Skocz do zawartości

Zablokowane Admin Shillen


shillen

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shillen

Wiek: 20

Steam/NonSteam: NonSteam, Na steam mam vaca 

Mikrofon [Tak/Nie]: Tak

Znajomość AMXX [1-10] takie mocne 8/10

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Shillen/51.83.166.59:27015/

Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Tak, administratorem byłem na wielu przeróżnych serwerach, przeróżnych sieci. Byłem administratorem między innymi na: JailBreak, DeathRun, Only DD2, CS:GO MOD, Zombie Escape.

Opowiedz coś o sobie: Witam szanowny zarząd serwera oraz szanownych administratorów. Mam na imię Robert, 20 wiosen już za mną. Nie będę wchodził na prywatę, bo raczej i tak nikogo to nie interesuje. Z takich ciekawszych rzeczy to od 3 lat mieszkam w Niemczech oraz interesuję się informatyką. W Counter-Strike 1.6 gram już sporą ilość czasu wystarczy powiedzieć, że kiedy odzywałem się na mikrofonie, to dostawałem wiadomość od admina typu „Mikrofon +16/Mutacja”. Więc doświadczenie z grą jest. Czasem lubiłem pobawić się w hackera, szukałem różnych programów, exploitów itp. Robiłem swoje mało popularne serwery na platformie pukawka, ale cena reklamy mnie przerastała.

Dlaczego akurat ty?: Tak jak napisałem wyżej, używałem przeróżnych exlipitówcheatów itd. Dzięki czemu potrafię teraz rozpoznać czy ktoś używa jakiegoś wspomagacza. Jestem osobą z ogromnym stażem w tej grze. Jako administrator na innych serwerach nauczyłem się, w jaki sposób postępować z ludźmi, jakie kary dobierać, oraz ogólnie co wiążę się z tą rangą. Jestem osobą opanowaną i raczej kulturalną, oczywiście czasem zdarzy mi się rzucić jakąś „ku***ą” czy „ch***m” jak każdy. 😊 Jestem świadom, że prawdopodobnie mój mały staż na serwerze będzie działać na moją niekorzyść, lecz w wymaganiach jest tylko 10h więc czemu nie spróbować.

Jak znalazłeś się na naszym serwerze?: Wyszukiwarka serwerów csetti

Składka [TAK/NIE]: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając trochę na tym serwerze nie przypominam sobie żebyś chociaż raz wszedł do nas na TS3 co się wiąże z tym że nie chcesz dać się poznać, więc póki co na tą chwilę ciężko mi co kolwiek ocenić bo widuje cię również rzadko na serwerze. 

 

Na tą chwilę jestem na nie, jeżeli dasz się głębiej poznać gracza to jest możliwość zmienienia mojej decyzji, ciężko się pisze o kimś z kim się w ogóle nie rozmawiało.

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie