Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie v2 SHIZER


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

//Zgodnie z regulaminem minęło od własciwego podania 8 dni. Wcześniejsze podanie  nie   brać pod uwagę ok? 

 

 

Nick na serwerze: TheProShizer I CSSetti.pl, TheProShizer

Imię:  Karol
Wiek: 16
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Trochę na serwerze gram, raczej wszyscy znają mnie po mojej nie umiejętności wypowiadania "R", na serwerze przesiaduję dużo czasu w ciągu dnia przez co trochę się odwala :kappa: zdaję sobie sprawę co przedtem odwalałem, tzn. wyzywałem ludzi itp. Ale myślę, że przez ten tydzien już jest widoczna znacząca poprawa :overkappa:  Ostatnie degrady w kadrze uszczupliło grono adminów, więc myślę ze nowe osóbki mile widziane

Doświadczenie: 2x Właściciel serwera, 1x opiekun i 4x admin
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

Ile czasu spędzasz na serwerze: Dużo :kappa: od 1 godziny do 12 powinienem być :pepezakochany: przez ferie przy kompie będę cały czas więc będę często zaglądać 
Jak długo jesteś z nami:  Na serwerze według gt jestem od pazdziernika, ale grałem tutaj na wczesniejszym jb ktory znajduje sie teraz na innej sieci :pepezlamaneserce:

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/TheProShizer | CSSetti.pl/51.83.147.22:27015/https://www.gametracker.com/player/TheProShizer/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak
Kontakt: dc/forum/tg
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak

 

 

@ Jaca12 odrzucili z powodu bo nie minelo 7 dni bo brakowalo do 7 dni 5 godzin XD Jakim mlaskaniem? to był gruby nie ja xD od kiedy nie można przejezdzac w niedziele (1 runda) na fd pojazdem

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Wiek

+ Zrównoważony psychicznie

+ Jako jeden z nielicznych graczy na serwie wymawia poprawnie  'R'

+ Kultura osobista na wysokim poziomie

+ 9/10 OGRANIA AMX'A NIE BYWAŁY POTENCIAŁ

 

Ps. Mam nadziej że jak szajzer zostanie adminem moja niewidoma bacia zacznie słyszeć :kekw:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że spamujesz podaniami (dodałeś je w sobote i ci odrzucili, a teraz znowu na nowo) i dzisiaj denerwowałeś mlaskaniem czy rozjeżdżaniem fd oraz prowokacjami (gdzie robi to co druga osoba ale whatever) ale spojrzmy też na zalety że jesteś aktywny co pokazuje GT i często stararsz się pomagać w CT. Narazie jestem neutral, ale póki co pokazujesz swoją zmianę na plus.

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję Cię na okres próbny pod baczną obserwacją. Można powiedzieć, że od razu po otrzymaniu administratora będziesz wisiał nad przepaścią. Jedna "krzywa" akcja z Twojej strony i pożegnamy się. :niewiem2:

 

Serwer potrzebuje aktywności rano.

 

@ SzefShizer , zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum w celu sfinalizowania rekrutacji. ;) 

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie