Skocz do zawartości

Zablokowane ub ct wtykson


Wtykson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wtykson

Data zdarzenia: 05.01.2023 jail_leyawiin

Powód bana: "k"

Opis sytuacji: no to shizer ogolnie mial digla i sie go pytam czy ma w nim ammo, odpowiedzial twierdząco, to go zabiłem a dnia następnego jako ze nie bylo buntow i chcieli zabawe to dalem bomb runa, zaczeli narzekac to zmienilem na chowanego i hunty dal mi bana na ct, prosze o unbana (jesli uwazacie to za tak złe przewinienie to pls pls obiecuje ze wiecej nie zrobie tak)

Edytowane przez Wtykson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wtykson to nie prowadzący jak osoba wyżej która zabija wszystkich za wszystko bez karniakowania, nie umie wykorzystywać uroków mapy, drugi areo tylko bez ostatnich reakcji, osoba która nie ma pojęcia o niczym a do gadania ma najwięcej hehe 

 

co do wtyksona, chlop grzeczny lubi urozmaicać prowadzenie w ct poprzez żarty ale nikomu to nie przeszkadza:) 

 

bana dostal głównie za to ze mnie sfreekelowal bo trzymalem w lapie digla (pustego)  on sie spytal czy mam ammo to odpowiedzialem prześmiewczo TAK to mnie zabił, ale nie prulem sie o to. Potem dal zabawe bomb run a po kilku sekundach zmienil na chowany - nie jednokrotnie tak robili sami admini, gracze . Hunti jak hunti prowadzi własny taryfikator banów i banuje dobrych ludzi w ct którzy prowadzą zazwyczaj wtedy kiedy nie ma kto, powinny być ostrzeżenia a dopiero za  2 wylatuje. W ct bardzo często powtarzają się jedne i te same osoby bo nie ma kto inny, jeden ma mikro ale ma bana drugi to jakis zjeb ;p 

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wtykson ma 20 lat. Według mnie wtykson ma psa. Według mnie wtykson ma blond włosy. Według mnie wtykson gra na pianinie. Według mnie wtykson kocha admina.

 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie