Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Smoke Story Group.


Malinaa

Rekomendowane odpowiedzi

Malinaa (ja)- Redaktor.
Smoke Story Group- Osoba udzielająca wywiadu.

 

Ja: Witaj, czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?

Smoke Story Group: Oczywiście, że tak.

Ja: Na początek jak masz na imię, gdzie mieszkasz, ile masz lat?
Smoke Story Group: Na imię mam Kacper. Mieszkam w Nowym Dworze Mazowieckim blisko Warszawy. Mam lat 17, a drugiego marca będzie 18.

Ja: Czym się interesujesz?
Smoke Story Group: Interesuję się piłką nożną, gram w drużynie (Legionovia), również interesuje się mechaniką samochodową.

Ja: Długo grasz w piłkę?
Smoke Story Group: Od 5 roku życia zaczynałem pogrywać, a w piłkę tak profesjonalnie zacząłem grac w wieku 7 lat.

Ja: 10 lat trenujesz? No to bardzo długi okres czasu. Na jakiej pozycji grasz?
Smoke Story Group: Gram na Prawej Pomocy, również często trener stawia mnie na Napastnika.

Ja: Masz 17 lat, czyli szkoła  ponad gimnazjalna. Do jakiej szkoły uczęszczasz?
Smoke Story Group: Uczęszczam do szkoły z Zawodem, mam praktyki jako mechanik samochodowy.

Ja: Zawodówka czy Technikum?
Smoke Story Group: Zawodówka.

Ja: Jak ocenisz swój charakter?
Smoke Story Group: Charakter mam spokojnym, miłym, pomocny, sympatyczny, a dojdzie czasem do leniwych.

Ja: Jakiego gatunki muzyki słuchasz?
Smoke Story Group: Hip-Hop, czasami Pop.

Ja: Ulubiona piosenka/wykonawca?
Smoke Story Group: Jeżeli chodzi o rap to --> Chada ft Zbuku i ktoś tam jeszcze --> Ja i moje ziomki.
 

Ja: A ulubiony gatunek filmowy?
Smoke Story Group: Fantasy --> horrory --> komedie.


Ja: Masz jakieś motto życiowe, którym się kierujesz?
Smoke Story Group: Może nie motto, ale metaforę piłkarską, którą trener zawsze mi mówi, (cyt.) "Nie ważne czy przegramy, walił to pies, tak jest, tak jest".

Ja: Ciekawa metafora.. Masz rodzeństwo?
Smoke Story Group: Oczywiście, siostrę Aleksandrę, ma lat 23 i młodszą siostrę Amelkę, która ma lat 5 (21 sierpnia będzie 6).
 

Ja: Dobre macie relacje?
Smoke Story Group: Z siostrą nie najlepiej się układa, ale z młodszą jak najbardziej. Wiadomo jak to rodzeństwo kochamy się, ale nie okazujemy tego tak.

Ja: No tak, chyba każdy to ma. Jak chętnie spędzasz wolny czas?
Smoke Story Group: Zależy od chęci. Czasami spędzam czas biegając po 2-3 godziny (20-25km). A czasami leniuchuje patrząc w monitor i sprawdzając unbany na forum.
W poniedziałki, wtorki, czwartki spędzam czas na treningach.


Ja: Pozwolisz że zadam Ci teraz parę krótkich pytań?
Smoke Story Group: Oczywiście.

Ja: Cs:go-Cs 1.6?
Smoke Story Group: Osobiście gram w Counter Strike 1.6, ale wyglądem sprawuje się lepiej Counter Strike Global Offensive.

Ja: Morze-góry?
Smoke Story Group: Nad morzem mogę się relaksować, a w górach więcej uprawiać sportu niż odpoczywać.

Ja: Steam-nSteam?
Smoke Story Group: Osobiście wole Steam.

Ja: Blok-dom?
Smoke Story Group: Mieszkam w bloku, więc myślę, że blok, ale w domku jest przyjemniej.

 

Ja: Matematyka-fizyka?

Smoke Story Group: I to i to, ponieważ trzeba umieć Matematykę aby zdać Fizykę :) .

Ja: Zima-lato?
Smoke Story Group: Lato.

Ja: Rap-pop?
Smoke Story Group: Słucham i tego i tego, więc znasz odpowiedź.

Ja: No dobrze to koniec szybkich pytań, teraz popytam trochę o forum. Jak trafiłeś na Csowicze.pl?
Smoke Story Group: Hmm? Dawno z rok temu, znalazłem się pierwszy raz na Csowiczach poprzez google, teraz na Csowicze wróciłem, ponieważ odszedłem od starej sieci. Wolałem wrócić niż siedzieć sam, pusty jak palec.

Ja: Rozumiem, jak długo jesteś po powrocie na sieci?
Smoke Story Group: Około 2,3 miesiące.

Ja: Jaki jest Twój ulubiony serwer?
Smoke Story Group: Only De_Dust2.

 

Ja: Długo grasz w Cs'a?

Smoke Story Group: Od 8 roku życia.

Ja: Miałeś kiedyś przerwy w grze?
Smoke Story Group: Oczywiście, ponad 2 lata nie grałem, ale powróciłem na nogi i zacząłem :P .

 

Ja: Dlaczego przestałeś grać?

Smoke Story Group: Okradziono mnie ze Steam, i postanowiłem przerwać moją grę.

Ja: Jak oceniasz prace administracji na forum oraz Ts3?
Smoke Story Group: No nieźle, sprawuję się genialnie rzecz biorąc. Na Ts3 siedząc ogarniam ludzi, kanały, a na forum sprawdzam prośby o unbana i wypowiadam się w tematach :P.

Ja: Podoba Ci się praca Ubm?
Smoke Story Group: Oczywiście, że tak zawszę chciałem na Csowiczach siedzieć i sprawdzać demka oraz ss'y. Podoba mi się to, ale jak było widać, napisałem podanie o "Junior Moderatora", ale zostało o odrzucone, ponieważ odsunąłem siebie od "Rumcajsa". Nic nie zrobię. Więc siedzę z tym czym mam, ponieważ teraz tylko to się powinno liczy :)
.

Ja: No dobrze, nasz wywiad dobiegł końca. Chcesz kogoś pozdrowić?
Smoke Story Group: Oczywiście, chciałbym szczególnie pozdrowić następujące osoby: RumcajsJumper, `izcoN, SlumsAttack, marvV, botek, easy skill#, Crveva Zvedna czy jakoś tak, Ciebie, Connaht'a, i wszystkich użytkowników "CSOWICZE".

Ja: Bardzo dziękuje za pozdrowienia oraz za wywiad i życzę miłego wieczorku!

Smoke Story Group: Ja również dziękuję i pozdrawiam SSG :) <3

 

Masz sprawę? Napisz!:


 


STEAM: Malinkoowa


GG: 48452950


FORUM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad jak zawsze na poziomie. Treściwe pytania to i treściwe odpowiedzi. :) 

Myślę, że coś z tego redaktora masz, nie no żartuję, na pewno masz redaktora we krwi. ;)

 

Dziękuje SSG za pozdrowienia. ;)

 

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie