Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Admina DG420


DG420

Rekomendowane odpowiedzi

@ dzuskovy

 

Pozwolę sobie na wtrącenie się, ponieważ uważam, że akurat Ty jesteś ostatnia osobą, która mogłaby komukolwiek pisać pod podaniem "nie",  tym bardziej popierać swoją opinie powodem "toksyczności" osoby składającej podanie, ponieważ jesteś jedną z najbardziej prowokujących i toksycznych osób na serwerze. Regularnie wyzywasz nawet bez żadnego powodu i jest wielu świadków na to. Potrafisz pisać naprawdę obrzydliwe rzeczy, że czasami zastanawiam się czy nie powinieneś wylądować w jakimś psychiatryku. Ogarnij się chłopie, wyjdź na dwór, dotknij trawy i skończ uprzykrzac życie innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Shani napisał:

@ dzuskovy

 

Pozwolę sobie na wtrącenie się, ponieważ uważam, że akurat Ty jesteś ostatnia osobą, która mogłaby komukolwiek pisać pod podaniem "nie",  tym bardziej popierać swoją opinie powodem "toksyczności" osoby składającej podanie, ponieważ jesteś jedną z najbardziej prowokujących i toksycznych osób na serwerze. Regularnie wyzywasz nawet bez żadnego powodu i jest wielu świadków na to. Potrafisz pisać naprawdę obrzydliwe rzeczy, że czasami zastanawiam się czy nie powinieneś wylądować w jakimś psychiatryku. Ogarnij się chłopie, wyjdź na dwór, dotknij trawy i skończ uprzykrzac życie innym. 

 XDD wiesz co to wolność słowa?. A no sorki raczej nie, jesteś za młoda na to xdd nie dziwię się xxdd  ajjj No lepiej kogoś wyzywać nic jeździć po rodzicach jak ty to robisz naprawdę jesteś mierna fest szkoda ze się pocisz na to żeby odpowiadać xD 

Jeździj po rodzicach dobrze Ci idzie naprawdę . A tak w ogóle czekam na ssy słońce hahaha 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli patrzeć na to jak zachowują się inni admini to jestem na TAK

 

Jeśli mam patrzeć na to jaki jest regulamin to jestem na NIE

 

+ Coś tam potrafi prowadzić

+ GT

+ Często gra w CT, większość adminów ma wyjebane na to CT

- Ostatnio się pruje do mnie ale to sam go wyjaśnie

- Największy minus to kultura, często zdarza mu się kogoś zwyzywać ale dużo adminów robi to samo albo nie reaguje na wyzywiska graczy

-+ Jeśli chodzi o AMX to jest kwestia 10 minut nauczenia się podstawowych komend więc nie róbmy z tego problemu

 

Jestem na TAK


Mam nadzieję, że troche ogarnie się z wyzywaniem jak dostanie szanse adminować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DG420 i co tu z Tobą zrobić. Podobnie jak @ sedes będziesz stąpał po cienkim lodzie. Jedna krzywa akcja i admin zostanie odebrany. ;) 

 

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie