Skocz do zawartości

Zablokowane Podanko


Manieczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Nick:
Manieczek
Wiek:18
Steam/NonSteam: Jeżeli Steam to podaj Steam ID STEAM_0:1:504345862
Mikrofon [Tak/Nie]:Tak
Znajomość AMXX [1-10] mocne 6
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Manieczek/51.83.166.59:27015/
Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?:
Tak,wielekrotnie czy to na zm czy jakiś inny mod,więc dam sobie radę z powierzonym mi stanowiskiem.Również posiadałem opiekuna surfka oraz ubt team 1.6
Opowiedz coś o sobie:Jestem Kacper mam 18 lat ,obecnie jeszcze się uczę ale także dorabiam sobie w wolnych chwilach.Jestem człowiekiem spokojnym i  miłym.Nie będę się jakoś rozpisywał bo w poprzednich podankach macie o mnie więcej info.
Dlaczego akurat ty?:Myślę,że nadaję się na tą funkcje i jestem odpowiedzialnym człowiekiem,Chce dopilnować aby gracze przestrzegali regulaminu a także im pomagać.Często jestem od rana albo wieczorem i w nocy gdzie nie ma adminów a gracze łamią regulamin i wtedy się odechciewa totalnie grać a ja bym mógł tego przypilnować,żeby był porządek i ład  serwerze.
Jak znalazłeś się na naszym serwerze?:
od zawsze gram na serwerach zombi,więc jak tylko jakiś jest to gram a także przez właściciela 

Składka [TAK/NIE]: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo tego że cię lubię nie będę faworyzować, jestem na tą chwilę na nie, ogólnie jesteś spoko ale to co  słyszałem ostatnio i te awantury, o to że admin ma banować jak nie widzi jest dla mnie śmieszne, i obawiam się że to co mówiłeś to będziesz tak reagować i posypią się nie potrzebne bany 

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie