Skocz do zawartości

Zablokowane Domel Admin ?


DomeL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DomelxDD
Wiek: 19
Steam/NonSteam: Jeżeli Steam to podaj Steam ID NonSteam
Mikrofon [Tak/Nie]:Tak
Znajomość AMXX [1-10] Mocne 7
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/DomelxDD/51.83.166.59:27015/
Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?:Oczywiście, że tak między innymi Zm,Pb oraz only dd2
Opowiedz coś o sobie:Siemka mam na imię Dominik jestem z lublina mam 18 lat zajmuje się mechaniką oraz lubię spędzać czas ze znajomymi
Dlaczego akurat ty?: Dlaczego akurat ja już wam tłumaczę - Bardzo wiele graczy łamie regulamin na serwerze oraz go nie przestrzega chciałbym żeby na serwerze znalazł się ktoś taki jak ja w roli administratora i kontrolował graczy. Dlatego piszę to podanie w ramach że ktoś w końcu powinien spełnić te rolę w 100%.
Jak znalazłeś się na naszym serwerze? Ten serwer polecił mi znajomy :D

Składka [TAK/NIE]: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak


+ Staż jako admin na zm

+ Gt

+ Micro

+ Składka

+ jest aktywnym graczem

 @ KASANOWA ma racje, nie ma co porównywać do zwykłych graczy i od razu odrzucać, być może znów bedzie tak samo dobry jak był na początku  

 

Edytowane przez Sziro

1.gif.5f8143a7e20cb1fc19c1ffd7149ac9db.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak i nie zgodzę się z panem powyżej.

 

1. Jeżeli chodzi o jego GT jak był adminem to @ Szironie zrobisz tego nawet w 30% co zrobił Domel 

 

2. Jak miał admina to był dobrym adminem i nie ma co porównywać zwykłego gracza do admina bo po nadaniu flagi każdy siada na du**e.

 

3. Ma mikro, dużo się udziela, dużo piszę na u@ i przede wszystkim miał już admina, a dostał degrade praktycznie przez głupotę. 

 

4. Więc wierzę w to że jeżeli flaga wróci to i wróci ten normalny Domel, z resztą każdy zasługuje na drugą szansę w szczególności że chciał dobrze dla serwera jako jedyny z nielicznych.

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego że jesteś kolega to jestem na nie 

Jako admin nagiales regulamin bardzo rygorystycznie

Na serwerze obrażasz ludzi później prowokujesz i dopiero piszesz na u@ że ktoś cię obraził, zachowujesz się dziecinnie 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie