Skocz do zawartości

Zablokowane Unban na CT :-3


Shani

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shani

Data zdarzenia: 19.12.2022

Powód bana: Ucieczka z CT

Opis sytuacji: Ok. 2 w nocy w trakcie trwania już którejś rundy postanowiłam pomóc straznikowi, który był w CT, ponieważ non stop były bunty. Po moim wejściu do CT straznik stwierdził, że się sprzedałam, więc urażona, dla żartu wrzuciłam broń do celi i przeniosłam się do TT, akurat na zabawę. Po chwili otrzymałam bana od Dino. :pepesmutny2:

 

Odbanujcie chłopaki, jaja sobie robiłam.:pepesmutny2: 

Edytowane przez Shani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to wszystko tu napisalas, ubralas w słowa, to nie było postanowiłam pomoc, tylko weszłas dałaś broń TTkowi,on Cie zabił CT, po czym wróciłaś do TT zeby była zabawa, czyn może mało szkodliwy,

ale muszę być sprawiedliwy do każdej osoby tak samo, skoro kiedys ktoś tez dostał bana za podobna akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam super pomysł - banujcie na czas a nie na ct za takie głupie rzeczy 👍

jak widzę powód Perm bana na ct  „ucieczka z ct” „Freekill” to mi się trochę śmiać chce xd 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sedes napisał:

Ladnie to wszystko tu napisalas, ubralas w słowa, to nie było postanowiłam pomoc, tylko weszłas dałaś broń TTkowi,on Cie zabił CT, po czym wróciłaś do TT zeby była zabawa, czyn może mało szkodliwy,

ale muszę być sprawiedliwy do każdej osoby tak samo, skoro kiedys ktoś tez dostał bana za podobna akcje.

Aniołku ja się nie gniewam za to, że dałeś mi bana. Wiem, ze źle zrobiłam, ale proszę nie podważaj mojej wersji, ponieważ rzeczywiście chciałam pomóc strażnikowi. Bron oddałam dopiero po tym jak usłyszałam, ze się "sprzedałam" zostawiając TT. Oczywiście wszystko z dystansem i nic tutaj nie było traktowane w żaden sposób personalnie, zważając też na to, że była to 2 w nocy. Pozdrawiam Cię cieplutko! :pepeserduszko: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz ub za 2 dni, bo trzeba odczekać 3 dni po banie (jeżeli nie był przypadkowy).

Na początku nowego roku będę upgradował bany na CT, żeby były logi, zapis do bazy danych i właśnie może czasówki z automatu bo na razie jest tylko ban i tyle.

Odbanowanie też jest tylko po stronie właściciela/mnie, ale to było zrobione kiedyś ze względu na to, że odbanowywanie było nadużywane, ale może się to zmieni w przyszłości.

Na razie zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie