Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na adminow niszczacych serwer


figo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: figo

Nick oskarżonego:  dg420, maruda xd, bonesi

Data i godzina zdarzenia: codziennosc

Dowody:  - 

Opis sytuacji: To co sie dzieje pod ich władzą przechodzi ludzkie pojęcie. Co by sie nie dzialo to chu*a na to kładą, moze sie palic walic i tak dalej. Z tego co widze, to nie pierwsza skarga na nich wiec licze ze w koncu stracą admina. Prowokują na mikrofonie, udają ze znają regulamin a w rzeczywistosci nie mają o nim pojecia. Freekille pod pretekstem "czytaj regulamin", wyzwiska itd. Bedą sie pewnie bronic zalosnymi argumentami ale jak widać po poprzednich skargach, coś tu nie gra i szkodzą tylko serwerowi. Do wora! 

Edytowane przez figo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wystarczy potwierdzenie calego serwera?! precz z komuną! to samo dzieje sie u nas! na naszym wlasnym polu! ludzie ktorzy zabijaja niewinnych sa ulaskawieni bo nie bylo dowodow a wszyscy wiedza jaka jest prawda!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że można kogoś nie lubić (bo każdy wie jaką sympatią do mnie pałasz) Nie wspomne o notorycznych wyzwiskach w moją stronę oraz stronę mojej rodziny z waszej strony. Ciągłe pisanie na u@ "HALO ADMIN FK" "FK". Staramy się pytać dlaczego ct zabija jeśli nie podaje powodu zabójstwa. Robicie samowolkę z serwera typu: Podchodzicie pod celownik na FD, Otwieracie boczne cele na FD. A później się tłumaczycie, że nie utrudniacie w taki sposób prowadzenia. To jak mamy wasz zgłoszenia na chacie brać poważnie skoro sami trollujecie. Jaka prowokacja na mikrofonie? Proszę podać sensowne dowody, bo nie chce mi się odpowiadać kolejny raz na zarzuty kierowane w moją stronę nie poparte żadnymi dowodami.// pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, figo napisał:

Freekille pod pretekstem "czytaj regulamin"

 Mad bo zabiłem cię na fd i nie chciałem cię ożywić(otwierałeś drzwi i umożliwiałeś ucieczkę tt do gr)? tylko dlatego napaisałeś tą skargę? Zresztą daj jakieś dowody nie puste słowa na wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary to jakas choroba jezeli nie wiesz ze to problem jest z toba lecz sie na banie konczymy balet

Przez Bazyliusz,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

 

+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, figo napisał:

stary to jakas choroba jezeli nie wiesz ze to problem jest z toba lecz sie na banie konczymy balet

I jak po takim Twoim argumencie ta skarga ma być brana pod uwagę poważnie? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaisz ze jedyne osoby ktore nie popierają mojego zdania to tych twoich trzech kolegow z podobnym ilorazem inteligencji? Dla calej reszty jak i mnie jestes najwieksza pomylka tego serwera i bede walczyl o twoje zwolnienie! Oczywiscie swiadomie mowie za wszystkich i biore odpowiedzialnosc za to na chillku, bo tak wlasnie jest. Przekrecanie sytuacji i staranie sie wybrnąć tym ze to tylko dzisiaj sie zmadowałem na was, mam nadzieje ze nic nie da. To jest ogół. Dzien w dzien to samo, nie chcemy z wami grac na tym serwerze - bo sie nie da tak jak to opisałem wyzej. I oczywiscie podtrzymuje ze moze jestes na cos chory. Nie przypierniczam sie, tylko ostrzegam, bo mozesz nawet nie wiedziec a o zdrowie psychiczne trzeba dbać. Dowidzenia ide korzystac z zycia i czerpac z niego garsciami

Edytowane przez figo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, figo napisał:

 Prowokują na mikrofonie, udają ze znają regulamin a w rzeczywistosci nie mają o nim pojecia. Freekille pod pretekstem "czytaj regulamin", wyzwiska itd. 

Ogólnie możesz mi powiedzieć ze jestem nieobiektywny bo lubię DG, ale tak samo ja moge odbić ze ty jestes nieobiektywny bo go nie lubisz wiec to sobie oszczędźmy. Widać ze coś tam próbowałeś wyskrobać ale chłopie przeczytaj se jeszcze raz co ty wgl przedstawiles za śmieszne zarzuty, które nawet nie są poparte żadnymi dowodami bo taka skarga to jest co najwyżej do kosza. Jak chcesz go ujebac to wez tutaj wstaw jakieś dowody ze cos odwalil to obiecuje ci ze  nawet słowem się nie odezwę.

Chce jeszcze dodać ze pisanie ,, w imieniu całego serwera „ jest dosyć śmieszne bo z tego co widzę na serwerze to ludzie raczej w większości pałają sympatia do DG a to właśnie ty z pebexem i jeszcze może z dwoma osobami ,,z podobnym ilorazem inteligencji”, jak to napisał figo, wchodzicie na serwer i jak go tylko widzicie to szukacie przysłowiowego ch**a do du*y i się zaczepiacie w niego co już dawno nudne się zrobilo. I jeszcze propo pebexa to ziomek ty się nie broń fenomenem teraz bo byłem na serwerze jak pisałeś na czacie ,,fenomen powiedział ze twoja matka bla bla bla”. To tak jakbym tez do Ciebie pisał na pełnym serwerze - ej kolega mi mówił ze twoja matka to i tamto. No trochę zasłanianie się kims innym żeby kogoś obrazić, zwłaszcza przy tylu ludziach. Także pozdrawiam was chłopaki z ,,podobnym ilorazem inteligencji💩💩 ” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DG420 napisał:

Ja rozumiem, że można kogoś nie lubić (bo każdy wie jaką sympatią do mnie pałasz) Nie wspomne o notorycznych wyzwiskach w moją stronę oraz stronę mojej rodziny z waszej strony. Ciągłe pisanie na u@ "HALO ADMIN FK" "FK". Staramy się pytać dlaczego ct zabija jeśli nie podaje powodu zabójstwa. Robicie samowolkę z serwera typu: Podchodzicie pod celownik na FD, Otwieracie boczne cele na FD. A później się tłumaczycie, że nie utrudniacie w taki sposób prowadzenia. To jak mamy wasz zgłoszenia na chacie brać poważnie skoro sami trollujecie. Jaka prowokacja na mikrofonie? Proszę podać sensowne dowody, bo nie chce mi się odpowiadać kolejny raz na zarzuty kierowane w moją stronę nie poparte żadnymi dowodami.// pozdrawiam

 

 

8 godzin temu, p e b e x napisał:

ty jestes pierdolniety czlowieku raz w zyciu fenomen ci rodzine obrazil za co dostal bana a ty ciagle pi*******z ze ci rodzine wyzywamy chociaz nic takiego nigdy nie mialo miejsca polecam odstawic ziolo bo masz niezle odklejki

 

8 godzin temu, figo napisał:

Czaisz ze jedyne osoby ktore nie popierają mojego zdania to tych twoich trzech kolegow z podobnym ilorazem inteligencji? Dla calej reszty jak i mnie jestes najwieksza pomylka tego serwera i bede walczyl o twoje zwolnienie! Oczywiscie swiadomie mowie za wszystkich i biore odpowiedzialnosc za to na chillku, bo tak wlasnie jest. Przekrecanie sytuacji i staranie sie wybrnąć tym ze to tylko dzisiaj sie zmadowałem na was, mam nadzieje ze nic nie da. To jest ogół. Dzien w dzien to samo, nie chcemy z wami grac na tym serwerze - bo sie nie da tak jak to opisałem wyzej. I oczywiscie podtrzymuje ze moze jestes na cos chory. Nie przypierniczam sie, tylko ostrzegam, bo mozesz nawet nie wiedziec a o zdrowie psychiczne trzeba dbać. Dowidzenia ide korzystac z zycia i czerpac z niego garsciami

 

Nie da się czytać waszych komentarzy, jeśli coś piszecie i chcecie zabłysnąć, to używajcie znaków  interpunkcyjnych. Wtedy każdy zrozumie co chcecie dodać od siebie. : ) 

Pozdrowionka 

Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: 

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

​​​​​​​

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kogucik123 napisał:

albo ja jestem głupi albo ty ślepy bo ja znaki interpunkcyjne widzę.

Panie kolego, gdzieś widzisz Pan przecinki w miejscach gdzie powinny być? Wiesz gdzie się zdanie powinno kończyć, a gdzie zaczynać? Albo przerwę zrobić w zdaniu? Bo tu praktycznie wszystko ciągiem się czyta, tu dałem przykład trzech tylko osób. Trochę w oczy koli to :)

 

edit: Chyba że nie wiesz co to znak interpunkcyjny. 

Edytowane przez ZyGa

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, figo napisał:

Czaisz ze jedyne osoby ktore nie popierają mojego zdania to tych twoich trzech kolegow z podobnym ilorazem inteligencji? Dla calej reszty jak i mnie jestes najwieksza pomylka tego serwera i bede walczyl o twoje zwolnienie! Oczywiscie swiadomie mowie za wszystkich i biore odpowiedzialnosc za to na chillku, bo tak wlasnie jest. Przekrecanie sytuacji i staranie sie wybrnąć tym ze to tylko dzisiaj sie zmadowałem na was, mam nadzieje ze nic nie da. To jest ogół. Dzien w dzien to samo, nie chcemy z wami grac na tym serwerze - bo sie nie da tak jak to opisałem wyzej. I oczywiscie podtrzymuje ze moze jestes na cos chory. Nie przypierniczam sie, tylko ostrzegam, bo mozesz nawet nie wiedziec a o zdrowie psychiczne trzeba dbać. Dowidzenia ide korzystac z zycia i czerpac z niego garsciami

Moim zdaniem macie prawdę nudne życie. Nie wiecie chyba co zrobić z wolnym czasem. Znaleźliście sobie grupkę osób "z podobnym ilorazem inteligencji". Za bardzo tym serwerem żyjecie i tym wszystkim co się na nim dzieje. Polecam podchodzić do gry z dystansem. Tak jak napisał @ krykwiększość serwera za mną przepada. Tylko wy jak się zbierzecie w tym waszym gronie siejecie nienawiść na serwerze oraz robicie z czatu głosowego oraz tekstowego burdel. Przywalacie się do graczy nie wiedzieć czemu. Tak jakby wyzywanie innych było jedyną przyjemnością jaka wam w życiu sprawia radość. Rozumiem się pośmiać bo sam lubię się pocisnąć. Lecz wy to robicie nagminnie dzień w dzień. Tak naprawdę to sam nie wiem czym wam zawiniłem. Staram się was ignorować na chacie oraz na głosowym lecz na marne bo potraficie ciągnąc temat przez 20 minut, jakbyście najzwyczajniej w świecie potrzebowali atencji i jakbyście próbowali udowodnić kim wy to nie jesteście, psując przy tym fun z gry innym. Jest wiele grup znajomych którzy grają na serwerze. Rozumiem mieć zabawe z gry bo o to chodzi ale nie psujcie przy tym rozrywki innym. Moim zdaniem największy syf jaki się dzieje wychodzi właśnie z waszej strony bo siedzicie sobie ekipą na teamspeaku. Naprawdę nic do was nie dociera, bo jeden przed drugim chce się popisać jakiego to on mocnego tekstu nie potrafi rzucić. Jeżeli chcecie się cisnąć to śmiało, róbcie to miedzy sobą ale na jaki C**j serwer ma na tym cierpieć oraz gracze. Przyszła wielka elita która kiedyś grała i są panami i władcami. Nie rozumiem waszego toku myślenia " Dzien w dzien to samo, nie chcemy z wami grac na tym serwerze - bo sie nie da tak jak to opisałem wyzej." Nie okłamujmy się mam w poważaniu czy ty ze mną chcesz grać czy nie. serwer mi się spodobał i będę na nim grał i mam nadzieję, że bedzie to dłuższa współpraca. Otwórzcie w końcu oczy i zacznijcie zauważać to co wy robicie źle, bo wy święci nie jesteście. PSUJECIE GRE NA SERWERZE I PRZESTANCIE SIĘ UWAŻAĆ ZA LEPSZYCH!!! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja dzisiaj staralem sie ogarniac ten caly burdel na serwerze i nie przypominam sobie zebym kogos prowokowal na mikrofonie (Jesli ktos poczul sie sprowokowany to przepraszam)

 

Po czesci rozumiem dlaczego jestem wplatany w ta skarge ale bez przesady wy tez nie jestescie swieci i macie swoje za uszami.

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście wszyscy hipokrytami, tylko tak można to napisać w skrócie.

Takie dopierdalanie się do kogokolwiek jak to ma miejsce na serwerze:

DG420 -  ciśniecie mu po matce dzień w dzień, jeden, drugi i trzeci z czwartym. 

CzyngisBoy - Ciśniecie go tylko dlatego że grał na konkurencji a przyszedł tutaj. Jechaliście po nim jak po szmacie bez żadnego powodu

Shizer - Na początku był gówniakiem bez opamiętania którego jedynym celem było wkurwiać ale to było kiedyś.

Tak jest z każdym kogo weźmiecie sobie na celownik.

 

Przyklejacie ludziom łatki, masowo ich obrażacie, dyskryminujecie ekipą bo tak wam się podoba i ch*j. Wchodzicie do CT odpierdalacie... dostajecie bany. Bierzecie FD odpierdalacie i dostajecie bany,. Jest wszechobecny płacz i ciągłe opierdalanie każdego jak leci. Plucie jadem aż do porzygu. Tego się naprawdę nie chce słuchać, czytać ani oglądać. 

Osoby które wymieniłem wyżej to tylko przykłady, jedne aktualne drugie nie; rozchodzi się o punkt widzenia a każdy kto to ogląda z boku tak to odczytuje.  Skończcie traktować ludzi przez pryzmat tego z kim siedzicie na TS albo z kim graliście 3 lata temu na serwerze bo tego już nie ma i nie będzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo nawet tutaj specjalnie pisze skargi, nawet nie można tego nazwać tego poważną skargą tylko zwykłym trollem

Co do zachowania, każdy tutaj ma za uszami, ale my jesteśmy tylko zwykłymi svipami lub vipami którzy tworzą atmosferę i sobie za dużo pozwalamy, bo uwaga sama administracja nic w tym kierunku nie robi, ba nawet wpada w dyskusje wyzywając się z innymi, a gdy Ci zostaną przyciśnięci do muru to nawet boją się rozdawać bana, bo ktoś poleci do voofego czy napisze chociażby skargę (taka jest niestety prawda) i zostaną wyjaśnieni.

Ale tu nie o tym. Zachowanie zachowaniem, niektórzy nie biorą tego na serio, niektórzy się śmieją a niektórzy lubią być wyzywani, ale gdy widzę że w CT ludzie nie ogarniają lub trzymają poraz setny jakąś osobę w CT która za kija nie ogarnia, a adminom nie chce się wejść to się odechciewa grać
O nadużywaniu permisji nie wspomnę, po prostu większość adminów traktuje swoje przywileje jako zabawe i wielokrotnie było tak że z jakimś adminem wyzywałeś się dla jaj nawet tak drobnie to od razu leciałeś zbanem, natomiast gdy zwykli randomowi ludzie cisną sobie po matkach etc to nie ma w tym żadnej reakcji.

Moim zdaniem właściciele i opiekunowie powinni zebrać wszystkich adminów i z nimi pogadać na tyle, aby zaczeli zachowywać się jak admini i dać jakikolwiek przykład.
Na ten moment admini za dużo pozwalają, a nawet sami gorzej się zachowują pozwalając na to że jest taka atmosfera a nie inną pomijając też brak jakiejkolwiek reakcji na to co się dzieje na serwerze.

 

No i też z tyłka są rozdawane przywileje administratorskie. Wystarczy że masz dobry kontakt z właścicielami czy opiekunem a najlepiej jesteś kobietą to dostaniesz bez problemu admina nawet jeśli grasz na tym serwerze dwa tygodnie. Mowa tutaj o takiej shanti chociażby. Nawet widać po podaniu że nie był dobrze napisany a aktywność tej użytkowniczki jest na tyle mały że nikt ja nie zna.

 

 

 


 

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mefisto i jacek dobrze gadają takze jest dobrze i dobrze gadają. bez ściemy i bez trolla tylko słowo prawdy dziekuje chlopaki chociaz sie nie znamy:) myslalem ze bede bezslowny a u takie mile zaskoczenie pozdrawiam was i zycze wszystkiego dobrego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Jaca12 napisał:

Mowa tutaj o takiej shanti chociażby. Nawet widać po podaniu że nie był dobrze napisany a aktywność tej użytkowniczki jest na tyle mały że nikt ja nie zna.

 

Ale proszę mnie nie wpędzać w ta konwersacje i mnie nie tyrać tutaj, skoro nic nikomu nie zrobiłam. :| 

 

Nie wiem kim jest "nikt", ponieważ większość osób, które grają na tym serwerze są osobami z innych sieci jeszcze sprzed kilku lat - i ja też się do tych osób zaliczam. Także biorąc pod uwagę moją aktywność, gdy dołączyłam TUTAJ w listopadzie to może rzeczywiście jest niedużo, ale z drugiej strony zwracając uwagę na mój staż ogólny, to już dobre 4-5 lat. :] 

 

Proszę mnie zostawić w spokoju, kimkolwiek jesteś, peace out Jacusiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaani to fajna dzieczyna duzo w tym przypadku robi uroda i ją ratuje ze jest przepiekna pozdrawiam

Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: 

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

​​​​​​​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy sobie nowe konta żeby napisac coś smiesznego pod postem, porvalo porvalo. Gdy wyzywa sie ktos kogo lubimy to co robicie wtedy? Smiejecie sie z nimi, ale gdy ktoś zacznie sie wyzywać czy smieszkować do kogo chcecie się do*****ć to od razu bandycka jechanka na forum. Skoro chcecie ograniczyć burde na serwerku to zacznijcie od siebie nie pozdrawiam was tam cieple dranie z timspika.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DG420 napisał:

Moim zdaniem macie prawdę nudne życie. Nie wiecie chyba co zrobić z wolnym czasem. Znaleźliście sobie grupkę osób "z podobnym ilorazem inteligencji". Za bardzo tym serwerem żyjecie i tym wszystkim co się na nim dzieje. Polecam podchodzić do gry z dystansem. Tak jak napisał @ krykwiększość serwera za mną przepada. Tylko wy jak się zbierzecie w tym waszym gronie siejecie nienawiść na serwerze oraz robicie z czatu głosowego oraz tekstowego burdel. Przywalacie się do graczy nie wiedzieć czemu. Tak jakby wyzywanie innych było jedyną przyjemnością jaka wam w życiu sprawia radość. Rozumiem się pośmiać bo sam lubię się pocisnąć. Lecz wy to robicie nagminnie dzień w dzień. Tak naprawdę to sam nie wiem czym wam zawiniłem. Staram się was ignorować na chacie oraz na głosowym lecz na marne bo potraficie ciągnąc temat przez 20 minut, jakbyście najzwyczajniej w świecie potrzebowali atencji i jakbyście próbowali udowodnić kim wy to nie jesteście, psując przy tym fun z gry innym. Jest wiele grup znajomych którzy grają na serwerze. Rozumiem mieć zabawe z gry bo o to chodzi ale nie psujcie przy tym rozrywki innym. Moim zdaniem największy syf jaki się dzieje wychodzi właśnie z waszej strony bo siedzicie sobie ekipą na teamspeaku. Naprawdę nic do was nie dociera, bo jeden przed drugim chce się popisać jakiego to on mocnego tekstu nie potrafi rzucić. Jeżeli chcecie się cisnąć to śmiało, róbcie to miedzy sobą ale na jaki C**j serwer ma na tym cierpieć oraz gracze. Przyszła wielka elita która kiedyś grała i są panami i władcami. Nie rozumiem waszego toku myślenia " Dzien w dzien to samo, nie chcemy z wami grac na tym serwerze - bo sie nie da tak jak to opisałem wyzej." Nie okłamujmy się mam w poważaniu czy ty ze mną chcesz grać czy nie. serwer mi się spodobał i będę na nim grał i mam nadzieję, że bedzie to dłuższa współpraca. Otwórzcie w końcu oczy i zacznijcie zauważać to co wy robicie źle, bo wy święci nie jesteście. PSUJECIE GRE NA SERWERZE I PRZESTANCIE SIĘ UWAŻAĆ ZA LEPSZYCH!!! <3

WoW DG, podsumowałeś ich parę lat grania na jb (ciągle robią to samo) w sumie tak dobrze, że to szok normalnie dla mnie, że to wychodzi z Twoich myśli xD (całkowicie się zgadzam) bo nie spodziewałem się tego po Tobie <3  WOW, Ja bym od siebie dodał że ich zachowanie to już chyba choroba psychiczna?, sposób na życie? Nie wiem jak oni mogą patrzeć na siebie w lustrze. szokuje mnie to że decydują się świadomie tak zachowywać, ja bym nie mógł, mam jakąś godność no ale cóż, jest jak jest.

Animated GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie