Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane #1484 Pytanie na dziś


Bazyliusz

Rekomendowane odpowiedzi

pytanienadzis2.png

Czy w czasach szkolnych miałeś lub aktualnie masz taką sytuację że lubisz dany przedmiot ale nauczyciel który go uczy zniechęca cię swoimi metodami nauczania? Jeżeli tak to jaki to przedmiot.

dracomalfoy-dementordementor.gif       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geografia....

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie chyba zadnego przedmiotu ogolnoksztalcącego. jedynie lubie zawodowe ale od zawodowych to spoko mordy sa

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ogolnie zadnego przedmiotu nie lubię :trol: np. matmy nie lubię, ale z moim wykładowcą nie lubię jej jeszcze bardziej :kekw: 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawy przedsiębiorczości.. babeczka chciała policję wzywać bo wycierając tablicę zerknełam w jej monitor od kompa gdzie miała otwartego Fb, stwierdziłą, że grzebałam jej w kompie xDD

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie