Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Wtykson/Shizer


Shuash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie proszę, aby potraktować post poważnie, bo pomimo luźnego podejścia, chcę temat rozwikłać i nie zależy mi na byciu konfiturą, a jedynie uzyskanie odpowiedzi na pytania, które zadam (a będą 2). 

 

Sytuacja ma miejsce na mapie jail_mrufka_Cos_tam o godzinie 21:55 (04.02). Otóż kupiłem klucz do cel za 3500 szlugów. W momencie, gdy niemal wszyscy są już poza celą, a dobre 5 więźniów prawie w GR, Wtykson daje zabawe. Gdy pytałem czemu to zrobił, po uprzednim wjechaniu na czyjąś matkę odpowiedział, że kupiłem to na własną odpowiedzialność. Pytanie, czy zrobił to zgodnie z regulaminem i czy to przypadkiem nie jest nadużycie? Moim zdaniem, gdy bunt jest niemal pewny, włączanie zabawy jest właśnie nadużyciem.


Drugie pytanie, kiedy wreszcie pozbawicie Shizera praw admina? Od kiedy gość ma admina, jakiekolwiek pytania na u@, czy sprzeciwy wręcz całego serwera są ignorowane przez tego osobnika. Gość ma absolutnie wywalone w to, co dzieje się na serwerze. 

 

Proszę tylko o poważne odpowiedzi.


Pozdrawiam
Shuash

Edytowane przez Shuash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[SVIP] [adminkoks] *DEAD* TheProShizer | CSSetti.pl :  jest 4 adminow nie tylko ja jakby co pzdr

[SVIP] [adminkoks] *DEAD* TheProShizer | CSSetti.pl :  jest 4 adminow nie tylko ja jakby co pzdr
[SVIP] [adminkoks] *DEAD* TheProShizer | CSSetti.pl :  jest 4 adminow nie tylko ja jakby co pzdr

shizer zawsze reaguje na wszystko co jest na u@ i na to co gracze mowia tftf 

i to ze sa inni admini znaczy ze on nie musi reagowac jak cos

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Shuash napisał:

Drugie pytanie, kiedy wreszcie pozbawicie Shizera praw admina? Od kiedy gość ma admina, jakiekolwiek pytania na u@, czy sprzeciwy wręcz całego serwera są ignorowane przez tego osobnika. Gość ma absolutnie wywalone w to, co dzieje się na serwerze.

Nie reaguje na zgłoszenia na u@? Prosze to udowodnić a nie jak zawsze "Puste słowa"

 

@ Shuash piszesz i pieszesz głupoty xD udowonij:) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli kupienie klucza do cel i za jego pomocą otwarcie ich jest uznawane jako bunt, to przepraszam, moja wina, ale skoro nie zdążyłeś zabić żadnego z "klawiszy" uznałem to po prostu jako zakupiony przez ciebie bonus który nie ma związku z byciem buntownikiem (bo po prostu otworzyłeś cele). Odnośnie wjazdu na rodzinę, pebex mnie zirytował, nie mam zamiaru się tłumaczyć jego nickiem ale nerwy puściły mi gdy zaczął rzucać jakimiś tekstami w moją stronę za co też przepraszam wszystkich urażonych. Reasumując, nie miałem na celu zrobić ci pod górę dając zabawę, ale uznałem to za sytuację taką jak wcześniej pisałem w tym poście.

Edytowane przez Wtykson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo szansy na bunt, poniewaz oprócz celi ktos musiał jeszcze otworzyc głowna brame (ktora mozna otworzyc tylko z mostku nad nia)

Zostawcie biednego malego sajzerka, on nikomu nic nie zrobil :(

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MeQustooo napisał:

Nie bylo szansy na bunt, poniewaz oprócz celi ktos musiał jeszcze otworzyc głowna brame (ktora mozna otworzyc tylko z mostku nad nia)

Zostawcie biednego malego sajzerka, on nikomu nic nie zrobil :(

Dokładnie tak Główna bramę może otworzyć jedynie ct który ma przejście na most z przyciskiem (lub gracz z noclipem z ruletki :P) sam byłem na serwerze o tej godzinie i według mnie buntu nie było. Sorry shuash ale jeśli piszesz że sprawę traktujesz na poważnie (widziałem dopisek o luźnym podejściu) a potem piszesz o latarniach morskich, pracy mechanika, orzeszkach z polo marketu (co jest reklamowaniem tego marketu czyli rzeczy nie związanej z siecią Csowicze) i ile zarabiasz w 2 dni to pisz odrazu o głównym wątku a nie próbujesz śmiechem żartem to traktować zauważ że odpowiedzi na skargę nie są pisane luźno (no oprócz tych uśmiechów, emotek i xD) więc lepiej temat potraktować powarznie, dziękuję to tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie