Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana [Only DD2 #1]


Skafii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Skafii
IP / Steam ID*: STEAM_1 : 0 : 425792877
Admin banujący: THC
Data i godzina otrzymania bana*: 26.01.2023, 22:20
Runda:
Serwer*: Only DD2 #1
Powód: Czitowanie
Link do demka*:

Brak, skąd niby mam to wziąć ?
Wycinek z konsoli*
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: THC
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:4257
Krótki opis sytuacji*:

Nie wiem ogólnie dziwna sytuacja wszedłem na serwer, zagrałem raptem 2 rundy i dostałem bana nie wiem z jakiego powodu skoro nie czituje. Gram na serwerze od jakiegoś miesiąca, moje statystyki nie są jakieś dobre (w rankingu jestem prawie na końcu), jeśli to jakiś dowód na moją nie winność. Dodam też, że mam konto steam z dużym ekwipunkiem, więc nie widzę powodu żebym ryzykował to wszystko oszukując w cs 1.6. Proszę o odbanowanie mnie na tym serwerze. 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1234567890

Nie nagrałem swojego demka, a na tym, które jest dostępne nic nie widać(ogólnie te demka, to się nadają :(), dziwne.

Być może podjąłem decyzję zbyt szybko, byłeś zgłaszany, więc  po  tym jak wbiłem na specta i zobaczyłem  jak ładnie i szybko się kręcisz z awp na B (na demku tego nie widać), uznałem że odpał i poleciał ban.

Link do demka: http://811453.node35.pukawka.pl/hltv-2301262202-de_dust2-1674766920-1674768180.zip

17-19 minuty demka

Jeśli mój błąd, to przepraszam, ale kręciłeś się jak poyebany i tylko po tym stwierdziłem, że jesteś odpalony, może myszka ześwirowała, nie wiem. 







 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc nie przypominam sobie, żebym się kręcił na B i tak jak napisałeś nie widać tego na przesłanym demku, ale można zauważyć na nim, że mnie trochę ścina. Prawdopodobnie było to spowodowane moim Internetem (ping mi skakał wtedy strasznie). Myślę, że po prostu wydawało ci się, że się obracam właśnie z powodu tych lagów. Fajnie by było, jakbyście mnie odbanowali bo miło mi się gra na tym serwerze. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie