Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na opiekuna


Sexy BoY

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Imię: Hubert

Nick: Dinozaur From Fifka

Wiek: 29

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Dinozaur from Fifka/51.83.166.59:27015/ + https://www.gametracker.com/player/Sexy BoY Cs-Fifka Prodigy/51.83.166.59:27015/

Staż w Counter-Strike 1.6: Od 2002, 2003?

Wspieranie Serwera Finansowo: Wszystko na falkeena koszt

Znajomość AMXX [1-10]: 8

Czy posiadałeś już Opiekuna?: Nie, Admina, Senior Admina, Wlasciciela, ale nigdy opiekuna.

Dlaczego akurat Ty?: Znam ten mod od podszewki (Gracz admin jak i senior admin 1 zm expa w polsce(cs-fifka.pl))

Jak znalazleś się na naszym serwerze?: Zapewne wujek google.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że bujasz się z kidosami którzy dużo szczekają wydajesz sie być  ogarnięty razem z bonzaiem (jako jedyni) 

 

Co do podań patrzę tylko i wyłącznie na doświadczenie nie konflikty, masz na czym nosić czapkę.

 

+ GT 

+ Duże doświadczenie w CS + 

+ Wiek 

+ Amx

+

- jest już jeden opiekun 

 

Ogarnie wszystko bez problemu 

Przyda się na pewno w składzie myślę że nie będzie faworyzował swoich aniołków ze względu na postawę i powagę 

 

Na tak

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez KASANOWA

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie. 

+/- posiadałeś już admina na serwie ale z niego zrezygnowałeś 

+ wiek

+ staż na serwie (ogólny) 

- aktualne gt, ostatnie 30dni aktywności to głównie 2-3dni gry 

+ znajomość AMX 

- od twojego powrotu było kilka sytuacji gdzie wraz ze swoją "ekipą" podejmowałeś próby prowokacji administracji/graczy (nakręcanie jakiś konfliktów na siłę, próby jakieś gównoburzy na serwie) 

 

Jak na moje jako opiekun nie byłbyś w stanie aby traktować wszystkich na równi, wliczając w to twoją "ekipę".

 

" Zdrowa rywalizacja" na serwerze może być jak najbardziej ale no wygląda to wręcz przeciwnie. 

 

Po prostu nie chce aby z serwera zrobił się "burdel", jak to miało już kiedyś miejsce. 

 

 

 

 

terowop3.gifimage.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie