Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z PepePanDziobak


Flaszka.

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png.ff2933c09beb4372c99a79da695fccbe.png

 

Prowadzący - @fbI2vdk.png Pandziax
Gość - @ PepePanDziobak



[ Pandziax Dzień dobry dziękuje, że znalazłeś na udzielenie wywiadu. Na dobry początek powiedz nam jak Twoje samopoczucie? Robiłeś coś dzisiaj ciekawego? 
 

[ Dziobak ] Na początku chciałbym podziękować, że to mnie wybrałaś na ten wywiad. Zacznijmy więc  moje samopoczucie jest dobre, dopiero co skończyły się święta, więc spokój jest, a do tego wolne do 2 stycznia to podwójny wygryw. Dziś robiłem jeszcze trochę zakupów(prezentów) dla innych członków rodziny, bo nie miałem czasu wszystkich odwiedzić, a tak to głównie, jak wróciłem to siedziałem ze znajomym i graliśmy sobie w gry typu co-op.


[ Pandziax Samopoczucie dobre to możemy zacząć kilkugodzinną pogawędkę a przy okazji poznać się bliżej. Zaczniemy standardowymi pytaniami, czyli jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś?


[ DziobakMam na imię Mikołaj, mój wiek określany jest na 20 lat i mieszkam w mieście zwanym Kwidzyn, na terenie województwa pomorskiego, samo miasto znajduje się też blisko dwóch innych województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

[ Pandziax Geografia nie jest moją mocną stroną, ale miej więcej, kojarzę twoje okolice, chciałbyś nam może opowiedzieć coś więcej o swoich stronach?
Gdybyś miał polecić jakieś miejsce turystom, co by to było?


[ DziobakW Kwidzynie jak na tak małe miasto, bo mieszka tam prawie 40 tysięcy ludzi, znajduje się wiele zabytków do zwiedzania. Głównie jest to zamek i kościół, który znajdują się w tym samym miejscu, znajdują się one koło centrum miasta, obok kinoteatru, gdzie odbywają się także różne występy/kabarety. W mieście znajduje się także tężnia solankowa, która pomaga w walce z brakiem jodu.
 

7955391.png ZAMKEK 


Zamek-w-Kwidzynie-DS403803-fot-Ruszajwdr

 

7955391.png KATEDRA

Katedra-w-Kwidzynie-DS408626-Pano-fot-Ru

 

7955391.png TĘŻNIA

 

Teznia-solankowa-w-Kwidzynie-DS403526-fo

[ Pandziax Małe miasto, ale całkiem pokaźne walory kulturowe posiada. Przejdźmy może do kolejnego tematu, aktualnie uczysz się, pracujesz?


[ DziobakAktualnie pracuje od 3 miesięcy w jednej z fabryk, pomagam przy tworzeniu produktów do pociągów.

[ Pandziax Jak podoba Ci się obecna praca? Czy Twoim zdaniem dobrze sprawujesz się na swoim stanowisku?


[ Dziobak Jak na moją pierwsza prace mi się bardzo podoba, jest to fabryka, więc wymagania są, ale takie, żeby sobie bez problemu poradzić. I tak samo myślę, że moje wyniki są dobre i dobrze się sprawuje na owym stanowisku, jeszcze nie słyszałem, żeby były na mnie jakieś skargi.

[ Pandziax Skoro jesteśmy przy temacie pracy, to jako dziecko kim chciałeś zostać w "przyszłości" i jak to się zmieniało na przestrzeni lat?


[ Dziobak Ciężkie pytanie, jako dziecko nie miałem tak, że chciałem być kimś w "przyszłości", moje plany zaczęły się tworzyć gdzieś na przełomie końca gimnazjum/początku technikum, chciałem iść dalej w kierunku informatyki, tak jak w technikum i będę wybierał się na studia związane z nimi.

[ Pandziax Informatyka bardzo fajny kierunek, który wymaga dużo cierpliwości, jak i samej nauki. Wspomniałeś nam o swoich czasach szkolnych, jakim uczniem byłeś? Przykładałeś się do nauki czy raczej robiłeś wszystko na ostatni gwizdek?


[ DziobakByłem takim uczniem, żeby "zarobić, ale się nie narobić", czyli uczyłem się tylko z tego, co pamiętałem na lekcji i wychodziłem z tego jako tako, byłem głównie trójkowym uczniem.

[ Pandziax Fakt oceny w szkole nie odgrywają kluczowej roli, najważniejszy jest końcowy efekt pracy, jakim jest ukończenie szkoły czy też matura. Wydaje mi się, że w tym roku pisałeś maturę, jak Ci poszło? Jakie pisałeś rozszerzenie i który przedmiot był Twoim zdaniem najtrudniejszy?


[ DziobakPisałem maturę z polskiego, matematyki i angielskiego, a jako przedmiot rozszerzony wybrałem geografie. Podchodziłem do matury totalnie na luzie, że albo zdam albo nie zdam, z matematyki i angielskiego miałem ponad 60%, z geografii miałem ponad 40%, ale z polaka za pierwszym razem nie zdałem i musiałem podchodzić do poprawy, ale z poprawy było już 40%, wiec czułem się wtedy zadowolony, bo nigdy nie lubiłem pisać rozprawek.

[ Pandziax ]Język polski w pierwszym terminie był dość zagadkowy. Wydawało się za proste, żeby było realne, też schrzaniłam maturkę, ale to dlatego, że za bardzo doszukiwałam się drugiego dna. Odbijmy lekko temat i wróćmy do Twoich zainteresowań, czym się interesujesz poza informatyką?


[ DziobakPoza informatyką jak to na informatyka przystało, moim innym zainteresowaniem są gry, a głównie gry co-op, albo gry rpg, czy to też gry z bogatą fabułą, jako że są promocje świąteczne, takich gier właśnie poszukuje, lecz nic ciekawego nie wpada mi w oko. Kolejnym zainteresowaniem jest muzyka, ale głównie tylko jej słuchanie, nie lubię polskich piosenek i nie słucham już ich od kilku lat, jako że jestem fanem anime, co jest jeszcze kolejnym moim hobby, lubię słuchać muzyk typu nightcore, bądź samych japońskich utworów.

[ Pandziax ]Aktualnie na steam trwa zimowa promocja może znajdziesz gierkę wartą uwagi. Jako że jesteśmy przy temacie gier to warto zahaczyć o counter-strike. Jak zaczęła się twoja historia z cskiem, ile lat już grasz? Jaka jest twoja ulubiona broń oraz mapa?


[ Dziobak ] Ło przygoda z cs'em zaczęła się już długie lata temu, sam nie jestem pewien, kiedy to się zaczęło, ale moja przygoda zaczęła się z serwerami z modem jb, kiedyś były to normalne mody. Dziś są to resztki tego (chodzi mi tu dokładnie o ludzi i ich zachowanie), natomiast moją ulubioną mapą jest De_dust2, a bronią jest m4a1-s, chociaż w samego cs'a nie gram już dłużej od ponad roku (nie licząc grania co kilka dni przez kilka minut). I tu opowiem ciekawą historię, która kiedyś mi się zdarzyła. Mam starszego brata, który też grał kiedyś w cs'a, był on adminem na pewnym serwerze i czasami grałem na jego koncie za jego pozwoleniem, ale miałem nic nie mówić przez mikrofon, żeby nikt się nie skapnął. Niestety pewnego razu trochę sobie pogadałem, ktoś okazał się "60" i podpierdzielił mojego brata za to, że gram na jego koncie, on dostał chyba wtedy degrada, a ja opierdziel od niego.

[ Pandziax Oj to wpadłeś jak śliwka w kompot. Mam nadzieje, że brat nie był długo zły. Jak znalazłeś się na csowiczach? Jak wygląda Twoja historia z tym forum?


[ DziobakNie, nie był długo zły, znalazłem się pewnie jak większość osób tutaj, czyli przez cssetti szukają serwera do grania, moja historia jest taka, że większość czasu spędzałem tutaj, na początku swojej kariery, kiedy był tutaj jeszcze stary jb, a teraz wbijam tu tylko po to, żeby pogadać z super osóbkami, taką osobą jest np. osoba zadająca pytania.

[ Pandziax ]Dziękuje bardzo aż się łezka w oku kręci. Na początku tego roku brałeś udział w rekrutacji na Junior Administratora forum. Czy w przyszłości planujesz aplikować na jakieś stanowiska na forum, czy raczej dałeś się już tym na spokój? Jeśli miałbyś aplikować to, jakie stanowisko jest Ci najbliższe?


[ DziobakDałem już sobie z tym spokój, już mam takie przejedzenie forami, że wystarczy mi siedzenie i pisanie z ludźmi, poznawanie ich i śmianie się z nimi, i tak samo nie mam jakiegoś bliskiego stanowiska, na jakie bym chciał aplikować, wystarczyłby mi vip na zawsze.


[ Pandziax Na chatboxie zawsze znajdzie jakiś ciekawy wątek, z którego można się pośmiać. Wspominałeś, że lubisz słuchać muzyki, jaka piosenka na ten moment jest Twoją ulubioną?

 

[ DziobakJak pisałem wyżej słucham głównie nightcore i muzyki japońskiej, więc nie mam jakiejś ulubionej piosenki, głównie słucham automatycznej playlisty zrobionej przez YouTube, chociaż zdarza mi się także słuchać wykonawcy shiki, który tworzy piosenki na przełomie popu/muzyki japońskiej, a piosenką, która katuje od niego jest e-girl bounce.

https://www.youtube.com/watch?v=Vyap6_KBIVg

[ Pandziax Gdybyś miał sam siebie ocenić co jest Twoją największą wadą i zaletą? 


[ DziobakMoją największą zaletą jest humor, potrafię się śmiać z różnych sytuacji, jak i z siebie, lecz uważam na to, żeby nie przełamać granicy dobrego smaku, natomiast moją wadą jest waga, bo niestety przy wzroście prawie 1.90m, ważę niecałe 55-56kg.

[ Pandziax To rzeczywiście musisz chyba przyjechać do mnie. Ze mną szybciutko nadrobisz masę ciała. Od razu zapytam o Twoje gusta smakowe, najbardziej lubisz gorzkie, słone, kwaśne czy słodkie potrawy?


[ DziobakJak z tak miłą chęcią zapraszasz, kiedyś na pewno przyjadę i posmakuje tych specjałów przygotowanych przez ciebie. Najbardziej lubię potrawy słone, a chodzi mi tutaj o przekąski dzień bez paluszków/słonecznika/chipsów to dla mnie dzień stracony, codziennie do jakiegoś serialu, bądź anime jem sobie chipsy. Jako drugie był wybrał kwaśne, bo lubię wszelkiego typu owoce cytrusowe, które w wielu połączeniach są nieziemskie. Trzecie miejsce zajmowałyby potrawy słodkie, bo jak każdy lubię sobie coś podjeść słodkiego, żeby życie nabrało rumieńców. Natomiast ostatni wybrałbym gorzki, bo z tego smaku toleruje jedynie gorzką czekoladę.

[ Pandziax Wpadaj na herbatkę z prądem lub prąd z herbatką. Która kuchnia świata jest Twoją ulubioną? Jeśli miałbyś wybrać kilka swoich topowych potraw, co by znalazło się na Twojej liście? 


[ Dziobak Mmm nie kuś tak diable, mam nadzieje, że dobra będzie ta herbatka. Nie mam jakiejś ulubionej kuchni, obecnie najwięcej jakiej jem to włoska głównie spaghetti, pizza, lasagne, polska gdzie króluje u mnie w domu najwięcej schabowych z ziemniaczkami i mizerią, oraz turecka, ale to głównie kebaby.

[ Pandziax Całkiem spora ta Twoja lista a jak to wygląda u ciebie z umiejętnościami kulinarnymi? Jakie jest Twoje popisowe danie? Może masz jakąś śmieszną historię związaną z gotowaniem? 


[ DziobakNiestety nie mam jakichś wielkich umiejętności, potrafię zrobić jedynie podstawowe dania, jak wyżej wymienione spaghetti, czy też schabowe, lecz mam taką jedną historię. Jeszcze jak byłem w gimnazjum, a moi rodzice byli w pracy postanowiłem zrobić sobie obiad wszystko ładnie, wszystko pięknie przygotowane, ziemniaki ugotowane i postanowiłem zacząć robić mięso, więc wsadziłem je na patelnie i poszedłem sobie grać, zapomniałem o nich, a po 10 minutach przypomniał mi o nich zapach dymu. O mało co nie spaliłem domu, a jedzenie poszło niestety do kosza :(.

[ Pandziax Masz racje jeszcze trochę i byłyby pieczone ziemniaczki z ogniska. Najważniejsze, że nie spaliłeś domu ani nic poważnego Ci się nie stało. Dobre jedzonko trzeba czymś popić, wolisz napoje gazowane czy niegazowane? Spożywasz alkohol, jeśli tak, który trunek jest Twoim ulubionym?


[ DziobakDobre jedzonko to jest rzecz, która mnie uszczęśliwia. Wole napoje niegazowane, a moim ulubionym napojem jest tymbark i to w różnych jego smakach, ale najlepszy według mnie jest jabłko-wiśnia, bądź jabłko-arbuz. Co do spożywania alkoholu raczej staram się go ograniczać i pije go raz w miesiącu, kiedy spotykam się ze znajomymi, żeby spędzić trochę czasu razem i pogadać o różnych sprawach, a jak miałbym wybierać ulubiony alkohol, byłaby to jakaś wódka.

[ Pandziax Jesteśmy chwile po okresie świątecznym, jak obchodzone są Święta w Twoim domu? Czułeś klimat Świąt w tym roku? 


[ DziobakNiestety większość rodziny zachorowała i musiałem spędzać święta tylko z najbliższą rodziną, z tego powodu nie czułem tego klimatu. Tak samo klimat świąt to dla mnie śnieg, a go od dawien dawna w święta nie było.


[ Pandziax Niestety teraz szaleje mieszanka kilku chorób trzeba dobrze odkażać sobie gardełko. Jak wygląda u ciebie imprezowanie, lubisz huczne imprezy czy raczej jakieś zaciszne domówki? Masz jakiś przypał z imprezy, którym chciałbyś się z nami podzielić?


[ DziobakJestem typem introwertyka, który woli spędzać czas samemu, ale zdarza mi się też czasami gdzieś wyjść. Wole bardziej domówki, bo znam tam więcej osób i mogę czuć się luźniej, nie mam jakoś wiele historii z imprezy, ale mam taką jedną. Na osiemnastce znajomego, kolega się tak nawalił, że ledwo mógł chodzić, a że w domu solenizanta schody były małe, to trzeba było chodzić bokiem no i niestety pijany znajomy, źle stanął i wywalił fikołka, gdzieś z połowy piętra, czyli około 10 schodków. Na szczęście nic mu się złego nie stało, ale obił się trochę, lecz jego zapał do picia nie uciekł.

[ Pandziax Dobrze, że to nie ty byłeś tym pijanym kolegą, alkohol to robi z ciałem, co chce. Masz jakieś plany na Sylwestrowy wieczór? Wybrałeś już postanowienie noworoczne na przyszły rok?

 

[ DziobakPewnie ze znajomymi gdzieś wyjdziemy, żeby się zabawić najpewniej do jakiegoś baru się zajdzie. I nie mam postanowienia noworocznego i jakoś nigdy go nie miałem, bo nie potrzebowałem takich rzeczy.

 

[ Pandziax Dziękuje Ci za udzieleniu odpowiedzi na dłuższe wypowiedzi, teraz przejdziemy do serii krótszych pytań. Przed przejściem dalej chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

[ DziobakTo na początku chciałem pozdrowić dwóch kapucynów @ Ringo i @st22oVR.png misiek223 , potrafią się bić tylko we dwóch i są słabi. @raLr8xY.pngSemper Invicta i @ .M1chu , żeby michu w końcu utemperował tą kobietę i nie dawał sobie wejść na głowę oraz @fbI2vdk.png Pandziax za poświęcony czas. 

 

 

image.png.337800f7de6388e802bf6067143582cc.pngSZYBKIE STRZAŁY 

Bluza zapinana czy bluza wkładana
Zima czy lato
Dzień czy noc
Herbata czy kawa
Sylwester z Polsatem czy dwójką
Koty czy psy
Gofry czy naleśniki
Basen czy jezioro


[ Pandziax Jeszcze raz bardzo dziękuje Ci za poświęcony czas na wywiad. A wszystkim czytelnikom za uwagę pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

 

pandzia.gif.350922013b8700d11f0341c11910407f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałka się przegięła, masz przerypane @ PepePanDziobak, wywiadzik fajniutki! 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie