę dla przyjemnością a ty centralnie wyzywasz mamę kogoś w internecie ja bym się musiał zastanowić co się z wami dzieje. A co do tego że piszesz że ludzie wyzywają się na większości serwerów to nie skomentuje bo grałem na ogromnej ilości serwerów i raczej to prawdą nie jest no chyba że w inną grę grałeś to niewiem.

za mało przegrałeś w tą gre ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, 5STpradessa napisał:

Kumpel, w tej grze spotkaj się z serwerem, gdzie nikt nikogo nie wyzywa. Większość serwerów opiera się na graniu i wyzywaniu się od najgorszych, a z tego co widzę to nie jestem jedyną osobą, która zachowuję się w taki sposób.

Rozumiem jak wyzwiesz gracza,ale jak ruszasz już rodzinę to jesteś skończonym..... nie dokończę,gram w tą grę pewnie więcej jak Ty masz lat,jedna jedyna zasada rodziny się nie tyka,bo jak tykasz rodzinę to pokazujesz swój poziom inteligencji,dorosnij a rozum może sam przyjdzie oby jak najszybciej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Witek$ napisał:

Rozumiem jak wyzwiesz gracza,ale jak ruszasz już rodzinę to jesteś skończonym..... nie dokończę,gram w tą grę pewnie więcej jak Ty masz lat,jedna jedyna zasada rodziny się nie tyka,bo jak tykasz rodzinę to pokazujesz swój poziom inteligencji,dorosnij a rozum może sam przyjdzie oby jak najszybciej 

Sądząc po Tobie i po Twoim miernym pisanku to napewno grasz w tą grę więcej odemnie. Wracając do poprzedniego, przeprosiłem i czekam na odpowiedź osoby pokrzywdzonej, a nie Twojego bełkotu Wituś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. Zabronione jest wyzywanie osób trzecich "osoby spoza serwera np. rodzina"

3. Obrażanie Graczy/Admina (a także stosowanie wulgarnych zwrotów) - 30min-7dni "W zależności od wyzwisk i sytuacji jaka miała miejsce"

 

Ogólnie sam podchodzę surowo do osób które wyzywają rodziców, zachowanie na najniższym poziomie, osoby dorosłe, a zachowanie gorsze od dziecka.

 

Sam się przyznałeś do winy i przeprosiłeś, ale ban zostaje jako nauczka na przyszłość. 

 

brak_ub_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie