Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na adminow niszczacych serwer


figo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem jego kumplem, a uważam, że albo wszyscy mamy mieć frajdę z gry, albo robiona jest samowolka, jechanie po matkach i nadużywanie admina (co widzę często) i jeśli komuś się nie podoba to niech nie gra na serwerze. W końcu na konkurencji nie ma patologii. Jak ktoś chce być je***y to niech gra u was i tyle xdd. Ja osobiście wolałbym żeby jak jakiś admin atencjusz coś o mnie gadał to bym mógł mieć możliwość „odszczekania”, a nie że siedzi grupka spoconych ludzi, wywyższa się i szuka zaczepki w każdym mozliwym momencie, bo to już się nudne robi by nie móc nawet normalnie pograć i się pośmiać.

Nie mówię tu o adminach wymienionych w skardze tylko o całym ogóle, jakbym chciał to bym mógł punktami wypisywać z regulaminu na tych zjebow co robią burdel, ale jak już komuś mówiłem - jeśli wszyscy się jebią i to jest powszechnie przyjęte to lepiej po prostu odpuścić i dać im żyć w swoim własnym gównie. Tyle mam do powiedzenia, kocham cię Paweł! 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Shani napisał:

Ale proszę mnie nie wpędzać w ta konwersacje i mnie nie tyrać tutaj, skoro nic nikomu nie zrobiłam. :| 

 

Nie wiem kim jest "nikt", ponieważ większość osób, które grają na tym serwerze są osobami z innych sieci jeszcze sprzed kilku lat - i ja też się do tych osób zaliczam. Także biorąc pod uwagę moją aktywność, gdy dołączyłam TUTAJ w listopadzie to może rzeczywiście jest niedużo, ale z drugiej strony zwracając uwagę na mój staż ogólny, to już dobre 4-5 lat. :] 

 

Proszę mnie zostawić w spokoju, kimkolwiek jesteś, peace out Jacusiu!

Okej czyli idąc taka logika to większość osob powinno dostać tu admina bo grali na innym serwerze jailbreak.. Tak tylko przypomnę że ja też grałem kilka lat temu na jailu i cię nie znam... Po za tym jak wspomniałem wyżej samo granie na innych jailach nic nie zmienia a nawet jeśli to i tak Ty się nie wykazujesz jako admin, bo uwaga praktycznie nie grasz na tym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, figo napisał:

co za debil ta skarge napisal wtf
edit: nikt nie lubi ezka map hahahahah ale jaja
ugułem chill 

 

12 godzin temu, pawelek2137 napisał:

robie nowe konto bo jakis debil mi daje bana za prawde i zamknij cipe mekupsko

 

14 godzin temu, Kogucik123 napisał:

peppochujmontaniewgardło

Mi się wydaje ze chyba temat juz do zamknięcia bo nie zapowiada się żeby ktos miał dostarczyć jakieś dowody na winę adminow a lecą juz w większości tylko nic nie wnoszące żałosne, nieśmieszne teksty typu to co zaznaczyłem przez jakieś fake’owe konta i się śmietnik tu zrobił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już sobie pogadaliście, to skargę odrzucam. Autor tematu @ figo nie przedstawił jakichkolwiek dowodów, do których miałbym się odnieść, a minęły 24 godziny. Większość wypowiedzi to jakiś spam i płacz.

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie