Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na administratora zayANN


git

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA

 

Dzień dobry,

Niniejszym pragnę złożyć skargę na administratora, posługującego się w sieci nickiem "zayANN", zarzucając mu nieobiektywność i brak kompetencji do dzierżenia jego obecnej funkcji. W dniu dzisiejszym, tj. 28 stycznia 2023 r., ok. godz. 12:27, dopuścił się on faworyzowania jednego z graczy, pełniąc funkcję członka zespołu sieci serwerów CSowicze.pl. Na tej podstawie wnoszę o:

 

1. Permanentne zbanowanie zayANN na wszystkich serwerach, podlegających pod sieć CSowicze.pl

Ewentualnie wnoszę o:

2. Odebranie zayANN funkcji administratora z serwera JailBreak, a także o permanentny zakaz posiadania tej, bądź pokrewnej funkcji na całej sieci CSowicze.pl

 

 

UZASADNIENIE

 

Gdy pojawiłem się na serwerze w bliżej nieokreślonym czasie, jednakże nie później niż dnia 28 stycznia 2023 r., godz. 12:27, zaczęła się zabawa Headshot Day. Gracz zayANN, którego wtedy nie sposób było zweryfikować z pełnienia jego funkcji, oświadczył, iż ktokolwiek będzie kampił na tej zabawie - zostanie zeslayowany. Rozumiejąc jego słowa, a także regulamin serwera, nie sposób było w żaden sposób wchodzić w polemikę, a tym bardziej dygresję z jego zdaniem, gdyż ta zasada jest zasadą powszechnie znaną (jednakże, co zaraz wyniknie - nie do końca stosowaną). 

 

Zabawa cały czas trwała. Kolejni gracze naturalnie odpadali - w tym ja. Pewien gracz o nicku "feeling.", praktycznie przez cały czas, od rozpoczęcia zabawy, znajdował się na wieży. Zgłosiłem wtedy tę sytuację na czacie "u@". Ze względu na brak reakcji, ponowiłem moje zgłoszenie parokrotnie. Administrator zayANN udał się wtedy na wieżę, poobserwował chwilę gracza feeling. i nie zrobił zupełnie nic. Cały czas kontynuowałem moje prośby, jednakże bezskutecznie.

 

Sytuacja ta była na tyle karykaturalna, że przez głowę przeszła mi myśl, iż może zayANN nie stanowi zespołu sieci CSowicze.pl, a jest wyłącznie zwykłym użytkownikiem; sama sytuacja, że udał się on na wieżę mogła tak samo dobrze być zwykłym zbiegiem okoliczności. Nie zastanawiając się długo, wpadłem na pomysł, aby sprowokować - tym samym weryfikując - czy gracz zayANN jest niekompetentnym administratorem, który jak najszybciej powinien zostać pozbawiony funkcji administratora, czy może po prostu zwykłym graczem, który mówiąc o slayowaniu, chciał po prostu strwożyć innych nie graczy, nie mając możliwości jednak do wyegzekwowania swoich słów.

 

Zacząłem więc na ogólnym czacie pisać inwektywy w stronę "admina" (który nie był w żaden sposób określony, ani sprecyzowany - po prostu pisałem słowo "admin", odmienione także przez różne przypadki), a także "matki admina" (który nie był dalej w żaden sposób określony). Wtedy właśnie doszło do wręcz kuriozalnej sytuacji - zostałem, jak już wspomniałem, zbanowany, a gracz, który od początku mojego dołączenia na serwer łamał regulamin i został przez mnie wielokrotnie zgłoszony na czat "u@" nie został w żaden sposób ukarany. Pomimo tego, iż nie jest to apelacja od tej banicji i obiektywnie, ban dla mnie na 24 godziny jest słuszny, to chciałbym po prostu zauważyć, iż nie miało to na celu nikogo obrazić, a wyłącznie sprawdzić, czy gracz zayANN jest administratorem. Nieważne w jaki sposób ukazałby, że jest adminem, to i tak napisałbym tę skargę.

 

W związku z powyższym, zauważyć należy, iż skarga ta jest zasadna oraz zasługuje na uwzględnienie, dlatego też wnoszę, jak w petitum.

 

Z wyrazami szacunku

git

Gracz serwerowni CSowicze.pl

 

Uzupełnienie skargi:

Mój nick na serwerze Jailbreak podczas tej sytuacji: hola que pasa

 

Edytowane przez git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.pngimage.pngRaz byles na  serwerze i 1 co zrobiles napisales skarge, gratulacje mózgu 

18 minut temu, git napisał:

1. Permanentne zbanowanie zayANN na wszystkich serwerach, podlegających pod sieć CSowicze.pl

X D

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, SzefShizer napisał:

image.pngRaz byles na  serwerze i 1 co zrobiles napisales skarge, gratulacje mózgu 

 

Kłamiesz - raz byłem na serwerze na tym danym nicku. Oczywiście, że grałem na serwerze pod innymi nickami.

 

No i na dodatek, nie wiem, czy powinieneś używać ubliżających określeń w moim kierunku. W szczególności jako administrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KIK napisał:

Chcesz napisać skargę, rozpisz demko. Bez dowodów to tylko puste słowa

Puste, to są te Wasze frazesy o braku dowodów, bo piszecie, jakbym oskarżał kogoś o porysowanie mi auta pod blokiem, gdzie nie sięga żaden monitoring. A tutaj podałem dokładnie, że jest to akcja dokładnie do godz. 12:27, ale jeżeli taki chcesz być, to

 

• Ostatnie pięć minut tego demka

Edytowane przez git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zaznaczyć, że jako jedyny byłem obecny z administratorów i nawet jeżeli dany gracz kampił podczas zabawy, a Ty mi to zgłosiłeś na u@ to powiem Ci jedno, jakbym miał od razu wszystkich slayować jak ktoś mi napiszę to nawet zabawa by się nie zaczęła XD

Zresztą jak już napisałem byłem sam, jak mam sprawdzić czy gość faktycznie kampił? XD mam po mapie oglądać demko które i tak nic nie da bo w sumie nie zrobił jakiś głupot jak Ty?

Gdy nie slaynąłem typa gość mi zaczął na czacie pisać, że cytuje "je*** matkę admina kurwe szmate" po czym wyleciał z banem, a teraz przyszedł na forum pisać swoje wypociny, żal mi takich osób jak Ty które nie mają co robić w życiu pisząc skargę na jakieś kampienie XD ADMIN TO NIE ROBOT, NIE ZOBACZE WSZYSTKIEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

Właśnie wróciłem do domu i stwierdziłem, że muszę to napisać. 

 

Przytrafiło mi się dzisiaj "po drodze" parę problemów i jestem przekonany, że ich natężenie jutro (rzecz ujmując, to dzisiaj) wcale nie zmaleje. 

 

Zrozumiałem wtedy, że nie ma co się zajmować tak błahymi rzeczami. Oczywiście, jak dla mnie była to jakaś tam potencjalna faworyzacja, ale domyślałem się, jakie konsekwencje będą miały moje działania. 

 

Dlatego też - pomimo tego, iż znów się powtórzę i napiszę, że nie byłem pewny, czy zayANN jest adminem - chciałbym serdecznie go przeprosić, w tym także jego Mamę. Jestem dorosłym człowiekiem, a zachowałem się jak gówniarz. Działałem zbyt instynktownie (jeżeli obrażanie kogokolwiek można tak nazwać) i nigdy nie powinno mieć to miejsca. 

 

Sam propaguję wśród mojego otoczenia myśl, iż wszystko trzeba załatwiać bez agresji - zarówno fizycznej, jak i słownej. 

 

Dlatego też, przepraszam Cię zayANN i proszę o przebaczenie. 

 

Jednocześnie wnoszę o wycofanie i pozostawienie bez rozpoznania tej skargi. 

 

Kocham Was i przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie