Skocz do zawartości

Zablokowane Admin Shillen


shillen

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shillen

Wiek: 20

Steam/NonSteam: NonSteam, Na steam mam vaca

Mikrofon [Tak/Nie]: Tak

Znajomość AMXX [1-10] takie mocne 8/10

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Shillen/51.83.166.59:27015/

Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Tak, administratorem byłem na wielu przeróżnych serwerach, przeróżnych sieci. Byłem administratorem między innymi na: JailBreak, DeathRun, Only DD2, CS:GO MOD, Zombie Escape.

Opowiedz coś o sobie: Witam szanowny zarząd serwera oraz szanownych administratorów. Mam na imię Robert, 20 wiosen już za mną. Nie będę wchodził na prywatę, bo raczej i tak nikogo to nie interesuje. Z takich ciekawszych rzeczy to od 3 lat mieszkam w Niemczech oraz interesuję się informatyką. W Counter-Strike 1.6 gram już sporą ilość czasu wystarczy powiedzieć, że kiedy odzywałem się na mikrofonie, to dostawałem wiadomość od admina typu „Mikrofon +16/Mutacja”. Więc doświadczenie z grą jest. Czasem lubiłem pobawić się w hackera, szukałem różnych programów, exploitów itp. Robiłem swoje mało popularne serwery na platformie pukawka, ale cena reklamy mnie przerastała.

Dlaczego akurat ty?: Tak jak napisałem wyżej, używałem przeróżnych exlipitówcheatów itd. Dzięki czemu potrafię teraz rozpoznać czy ktoś używa jakiegoś wspomagacza. Jestem osobą z ogromnym stażem w tej grze. Jako administrator na innych serwerach nauczyłem się, w jaki sposób postępować z ludźmi, jakie kary dobierać, oraz ogólnie co wiążę się z tą rangą. Jestem osobą opanowaną i raczej kulturalną, oczywiście czasem zdarzy mi się rzucić jakąś „ku***ą” czy „ch***m” jak każdy. 😊 Jestem świadom, że prawdopodobnie mój mały staż na serwerze będzie działać na moją niekorzyść, lecz w wymaganiach jest tylko 10h więc czemu nie spróbować.

Jak znalazłeś się na naszym serwerze?: Wyszukiwarka serwerów csetti

Składka [TAK/NIE]: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie