Skocz do zawartości

Zablokowane Witam ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem Marcin mam 25 lat mam certyfikaty 4 i pracuje w hollywoodzie :DD

Lubie gry, filmy i dobra kuchnie nie cierpię baletu i skąpych skur*****

W Csie swoją pierwszą przygodę rozpocząłem na serwerach pokemod to bylo jakoś 17 lat temu xd

następnie z pokemodów przeniosłem się na serwery typu DeathRun, hns i KreedZ.

Jako łepek nie potrafiłem zdzierżyć, że ktoś robi ze mnie debila w csie, skacząc mi po głowie gdy ja przecinam kosą powietrze. Stwierdziłem że muszę się tego nauczyć

i dlatego latam teraz po JailBreak na sgsach jak porobiony xd

Płynie oczywiście we mnie [tibijsko-metinska] krew, mam msa 64 lvl na antice aktualnie jakby ktoś chciał poexpić lub jakieś questy porobić^^

Metin już mi się na zawsze przejadł, próbowałem parę razy wrócić, ale nie ma bata ^^

Stworzyłem oczywiście DeathRun'a po namowach paru osób z mojego zakurzonego pendrive ^^.

O którym już co po niektórzy pewnie słyszeli ;)

Sam jestem ciekawy czy ten typ serwera ma możliwość jeszcze się odrodzić.

Parę lat temu udało mi się przywrócić życie w ten serwer, co prawda nie było to 32/32 ale po 20-25. Jednak wtedy nie miałem tyle obowiązków co teraz.

Zresztą nie wiem jaka jest obecnie społeczność cs'a bo z tego co słyszałem to teraz się banuje za SGSy i bunnyhopy na serwerach.

Jak to się mówi wszystko wyjdzie w praniu. Jednego możecie być pewni tym razem serwer nie zgaśnie w tajemniczych okolicznościach ^^

Pozdrawiam wszystkich gorąco i widzimy się w gierce piona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemankooo 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik_przywitany_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie