Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga - Shani.


yksuh

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wieczór Csowicze! 

W tym temacie poruszam kwestie pani admin @ Shani Sytuacja o której piszę miała miejsce 12.02.2023(dziś) od godziny około 18:40 do 18:58. Więc tak:

Mapa: jb_ard123, niedziela wieczór, graczy na serwerze 22/32. 

W momencie załadowania nowej mapy, jak wyżej jb_ard123, nikt nie chciał wejść do CT. Z takiej racji zaczęli by wychodzić ludzie z serwera, więc ja jako admin serwera JB, powiedziałem do @ Shani, dawaj do ct, adminie, wykaż się w nigdy Cię nikt w CT nie widział. Otrzymałem zwrot słowny w postaci bluzgów, obelg - i żebym to ja poszedł do CT bo jestem również adminem. Tak i zrobiłem ja i maruda poszliśmy do CT. Ale ja czując się urażony słownictwem @ Shani, bluzgami oraz osobistą nienawiścią jej do mojej osoby postanowiłem dać jej do zrozumienia żeby ochłonęła i zbanowałem ją na 5 minut powodem "kultura, bluźnisz a tu grają dzieci". Dalej trwała mapa, prowadziliśmy z marudą, po czym @ Shani weszła po banie i powiedziałem do niej "i widzisz, tak się prowadzi w CT, wydaje się polecenia i jakoś się prowadzi". Minęła chwila i dostałem od niej bezpodstawnego bana z powodem "nie" na 30 minut. Więc ja - admin który prowadził w CT został bezpodstawnie zbanowny przez kobietę która jest prawdopodobnie niestabilna emocjonalnie i ma admina, wchodzi raz na miesiąc na ten serwer i nie poświęca mu uwagi - nie prowadzi w CT, więcej czasu przesiaduje na TS3 ze swoimi kumplami którzy ja popierają gdyż jak wiadomo spermiarstwo jest popularne dosyć :]  I pewnie nic nie zostanie z tą sprawą zrobione bo wiadomo jak jest hehe KMWTW.

Pozdrawiam serdecznie, Yksuh. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie będę traciła czasu na argumentowanie tej skargi. Niech góra się tym zajmie i tyle, bez względu na rezultat.  

Dodam tylko śmieszną anegdotkę - husky po nadaniu mi bana śmiał się, że pójdę pisać na niego skargę, po czym sam skończył pisząc ją. 

Nie pozdrawiam, buziaki! :pepewine:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, yksuh napisał:

więcej czasu przesiaduje na TS3 ze swoimi kumplami którzy ja popierają gdyż jak wiadomo spermiarstwo jest popularne dosyć :] 

Siedźimy razem na ts ;) lecz nie popieram działań obu z was. Gdzieś słyszałem, że admin drugiemu adminowi bana dać nie może.
A co do cytatu to śmieszne - bo do kobiety jak sie odezwiesz to spermiarz, w takim razie jak idziesz do sklepu to pani ekspedientce nie można powiedzieć dzień dobry, rozumiem pozdrawiam i będę pamiętał.

Jailowe dramy kocham oby wiecej takich ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ yksuh za bardzo nie rozumiem po co był poruszony nasz temat. Tak jak wyżej napisał Vhite chyba nie powinniśmy (jako faceci) mieć znajome, lub w ogóle się do kobiet odzywać. Bo kto to widział rozmawiać z kobietą, przecież to od razu spermiarstwo. 

 A co do skargi nie popieram zachowania żadnego z was bo admin nie może banować admina. Jestem na to żywym przykładem ale widzę, że nie nauczyliście się na moich błędach. 

Nie pozdrawiam(idę szukać kolegów bo koleżanek nie mogę mieć) 
z fartem mordo idz se konia wal z kolegami nawzajem.

 

Edytowane przez DG420
bład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi tu o ekspedientkę w sklepie ani o inne kobiety :] chodzi mi o tę atencjuszkę, ale wy i ona i tak nie powiecie że to atencjuszka i nikt tego nie widzi xD 

i oczywiście armia obrońców jej teraz się odzywa na temat siedzenia z nią na TS3, ale nikt nie zwróci uwagi na jej nie wchodzenie na serwer, nie prowadzenie w CT, na jej zachowanie itp to jest dopiero śmieszne, i wy się nie nazywacie spermiarzami xDDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, yksuh napisał:

Nie chodzi mi tu o ekspedientkę w sklepie ani o inne kobiety :] chodzi mi o tę atencjuszkę, ale wy i ona i tak nie powiecie że to atencjuszka i nikt tego nie widzi xD 

 

32 minuty temu, yksuh napisał:

wchodzi raz na miesiąc na ten serwer i nie poświęca mu uwagi 

 

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów czy to ma sens  XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, yksuh napisał:

Nie chodzi mi tu o ekspedientkę w sklepie ani o inne kobiety :] chodzi mi o tę atencjuszkę, ale wy i ona i tak nie powiecie że to atencjuszka i nikt tego nie widzi xD 

i oczywiście armia obrońców jej teraz się odzywa na temat siedzenia z nią na TS3, ale nikt nie zwróci uwagi na jej nie wchodzenie na serwer, nie prowadzenie w CT, na jej zachowanie itp to jest dopiero śmieszne, i wy się nie nazywacie spermiarzami xDDD 

Ale człowieku kładę lachę na to co ty wypacasz teraz z siebie. Ty nie potrafisz zrozumieć, że nie potrzebnie poruszyłeś nasz teamat? Ale dobrze skoro tak bardzo chcesz wypowiem się na ten temat. Tak to fakt Shani mało jest na serwerze, co do prowadzenia to też jej za często nie widać w ct, lecz zazwyczaj gdy jest na serwerze wchodzi i prowadzi. Najwidoczniej nie potrafisz też zrozumieć, że istnieje cos takiego jak życie prwyatne. Nie każdy ma tyle wolnego czasu jak ty aby siedzieć cały czas na serwerze i robić z siebie pajaca i jeszcze za to płacisz. Uwierz, że niektórzy mają też swoje problemy a ostatnie o czym myślą to o tym aby wejsc na jb. Pragnę też przypomnieć, że jakoś nie miałeś do nas problemu jak przychodziłeś sobie posiedzieć/pogadać/pograć z nami na ts`ie tylko nagle teraz Ci się coś odkleiło.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że istnieje jeszcze coś takiego jak adminowska solidarność:haha: Jeżeli macie do siebie jakieś uprzedzenia to sobie je załatwiajcie poza serwerem, nie rozumiem po co wy pierzecie swoje brudy publicznie. Większość ma w du**e takie rzeczy bo przychodzi pograć i się cisnąć między sobą, a nie słuchać o podziałach w administracji.

 

Pozdrawiam gracz

Edytowane przez paplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmieniam, że nie jestem po niczyjej stronie. Wypowiadam się bo wszyscy mamy do tego prawo.

 

Co do shani - administratorka nie poświęca uwagi serwerowi i jest bardzo impulsywna przez co wychodzą takie sytuację. Według mnie powinna zostać zdegradowana za brak aktywności przede wszystkim 

 

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez shani nawet jakbyś dał mocną skargę z dowodami i tak nie straci tu admina, kto wie ten wie

W każdym razie oboje zawiniliście i mogłeś nagrać demko gdzie shani cię wyzywa i tu wstawić niż ją banować. Jesteście adminami a odwalacie czasami większą patologie niż większość ludzi tutaj.

Może i shani ma problemy z emocjonalością i jak coś źle zrozumie to wybucha agresją, ale czy warto było ją prowokować tym żeby poszła do CT? Jak mnie mam taki dino raz na tysiąc lat pójdzie do CT a nikt się do niego nie sapie.

W każdym razie żeby nie bronić jednej czy drugiej strony, oboje pokazliście właśnie przykład adminowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jądro Renifera napisał:

Shani do wyjebania, bo i tak nic nie gra na serwerze + brak kultury i dobrego wychowania.

 

Natomiast yksuh też odjebał tym banem, więc dla niego tylko i wyłącznie jedno ostrzeżenie.

 

Nie spierdolcie z decyzja, bo jeszcze bardziej sobie reputacje popsujecie.

Moim zdaniem skoro jeden admin za zostać zdegradowany to drugi też powinien. Pragnę tylko przypomnieć sytuację w której zbanowałem Admina i dostałem degrada od razu. Jeśli góra jest sprawiedliwa konsekwencje powinny ponieść dwie osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie