Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie CzyngisBoy :3


Eziekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Składam odwołanie w dziale JB żeby żadna inna osoba z forum, niezwiązana z serwerem JB nie posiadała ostatecznego głosu.

Nie chce nikomu robić pod górkę, a odwołanie to jest tylko by zobaczyć czy na serwerze rządzi kolesiostwo czy bezstronność osób uprzywilejowanych (w co wierzę całym sercem).

 

A więc dnia 05.02.2023 na mapie jail_cyanpink mój brat dostał bana na 3 godziny za obrazę. Pomijam fakt, że mój brat był wyzywany przez cały czas, a admin wtedy miał to w poważaniu i dopiero gdy puściło mu nerwy i napisał obraźliwie o adminie to dostał bana na 3h (xd). Nie chce się kłócić czy admin Mequstoo zrobił dobrze czy źle, ale faktem  jest, że był on jednostronny co bardzo było widać.

">Cały serwer nęka jedną osobę przez odmienny głos - 👨‍🦯(nic nie widze), >ta osoba powie coś o mnie - surowy ban, bo uraziłeś moje adminowskie ego i nie dam się poniżać przy moich jedynych kolegach z internetu"

(nie bronię mojego brata, ban dla Piotrka jak najbardziej się należał, ale należał się też każdej osobie co go wyzywała, a adminowi co miał to w du**e solidny opieprz na przyszłość, bo znajdzie się ktoś komu zbyt wejdzie to na psyche)

 

On dostał tego bana, a ja jakąś chwilę potem wbiłem normalnie ze swojego konta i kompa po czym dostałem perm bana za "ab".

 

Piotrek: (inny głos, inny charakter i nie wiem jak można słyszeć TAKIE podobieństwo w naszych głosach)

image.png.ed7f1be6101e973188fff31e2444cee5.png

STEAM_0:1:205414580

 

CzyngisBoy:

image.png.07d87dbc108207798509ab8ef8b58086.png

 

Jak widzicie nasze steam id nie są takie same. Proszę mi w takim razie podać chociaż jeden FAKTYCZNY argument, którym możecie udowodnić, że CzyngisBoy i Piotrek to te same osoby z tego samego konta.

Jeśli jednak admin @ MeQustooouważa inaczej i wie swoje, proszę o dokładne rozpisanie demka potwierdzające mojego bana.

 

 

Pozdrawiam cieplutko i wyjmijcie w końcu kija z czterech liter, bo bardziej toksycznych, bezbekowych i ulegających manipulacji ludzi nie widziałem na żadnym JB, w którego gram od prawie 10 lat. Odbierzcie to z dystansem:))

Wierzę, że uda nam się stworzyć lepsze miejsce dla nas wszystkich nie żważając na nasze odmienności których każdy z nas ma wiele!

 

A niżej zamieszczam filmik dla ludzi wypowiadających się w odpowiedziach:

 

Edytowane przez CzyngisBoy
Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek masz miano najbardziej nielubianiej osoby na serwerze, zamiast po prostu zlac to i postarc sie przestac byc tak bardzo irytujacym to robisz wszystko zeby byc jeszcze bardziej je****m, na sile szukasz atencji, robisz cos i potem patrzysz jaka bedzie reakcja innych i ogolnie jestes osoba z ktora nikt nie chce miec nic wspolnego. Najpierw postaraj sie zmienic cos w sobie potem staraj sie zmienic serwer. To ze masz dwubiegonowosc nie znaczy ze mozesz sobie wymyslic brata ktory dostal bana. Dostales bana na jednym koncie, zmieniles steama wbiles na drugim koncie i dostales bana za ab. 
Nizej tez mam filmik dla ciebie:

 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się wtedy działo na serwerze i nie będę tego oceniać.

 

Wiem tylko, że dostałeś 2 bany, które są powiązane przez to samo IP. Admin miał prawo nie wiedzieć, że to twój brat, jeżeli naprawdę go masz, bo nigdzie wcześniej tego nie zgłosiłeś.

Co więcej, w amxbansie są 3 bany, a nie 2. Po tym jak napisałeś prośbę o ub, która ci odrzucili, wszedłeś na innym steamie i znowu dostałeś bana. Mijają 2 tygodnie i starasz sie ponownie o ub.

 

Zauważyłem również, że twoje zmiany w głosie wnerwiają innych. Mnie akurat to nie ruszało, ale mogę potwierdzić fakt, że albo specjalnie go zmieniasz albo używasz modulatora, bo często miałeś inną barwę głosu. Nie zaprzeczam, więc, że było to celowe prowokowanie.

 

Biorąc pod uwagę te elementy, ode mnie ub nie dostaniesz. Po tylko tych 2 Banach, można by coś jeszcze myśleć, ale wszedłeś po raz trzeci. Zostało ci kupienie działu ubt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie