Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Zmiana Banów na CT


Terka

Rekomendowane odpowiedzi

Siema zauważyłem że bany na ct są mocno przestarzałe, wiadomo że to gotowy plugin sprzed lat i zmiana wymagałaby napisania własnego pluginu ale myśle że ułatwiłoby to bardzo.

Mianowicie chodzi mi o możliwość wprowadzenia banów czasowych na ct, umówmy się czyny mało szkodliwe nie są warte bana na "zawsze". Pisanie co chwile odwołań za jakieś głupoty jest po prostu bez sensu, uważam że ułatwiłoby to Tomkulowi lub Vufiemu przy przeglądaniu wszystkich odwołań do bana etc. 
Wprowadzenie nowego taryfikatora kar dodatkowo zmieniając formułę banów na ct wydaje się sensowne i warte ogarnięcia.

Kolejna taka mini uwaga do niejakiej "Ucieczki z CT" cmon jesteśmy ludźmi to ma być dobra zabawa nie jakieś zobowiązanie, jeśli ktoś wbił do ct chciał spróbować ale sobie nie radzi to nie bądźmy ludźmi co psują innym zabawę 


Edit1: @ Jahmeton Szczerze nie mam pojęcia, zauważyłem że dużo osób daje bana tylko na ct zamiast korzystać z możliwości właśnie użycia amx-bansa. Patrząc na to z drugiej strony trochę bez sensu dawąc bana czasowego komuś kto trolluje w CT a chce sobie pograć w TT myślę że to ciezki orzech do zgryzienia ale myśle że jak to się obgada to wyjdzie mega spoko 

Edytowane przez Terka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem na tak, zrobić taki plugin to nie jest jakies gigantyczne wyzwanie... co do ucieczki z CT mam takie same zdanie.. Mam nadzieję że admini ogarnął to odrazu po wprowadzeniu pluginu, o ile zostanie propozycja rozpatrzona pozytywnie. Bo czytać u@ to mało który potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, sam to proponowałem na pw tomkulowi, tylko że ma ważniejsze rzeczy do zrobienia, więc to odchodzi do momentu, gdzie serwer będzie działać na 80%. Poza tym nie rozumiem części adminów, którzy od razu dają bana na ct, gdzie jak jest osoba, która potrafi prowadzić w ct, ale wbiła by trollować, coś zjebała ale nie przyzna się do błędu i zaczyna się kłócić lub jak napisałeś "ucieczka z ct" to dlaczego nie dają zwykłego bana?

  • łamanie powyższego regulaminu [Kick/Slay - Ban od 5 minut do bana na zawsze w zależności od popełnionego wykroczenia i jego częstotliwości] (regulamin jb, taryfikator)

Voofy pisząc taryfikator banów sam dał nam możliwość określenia długości bana, więc czemu niektórzy z tego nie korzystają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomysł zajebisty, ale z wykonaniem jest na prawdę ciężko, trzeba zacząć plugin pisać od zera i go testowac, może ten plugin też bugować inne pluginy lub może być niekompatybilny z innymi, więc dużo roboty przy tym jest, ale jak takie coś powstanie no to na pewno będzie to lepsze niż ban na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie