Skocz do zawartości

Zablokowane jakis poczuty admin yamahama zoo


jam eryk

Rekomendowane odpowiedzi

eryk smoleński jest osobą fikcyjną i nikt taki w internecie nie istnieje, pierwszy raz pochwale admina wiagra czyni cuda za szybką i skuteczną reakcje :okejka:

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, macie +20 lat oraz admina na innym serwerze, a tymczasem płakacie o bany na CT czy za aktywne bany xD Było nie wchodzić do CT i nie robić mass fk oraz nie wyzywać to byś nie dostał bana lol, a teraz idź na swój serwerek ludzi ogarniać, bo widzę że z dnia na dzień wasz żałosny jailbreak świeci pustkami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jaca12po pierwsze nie mam nigdzie admina bo zewsząd zrezygnowałem, mogłem wejść do ct i nie robiłem żadnych mass fk kretynie tylko tak jak wyżej napisałem debilu zabiłem afków i wychylasz się że z tekstami że na jakimś serwerku są pustki XD

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypłakałeś się już? To dobrze, bo nie wstawiłeś żadnych dowodów ani nie rozjaśniłeś całej sprawy. Piszesz 3 słowa jaki to jesteś pokrzywdzony a nie masz czasu poświęcić mniej niż 1 minuty na znalezienie demka z mapy, krótkie rozpisanie gdzie to się zaczęło a zamiast tego wchodzisz na forum, piszesz gó**o wartą skargę i czekasz szyderczo aż pojawi się Jaśnie Biały Pan na Białym Koniu, który odbierze dino flagi, bo cię zbanował i najpewniej słusznie.

Anlaki.

 

\\

Piszesz skargę i każesz ludziom szukać demka i przeszukiwać bansa? Większej głupoty nie widziałem. Nie każdy a zwłaszcza własciciele/opiekuni chcą tracić czas na szukanie demka i bansa. To twój problem nie nasz. Temat do zamknięcia "NoNamie".

Edytowane przez Jahmeton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjebali mnie bo zwyzywałem opiekuna który mnie wkurwił brakiem kompetencji na tym stanowisku (zwyzywałem go na ts'ie)

+

tak, wszyscy widzimy "powagę w twoim odwołaniu", zero przyłożenia się, robisz to tylko po to by administracja i ub team tracili na ciebie cenny czas, bo z jakiegoś dziwnego powodu chcesz zaleźć tej sieci za skóre, a na dodatek już raz tu wszedłeś i narobiłeś syfu, o czym bodajże @ DG420 pamięta, więc to jeden z powodów dla którego ban już dawno ci sie należał i to nawet powinien być automatycznie kontynuowany po resecie bansa. To nie nasza wina, że PS JB ma problemy z ilością graczy, nie uważałbym tego za powód do mszczenia się a raczej za temat który byś mógł poruszyć na waszym wspaniałym forum by poprawić waszą sytuacje (coś z tym zrobić), z resztą nie będę dyskutował z osobą, którą nawet polkes jebie elo

Edytowane przez Wtykson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wtykson napisał:

wyjebali mnie bo zwyzywałem opiekuna który mnie wkurwił brakiem kompetencji na tym stanowisku (zwyzywałem go na ts'ie)

+

wszyscy widzimy powagę w twoim odwołaniu, zero przyłożenia się, robisz to tylko po to by administracja i ub team tracili na ciebie cenny czas, bo z jakiegoś dziwnego powodu chcesz zaleźć tej sieci za skóre, a na dodatek już raz tu wszedłeś i narobiłeś syfu, o czym bodajże @ DG420 pamięta, więc to jeden z powodów dla którego ban już dawno ci sie należał i to nawet powinien być automatycznie kontynuowany po resecie bansa. To nie nasza wina, że PS JB ma problemy z ilością graczy, nie uważałbym tego za powód do mszczenia się a raczej za temat który byś mógł poruszyć na waszym wspaniałym forum by poprawić waszą sytuacje (coś z tym zrobić), z resztą nie będę dyskutował z osobą, którą nawet polkes jebie elo

Jak najbardziej była taka sytuacja i to nie jednokrotnie. Chłop przychodził odpalony na serwer, pomimo bana na CT wchodził do niego(oraz wielokrotnych perm banów), włączał czarny ekran oraz blokadę graczy i zabijał każdego. Nie rozumiem jak można wchodzić na serwer i psuć ludzią rozgrywkę. 

Skarga bez żadnych dowodów jak na moje do zamnięcia. A oto tego użytkownika proponuje zbanować permamentnie za działanie na szkodę serwera. //Pozdrawiam <3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dla ciebie jakaś praca hańbi, to oznacza, że długo w domu nie pożyjesz i prędzej czy później skończysz pod mostem xd ja przynajmniej cokolwiek zarabiam (i to nie na taśmie właśnie), a ty jedyne co osiągnąłeś to 50 złotych ze zbierania borówek i masz na koncie nieudolną próbę "wyżulenia" komputera od typa z internetu którego nawet osobiście nie znasz. Polkes dobrze cie skwitował. Z farcikiem byczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że już nie będziesz trafił czasu a cały czas szczekasz XD kretyn


wchodze do ct dostaje bana na ct za nic z powodem spierdalaj od jakiegos noname yamahama zoo po czym dostaje bana na serwer zalosne zachowanie admina, serwera i calej sieci nigdy żadnego bana nie miałem 

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie