Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane JAIL CzyngisBoy


Eziekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: CzyngisBoy
IP / Steam ID*: STEAM_0 : 0 : 225529630
Admin banujący: Mequstoo
Data i godzina otrzymania bana*:  05.02.2023 
Runda: Nie wiem
Serwer*: jail
Powód: ab
Link do demka*http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2302051737-jail_cyanpink-1675615020-1675616280.zip 
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : CzyngisBoy 
[AMXBans] Powod : ' ab ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 225529630 ' 
[AMXBans] Twoje IP : '  ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Krótki opis sytuacji*:

 

Z relacji mojego brata, Piotrka, próbował normalnie prowadzić i grać kiedy cały serwer rzucał bolesnymi wyzywiskami bez żadnej podstawy. Admini w tym momencie sami dołączyli się do szkalowania mojego brata co siadło mu na psychikę przez co napisał coś o mamie admina (dostał bana na 3h),  ponieważ skoro ADMIN NIE REAGUJE na wyzwiska w strone graczy to czemu ma reagowac na wyzwiska w jego stronę?.. Mój brat był cały roztrzęsiony po tej sytuacji i przestrzegam właścicieli serwera, że ten serwer posiada patologiczną atmosferę. Wracając do mojego bana wbiłem sobie po prostu na serwer po tym i na serwerze były lagi ddos przez co mi głos zniekształciło i nagle dostałem bana. 

 

Najważniejsza rzecz potwierdzająca moją niewinność - PROSZĘ DAĆ MI FAKTYCZNY ARGUMENT, ŻE JA, srednio zrozumialam i Piotrek to te same osoby. Każdy z nas ma inne steam id,a sredniozrozuma nawet inne ip. By to potwierdzić jestem w stanie dać mojego brata do mikrofonu z mojego konta.

 

Od razu zaznaczam, że piszę te wiadomości w pełni świadomy i jeśli nie pomoże będę odwoływać sie do skargi na tego administratora, ponieważ żarty żartami, ale tu każdy chce miec przyjemność z gry, a nie tylko koledzy z tsa. Nie wiem dlaczego tak się na mnie uwzięliście.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez CzyngisBoy
Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wypowiem, ale doskonale pamiętam tą sytuację bo grałem na tym serwerze.
Nie mam nic do Ciebie eziek ani nic, ale łatwo było wychwycić bo obniżonym głosie, że to ty, Wcześniej na oryginalnym nicku na którym dostałeś perma również miałeś głos i udawałeś transa. Osobiście ab jest na miejscu, niemniej jednak odwalaliłeś niezłe szambo, pomijając o tym że nagle po twoim permie nasz serwer miał ataki ddos to było pod wpływem nerwów czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wychwyciliscie, ze „średnio zrozumiałam” czyli Ciężarna, snuffyemu z reszta dobrze znana tez dostała perma za ab? Przyznajcie po prostu, że jesteście transfobami lub po prostu sami homoseksualistami, że przeszkadza wam jak ktoś ma inny głos lub inaczej się zachowuje (nie obnoszac się tym, bo sam nie lubię jak ktoś się obnosi z tym jaki jest „inny”), musicie mieć na prawde niezłą wczute w gierke która jest po to by się pobawić. Co do ddosow to nie była moja sprawka a samo to, ze mój brat dostał bana na swoim koncie steam jest śmieszne. Admin nie zbanowal nikogo oprócz jego, bo on się zwrócił w kierunku admina.. skoro admin banuje kogoś za coś co go uraziło to powinien wiedzieć, ze słowa mogą ranić i zbanować tez innych wraz z sobą co szkalowali Piotrka. Wyślę nawet zdjęcie z świadectwa komunii jego jeśli mi nadal nie wierzycie, nic więcej w tym temacie nie napisze a inne spiski i teorie mequsta czy innych osób przemilczę. Szanujmy się nawzajem 

Edytowane przez CzyngisBoy
Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupku, co ja mam wspolnego z jakas srednio zrozumialam. Dostales bana na 3 kontach, pierwsze konto "argentyna" tam dostałes bana na ct bo po x prosbach zebys prowadzil normalnym glosem ty stwierdziles ze bedziesz udawal glos kobiety bo to giga smieszne jest, kilka jak nie kilkanascie osob pisalo na u@, na sayu czy to nawet mi osobiscie pw na steamie zeby ciebie ogarnac, nie chcialem cie banowac dlatego po prostu przerzucalem cie do tt. Pamietam doskonale twój tekst "jesli admin moze mnie przerzucac do tt to ja moge sobie go zabic" po czym podszedles do mnie w celi i mnie zabiles wtedy dostales pierwszego bana na ct. Drugi ban na ct podobna sytuacja wbiles o nicku Piotrek robiles to samo, nie chcialem cie banowac dlatego znowu przerzucalem cie do tt, wciaz wchodziles do ct i robiles z siebie debila wiec dostales kolejnego bana na ct. Na sam koniec napisales to co napisales przez co dostales bana na 3 godziny. Wbiles potem ostatni raz juz na main koncie "CzyngisBoy" i z automatu dostales perma za aktywnego bana. Z mojej strony moge ci tylko poradzic poniewaz nawet dzisaj jestesmy swiatkami dosyc sporej straty dla polskiej sceny freak fight, stracilsmy Mateusza ktory przedawkowal a z racji tego ze nikomu nie zycze zle to odstaw to co bierzesz, idz do specjalisty, znajdz boga w swoim sercu. 

skrinek.png

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abb.jpg.acc64f98d98729bbc1e68d94e1335c90

 

Wejścia na aktywnym banie = Brak UB. 

brak_ub_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie