Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×
Nowy szablon graficzny - Zbiórka sieciowa - Wygląd rang ×
Wspólny rozwój serwera ×

Zablokowane DD2 ArdZentina


PowrotNaNSa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: ArdZentina
IP / Steam ID*: STEAM_0:1:501582391
Admin banujący: -
Data i godzina otrzymania bana*: jakieś 15 min temu
Runda:-
Serwer*: dd2
Powód: 

"* Zle haslo! 
Kicked :"Bledne haslo admina, wpisz poprawne haslo"


Link do demka*:-
Wycinek z konsoli*:

 

"* Zle haslo! 
Kicked :"Bledne haslo admina, wpisz poprawne haslo"


Krótki opis sytuacji*: W sumie to bana nie ma ale akcja mega dziwna. Na serwie byl qkytoziomal. i napisał mi coś takiego 

 

"[ Master Guardian Elite ] |VIP| (Terrorist) qkytoziomal. :  ardzentina pozegnaj sie

[ Silver IV ] |VIP| (Terrorist) ArdZentina :  z?

[ Master Guardian Elite ] |VIP| (Terrorist) qkytoziomal. :  graniem tutaj, bo cie banujemy x razy i tak wbijasz xd"

 

a przecież nikt mnie u was nie banował chyba, że nicki podobne

 

i za jakieś parę minut dostaję kicka z powodem 
"* Zle haslo! 
Kicked :"Bledne haslo admina, wpisz poprawne haslo"

 

no i moje pytanie o ch*j chodzi? XD Ktoś chce się mnie pozbyć z serwa czy ki ch*j? dali mi admina bez hasła żebym nie mógł na serw wbić? WTF haha

 

wyjaśnijcie to

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Ci wyjaśniam. Kilkukrotnie byłeś banowany za  Czity na serwerze, przez administracje.

Grasz NonSteam / Steam, na NonSteam ciężej  Cię było zbanować bo nie mineło 5 minut i już byłeś na serwerze.

Na innych serwerach też Cię spotkałem Steam/NS i też byłeś banowany za czity.

 

Także jak dla mnie temat do zamknięcia.

 

@zCqFMdE.png PowrotNaNSaGdybyś nie był, to bym na pewno Cię nie kojarzył, że zostałeś zbanowany. Także, nie pisz głupot "kolego".

Edytowane przez qkytoziomal

QKY GRAFIKA (POPRAWKA).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie byłem także głupot nie pisz :D sprawdź ip i steam

 

Od trzech dni się u was na serwie pojawiam. Zaczęłem na ns, wczoraj kupiłem cs na steam bo jest promka za 3.50zl. Ani na Ns ani na steam nie dostałem bana, więc o czym Ty gadasz człowieku. Wigilia za mocno weszła czy jak?. Będziesz sobie oskarżeniami na prawo i lewo rzucał? Mam jedno IP jak coś, sprawdź czy było banowane.

 

 

Na innych serwerach byłem banowany z powodem wstaw ss. Wstawiałem i clear. Także daj jakiś konkretny argument i dowód. Bo na razie to rzucasz oskarżeniami bez pokrycia ;]

 

Dzięki @2uCcVg5.png radkovsky. Czyli jednak sprawiedliwość czasem wygrywa. Pokaż teraz klasę @ qkytoziomal.

Edytowane przez PowrotNaNSa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że bans dalej ma awarię, zostałem poproszony przez jednego z adminów o nałożenie hasła na Twoje steamid, gdyż mimo banów na IP, miałeś ciągle wchodzić na aktywnym i czitować. Sprawdziłem logi, lecz niestety nie znalazłem tam nic, co miałoby to potwierdzać. 

Z tej racji, blokada zostaje zdjęta. 

@ Opiekun UBTeam CS 1.6 @ UB Team CS 1.6

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie