Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga I Love Anime


mambaKRUL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mamba

Nick oskarżonego:  I love anime

Data i godzina zdarzenia: teraz

Dowody: demko mogę dodać jak będzie dostępne

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: I Love Anime

[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl

[AMXBans] Reason: 'Uspokoj'

[AMXBans] Duration: '3 hours'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:70852662'

[AMXBans] Your IP: '185.101.130.182'

[AMXBans] ===============================================

 

Powiedziałem chłopowi (smiali się z degradow koali i dg), że dzisiaj jeszcze on straci za to co odpierdalał na tej mapie to mnie zaczął obrażać " jestes nikim" itp. (smutno ja myślałem, że jestem kimś a teraz hmm) i powiedział, że dostane bana zaraz to mu napisałem, że jak masz powód to banuj. Nikogo nie obraziłem przez całą mapę a problem polegał na tym, że ten admin nie reagował na moje prośby o zbanowanie gracza, który złamał regulamin ale to w następnej skardze.


A w tej proszę o dowody za co do stałem bana DOWODY nie to ,że sobie coś zmyślisz napiszesz itp. Jest demko - jest konsola więc proszę o podanie momentu w którym zasługiwałem na bana.

 

A jak dostałem bana to połowa osób pytała za co dostałem bana :D

 

 

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna masz do mnie jakiś problem, ciągle piszesz że "Admin za 10 zł" "Admin z Chipsów", wiecznie ciągle masz do mnie problem. Jak cie ignorowałem na chacie przez twoją głupote zacząłeś mi coś gadać przez mikrofon. Odgrażasz się ciągle że strace z bomby admina jakbyś kimś był dlatego uszczypliwie ci odpowiedziałem. Bana dostałeś przez to jak się zachowujesz, gdybym chciał wyciągać realnie konsekwencje wyjebałbym cię na tydzień minimum. Pozdrawiam :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Mamba ty od jakiegoś czasu trollujesz lub zaczepiasz głupimi tekstami. Dostałeś bana za prowokacje i wdiocznie wkurzyłeś adminów na tyle że ci dali nagrodę na trzy godziny XD

Przez misiek223,

Zabrania się wypowiadania w skargach osobom, których dana skarga nie dotyczy. Mogą się wypowiadać: składający skargę, oskarżony, ewentualni świadkowie oraz wyższa administracja danego serwera. Ostrzeżenie słowne (0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOWODY

 

Po 1 sam mnie zaczepiasz i pi*******z to ja robię to samo, ale cie nie obrażam, więc też się zbanuj za prowokowanie mnie.

Po 2 nigdy nie napisałem '' admin za 10 zł'' '' admin z czipsow''

po 3 JACEK cziterzy chyba mają zakaz wypowiadania się z tego co wiem

 

Trudno się zachowywać normalnie i nie pisząc, że jestes do wyjebania skoro nie ogarniasz .

 

/EDIT  I Widzisz sam prowokujesz a potem banujesz. "Zostań se kolesiu w tej swojej holandii na budowie", ''Wiele osób potwierdzi jaki niż intelektualny ten koleś reprezentuje''

/EDIT 2 a i koledze chyba należy sie warn albo wytlumaczcie mu, że można edytowac temat a nie spamować.

 

 

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś sam nie wiesz co ty mówisz, myślę że twoje dowody są ch**a warte i wyssane z palca. Zostań se kolesiu w tej swojej holandii na budowie a nie się pucujesz w csie pozdro

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie słowne: Spam - Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu. 

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DG420 napisał:

Jeżeli ktoś jest chętny chętnie wyślę ss`y z tego zdarzenia. Jak dla mnie nie słuszny ban, sam go anime wyzywałeś. Nie udawaj, że boli Cię, że ktoś Ci powie, że admin z chipsów XDDD

Mamba to jedyna osoba która ma do mnie problem i to jakiś poważny, to już nie jest kwestia dzisiejszego dnia, mogę powiedzieć że od tygodnia kolesiowi się chyba nudzi. Wiele osób potwierdzi jaki niż intelektualny ten koleś reprezentuje. Mnie to nie boli ale nie chcę mi się tego słuchać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Terka napisał:

Mamba to jedyna osoba która ma do mnie problem i to jakiś poważny, to już nie jest kwestia dzisiejszego dnia, mogę powiedzieć że od tygodnia kolesiowi się chyba nudzi. Wiele osób potwierdzi jaki niż intelektualny ten koleś reprezentuje. Mnie to nie boli ale nie chcę mi się tego słuchać

 

To prawda chłopowi nagle odjebalo i zaczął się pruć do każdego bez powodu, nawet @ snuffybył świadkiem jednej kłótni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie