Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina ;)


dzuskovy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,  chce wam pokazac jak admin @ MeQustooo zna regulamin serwera , otóż sytuacja wyglądała tak że  on był w CT ja byłem w tt , runda się zaczęła byliśmy w terarium i kliknąłem ogórkową że wszyscy więźniowie  zginęli zrobiłem to dwukrotnie ale nie miałem fd z tego co pisze w regulaminie to obowiązkiem CT jest pilnowanie więźniów żeby tego nie robili i zabijali a nie banowali .  wiec owy admin się spocił bo nie mógł znaleźć pytań do jakiegoś quizu i dal mi bana TK+ucieczka.  Cała sytuacja na demku http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2302172146-jail_galaxy-1676666760-1676668440.zip 

Proszę o przejrzenie i ukaranie admina , dobrze by było jak byście mieli głos z mikrofonu jak dając bana wyklina ;)

Ci co chcą coś napisac a  nic nie wniosą do tematu to sobie darujcie naprawdę.

@ snuffy @ Kropka.

Edytowane przez dzuskovy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podajesz czasówek, następnym razem też bez takiej informacji będzie od razu odrzucenie.

Widziałem sytuacje jak miałes jetpack i zbugowałeś terrarium przez co kogoś zabiłeś, ale Jahmeton cię zgładził.

Następnym razem podsadzili cię i zrobiłeś to samo. To jest BUGOWANIE TERRARIUM i nie masz prawa czegoś takiego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie