Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga Jo[K]eR :)


The end.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Według demka: 15.02.2023 21:19, miejsce: Serwer u konkurencji

Nick użytkownika: Admin coda, https://csowicze.pl/profile/55408-joker/  STEAM_0:0:63191103 https://steamcommunity.com/id/xupeyouq/  (steam + steamid wzięte z serwera, na którym wydarzyła się cała sytuacja),  w poniższym temacie to samo steamid, inne dowody w identyfikacji mogę przekazać na pv.

Dowody: SSy, ukazują reklamę oraz liczne obrazy, demko w całości mogę przekazać na pw administracji, tutaj nie chcę reklamować innych sieci. https://imgur.com/a/g2bLwVK

Świadkowie: -

Uzasadnienie:

Powodem głównym skargi jest działanie na szkodę sieci csowicze.pl. Działania osoby oskarżonej polegały na: Czitowaniu (chyba, w tej kwestii wiele powiedzieć nie mogę xD), reklamie sieci serwerów csowicze.pl oraz obrazie graczy innych serwerów. Takie zachowanie jest szkodliwe dla reputacji tej sieci.  Wątpię w to aby administracja pragnęła aby Adminy tutejszych serwerów chodzili do konkurencji, wyzywali tam wszystkich jak leci, czitowali i na koniec reklamowali te sieć. Osobiście uważam, że takie zachowanie skutkuje zniechęceniem nowych graczy do przyjścia na nasze serwery, a jak już przyjdą, to będą zachowywać się w identyczny szkodliwy sposób.

Posiadając jakąkolwiek rangę nie powinno być przyzwolenia na takie zachowanie. Funkcja admina również jest funkcją, która te sieć reklamuje, czy reprezentuje.

 

Zaznaczam, że podobnych sytuacji z uczestnictwem tego użytkownika może być więcej (tak wynika z rozmowy prowadzonej wówczas na serwerze), a treści zawarte na ss'ach są jedynie częścią sytuacji.

Tutaj należałoby przejrzeć całe demo, od początku do końca.

 

@ Kropka.Przecież nikt nie napisał, żebyś go od razu zdegradował, zwykłe "słowne" ostrzeżenie by zapewne wystarczyło. Sama skarga nie dotyczy wyzywania na innych sieciach, bo to byłoby bez sensu.

Skarga dotyczy niszczenia wizerunku sieci poprzez reklamę tej sieci czitujac (chyba) i wyzywając przy tym graczy danego serwera.

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz skargę na tamtej sieci na niego z tymi screenami, aby go zbanowali dla mnie to nie jest nasz serwer, nie działa na nie korzyść serwera którego jest adminem. Troszkę nie ładnie się zachowuje jak na swój wiek, ale to już widocznie brakuje mu czegoś nie wnikam. 
 

Jesteś typem człowieka który się pr*********i za przeproszeniem o wszystko nawet jak ktoś pójdzie droga będzie adminem u nas i będzie wyzywał, a ty napiszesz skargę na niego, zluzuj majtki i nie spinaj du*y bo trochę irytujący się robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem reklamowałem csowicze na waszym serwerze i wyzywałem ale cwaniaczku nie sam z siebie jezeli ty grasz tam pod nickiem abrakadabra to siedziałeś na spect i zacząłeś po mnie jechać a ja nie jestem z tych osób co udają ze nic się nie dzieje więc zacząłem i cb wyzywać co nie było rozsądne ale pod wpływem % ludzie robią różne głupoty później dalej mnie prowokowales i pisałeś coś abym na ts3 wbił itp na co już niereagowalem więc wgl nie rozumiem tej skargi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jo[K]eR :) napisał:

Owszem reklamowałem csowicze na waszym serwerze i wyzywałem ale cwaniaczku nie sam z siebie jezeli ty grasz tam pod nickiem abrakadabra to siedziałeś na spect i zacząłeś po mnie jechać a ja nie jestem z tych osób co udają ze nic się nie dzieje więc zacząłem i cb wyzywać co nie było rozsądne ale pod wpływem % ludzie robią różne głupoty później dalej mnie prowokowales i pisałeś coś abym na ts3 wbił itp na co już niereagowalem więc wgl nie rozumiem tej skargi

 

Owszem zacząłem po tobie jechać .. Powiedz jeszcze że nie wiesz jaki był tego powód... :DDDD

 

Zabijałeś przez sciany , cieszyłeś się z tego jak głupi do sera... i ty uważasz się za  normalnego człowieka ?

Ogarnij się.. Chcesz pograć na Haxach masz boty. A nie serwer co gracze grają jeszcze perfidnie ich wyzywasz od SIabiakow Leszczy..

 

Tak chciałem sobie z tobą pomówić.. Na temat twojego podejścia zachowania.. 

Rodzice nie nauczyli to ja będę musiał :)

 

Może i nie sprawa tej sieci ale dotyczy tych samych osób.. 

Konkretnie tutaj pokora ,spokój ,opanowanie..

A tam? co kwasik za mocno wszedł ? 

Osobiście takie "Przypadki " ludzi trzymałbym z dala od jakiej kolwiek rangi.

 

Skoro tam grał na Haxach na steamie ,to jakie macie prawdopodobieństwo że u was nie będzie grał odpalony ... no przecież steam ,tam też był na steamie :) 

Magik..

Takich z dala.. Do wora i do jeziora..

 

Ale to tylko moje zdanie..

Dziękuje i Pozdrawiam     :banan:

Edytowane przez AbraaKaDabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy latał odpalony czy nie to nie wiemy, sprawa Kropki. Faktem jest, że takie działanie jest szkodliwe dla naszej sieci. @ Jo[K]eR :) Mam nadzieję, że rozumiesz powagę sytuacji, za następna taka akcje będę zmuszony zbanować cię na sieci za działanie na jej szkodę

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie