Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane przywrócenie komendy /zmiana


NapierdalamZone

Rekomendowane odpowiedzi

Przywrócić komende /zmiana notorycznie jakies zj*** prowadzące jak za komuny wbijają z konkurencji np i love anime down jeden czy mamba cymbał trzeba ich usunąć

 

+ dodanie do ct mozliwosci zabrania zabierania obrazen więzniom przez ct, np żeby prowadzący mógł swojemu koledze zabrać mozliwosc zadawania tt obrazen bo jakis zj** na cheatach wbija i z drugiego konca mapy heady nak*****

 

*wstawiam za kolege ma bana na forum*

Edytowane przez NapierdalamZone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była ta komenda to była notorycznie nadużywana przez wszystkich na serwerze xD, można przywrócić ale z wprowadzeniem do regulaminu surowej kary za nadużywanie tego 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnego masz kolege. Tobie też powinni dać bana na forum albo zakaz pisania.

 

Może zróbmy jaila bez CT po prostu samo TT i tyle, bo najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie posiadają mikrofonu/nie chodzą do ct.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie zrozumiałeś w poleceniu zakaz skakania do odwołania. Była masa buntów byliśmy na mapie która jest tragiczna ale jest zostawiona dla sentymentu, wiesz że da się łatwo bugować przyciski i piszesz propozycje o komendę która jest wielokrotnie nadużywana i jest bez sensu. Drugiego punktu nie mam zamiaru nawet komentować bo to właśnie pokazuje poziom twojej inteligencji (bądź małego wieku).
Kolejną sprawą jest to co piszesz na chacie, nie dość że wykazujesz się małym ilorazem inteligencji to ciągle tylko coś pi*******z o mnie w stylu "Admin w chipsach", "Admin za składke", "Jedyny co składke płaci" nie mam zamiaru dawać ci bana bo banowanie na tym serverze za obraze to jakiś żart lecz pomyślałbym na twoim miejscu zanim coś napiszesz XD

 

4 minuty temu, NapierdalamZone napisał:

nie wiem chyba ty tutaj wykazujesz sie niskim poziomem bo jak widać nawet czytać ciebie nie nauczyli, to jest propozycje apropo przywrócenia /zmiana a nie skarga na ciebie ;)

pzdr sinners

 

Edit1: Tłumaczę ci dlaczego nie ma to sensu, spłakałeś się bo cię zabiłem i chcesz przywrócić komendę która służy tylko do trollowania, przy okazji wyjaśniając twoje głupie zachowanie i pokazując jak twoja propozycja zmiany jest kwestią emocji i chwili nie przemyślanego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Terka napisał:

Nie wiem czego nie zrozumiałeś w poleceniu zakaz skakania do odwołania. Była masa buntów byliśmy na mapie która jest tragiczna ale jest zostawiona dla sentymentu, wiesz że da się łatwo bugować przyciski i piszesz propozycje o komendę która jest wielokrotnie nadużywana i jest bez sensu. Drugiego punktu nie mam zamiaru nawet komentować bo to właśnie pokazuje poziom twojej inteligencji (bądź małego wieku).
Kolejną sprawą jest to co piszesz na chacie, nie dość że wykazujesz się małym ilorazem inteligencji to ciągle tylko coś pi*******z o mnie w stylu "Admin w chipsach", "Admin za składke", "Jedyny co składke płaci" nie mam zamiaru dawać ci bana bo banowanie na tym serverze za obraze to jakiś żart lecz pomyślałbym na twoim miejscu zanim coś napiszesz XD

 

nie wiem chyba ty tutaj wykazujesz sie niskim poziomem bo jak widać nawet czytać ciebie nie nauczyli, to jest propozycje apropo przywrócenia /zmiana a nie skarga na ciebie ;)

pzdr sinners

 

EDIT:

to może przypomne ci sytuacje z rana gdzie kolejny raz wbił cheater i zabijał każdego na aimie przez sciany :) 

Edytowane przez NapierdalamZone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie