Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Admina DG420


DG420

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:DG420

Imię: Daniel
Wiek:22
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Wydaje mi się, że jestem kompetentną osobą na to stanowsiko ponieważ mam bardzo dlugi staż na serwerze oraz dużo godzin (na dzien pisania podania 6dni7h TOP1)

Doświadczenie: Niestety nigdy nie byłem adminem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5

Ile czasu spędzasz na serwerze:dużo kto by to liczył, w sumie to przesadzam ale jest zima to wysrane.
Jak długo jesteś z nami: około 1.5 miesiąca

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/DG420/51.83.147.22:27015/ "Ty nie potrzebujesz linka do gametrackera, my wszyscy dobrze wiemy ile siedzisz na serwerze" ~ Maruda 21.12.2022

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:tak 
Kontakt: Steam, DC, TS 
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: TAK

Edytowane przez DG420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak 😘🏳️‍🌈

 

+Aktywnosc widać po chłopaku ze innego życia niż jb nie ma 

 

+CT prowadzić fajnie umie ale zawsze go zabije 

 

+nie umie się buntować 

 

+Wysoka kultura osobista to jego główny atut 

 

+ Szanuje administrację JB 

 

+ podpowiada na steamie 

 

+ Nie lubi 60 

 

 

 

 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak! :rumcajsjumper:

+ Często go widać w CT

+ Dobre GT 

+ Dobre podejście do osób na serwerze, komunikatywny 

+ Ma steama

+Jest super

+- AMX, ale tego można się z łatwością nauczyć

Imo warto dać szansę :pepeczerwien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak! :rumcajsjumper:

+ Często go widać w CT

+ Dobre GT 

+ Dobre podejście do osób na serwerze, komunikatywny 

+ Ma steama

+Jest super

+- AMX, ale tego można się z łatwością nauczyć

Imo warto dać szansę :pepeczerwien:

Edytowane przez Hermann-.-

 

sygnatura-dla-hermana.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak! :rumcajsjumper:

+ Często go widać w CT

+ Dobre GT 

+ Dobre podejście do osób na serwerze, komunikatywny 

+ Ma steama

+Jest super

+- AMX, ale tego można się z łatwością nauczyć

Imo warto dać szansę :pepeczerwien:

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ nolife

+ kultura osobista na wysokim poziomie 

+ czuje atmosferę świąteczną na serwie

+ wymyślił własną zabawę (sprzedawany)

+ przed złożeniem podania oglądał poradniki jak używać BMX'a dlatego napisał 5/10

+ areo i gruby bd mieli bana na ct

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZYWISCIE ZE NA TAK

+Bardzo uprzejmy młody człowiek - mowi dzien dobry na klatce codziennie i wnosi zakupy sasiadom 

+Uwielbia howanego 

+Pała od niego niesamowitym ciepłem na serwerze, czuć ten klimat

+Widać ze zamożny chłopak da na kromke chleba i kieliszek wódki (składka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

Nie wydaje mi się że taka toksyczna osoba powinna mieć admina, nie dość że Dino dostał, chociaż u niego widać poprawe.. u Ciebie nie widać ani trochę.

-Toksyczna osoba

-Brak doświadczenia

+ Aktywność wysoka , ale jak ktoś nie ma życia to siedzi 24/7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE! 

-kultura na serwerze nie ma co dużo gadać 

-  nie był adminem ale amx zna na 5 ciekawe...

+GT 

Jak dla mnie większość osób wypowiada się na tak bo go zna bądź dla beki , drugie co chłop jeszcze admina nie dostał a  już mówi komu i za co da bana , wydaje mi się przez nadanie mu flag całkiem już do głowy pójdzie i w dodatku  @ snuffy i reszta ekipy doda sobie roboty w dziale typu skarga/ odwołaj się od bana. Owy gracz ma z niektórymi ludźmi na serwerze kosę więc bany szczególnie na CT będą się sypać. 

 

 

@ Shanitak dokładnie ;)

 

Edytowane przez dzuskovy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dzuskovy napisał:

jeszcze admina nie dostał a  już mówi komu i za co da bana

chlop co sie boi, ze na bana wyleci XDD 

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie słowne: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h. Poza tym, zamiast dodawać kolejne posty, używamy opcji "Edytuj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krejzol99 napisał:

Na NIE

Nie wydaje mi się że taka toksyczna osoba powinna mieć admina, nie dość że Dino dostał, chociaż u niego widać poprawe.. u Ciebie nie widać ani trochę.

-Toksyczna osoba

-Brak doświadczenia

+ Aktywność wysoka , ale jak ktoś nie ma życia to siedzi 24/7

 

To są Pomówienia z Twojej strony, nie widziałeś chyba jak się zachowywałem gdy wbiłem na serwer. Moim zdanie widać poprawę i to bardzo dużą. Wydaje mi się, że nie jesteś kompetentną osobą aby wypowiadać się na ten temat, ponieważ jesteś na serwerze raz na dwa tygodnie.


8 minut temu, dzuskovy napisał:

Na NIE! 

-kultura na serwerze nie ma co dużo gadać 

-  nie był adminem ale amx zna na 5 ciekawe...

+GT 

Jak dla mnie większość osób wypowiada się na tak bo go zna bądź dla beki , drugie co chłop jeszcze admina nie dostał a  już mówi komu i za co da bana , wydaje mi się przez nadanie mu flag całkiem już do głowy pójdzie i w dodatku  @ snuffy i reszta ekipy doda sobie roboty w dziale typu skarga/ odwołaj się od bana. Owy gracz ma z niektórymi ludźmi na serwerze kosę więc bany szczególnie na CT będą się sypać. 

 

Wydaje mi się, że jestem kulturalną osobą zdarzy mi się rzucić jakąś "ku***ą" lub kogoś zwyzywać ale to tylko osoby które znam i wiedzą, że słowa te nie są wypowiadane po to aby je urazić(taka panuje atmosfera na serwerze). Nie wyzywam osób których nie znam i które mogły by się poczuć urażone po moich słowach. Co do AMX to, że nie byłem adminem to nie znaczy, że nie znam ludzi którzy nimi są i mi dali parę wskazówek. Zresztą jest 21 wiek  polecam wpisać w przeglądarkę "Jak korzystać z AMXMODMENU". To, że w żartach komuś powiedziałem, że dostanie bana jak dostanę administratora to nie znaczy, że tak zrobię. Dana ranga nie jest po to aby banować osoby z którymi "ma się kosę". Z resztą jak mówiłem na serwerze Gdy dostanę administratora, to co działo się przed tym nie będzie brane pod uwagę i będę sprawiedliwy bez względu na to czy kogoś lubiłem czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA NIE.

 

- Brak kultury osobistej na serwerze.

- Brak doświadczenia.

+ GT.

 

Ciekawi mnie to, że pod podaniem Shani daje +/- amx choć sam go znasz na 5 :haha: ( internetowi koledzy ) 

Edytowane przez qkytoziomal
Po prostu

QKY GRAFIKA (POPRAWKA).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 22:39, DG420 napisał:

jestem kompetentną osobą na to stanowsiko ponieważ mam bardzo dlugi staż na serwerze

Od kiedy staż świadczy o kompetencji?

- Jesteś osobą toksyczną, nawet dział jb i Twoje wypowiedzi to potwierdzają.

- brak doświadczenia

Ogólnie to jestem na nie. Serwery jb cechują się ciekawą atmosferą, ale o ile pewne zachowania nie są przesadne to wszystko jest okej.

Kandydatura osoby, która z góry jest negatywnie nastawiona do pewnych graczy, osoby toksycznej, gracza, który twierdzi, że jest kulturalny dodając przy tym, że zdarzą się, że kogoś zwyzywa. Uważam, że taką kandydaturę należy odrzucić, gdyż plusów przemawiających za przyjęciem jest zbyt mało.

 

Edytowane przez .dne ehT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .dne ehT napisał:

Od kiedy staż świadczy o kompetencji?

- Jesteś osobą toksyczną, nawet dział jb i Twoje wypowiedzi to potwierdzają.

- brak doświadczenia

Ogólnie to jestem na nie. Serwery jb cechują się ciekawą atmosferą, ale o ile pewne zachowania nie są przesadne to wszystko jest okej.

Kandydatura osoby, która z góry jest negatywnie nastawiona do pewnych graczy, osoby toksycznej, gracza, który twierdzi, że jest kulturalny dodając przy tym, że zdarzą się, że kogoś zwyzywa. Uważam, że taką kandydaturę należy odrzucić, gdyż plusów przemawiających za przyjęciem jest zbyt mało.

 

Przydałby się aktywny admin. TAkże dalej podtrzymuje to stanowisko.(zobacz mój gametracker, to wtedy zmienisz zdanie) Na JB panuje taka atmosfera, że gracze się wyzywają. Wyzywam osoby które znam i się nie obrażą i nie wezmą tego na poważnie, bo zawsze mówię to w żartach. Moim zdaniem doświadczenie nie powinno być brane po uwagę bo jednak kiedyś trzeba zacząć i trzeba to doświadczenie zyskać. Polecam przeczytać moją odpowiedź do wypowiedzi Dzuskovy, bo tam się wypowiedziałem co do negatywnego nastawienia do innych graczy.

Edytowane przez DG420
źle zrozumiałem wypowiedz kolegi, przed chwilą wstałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DG skończ mydlić oczy i przestań Pierdolic ze wyzywasz tylko osoby który znasz . Mnie znasz ? No chyba nie bardzo to na ch*j odpierdalasz dziwne akcje? Doświadczenie nie powinno być brane od uwagę hhHahahaha schowasz się? XDD

(Co do wypowiedzi dzuskovego) to DG też ci obiecam gruszki na wierzbie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dzuskovy napisał:

DG skończ mydlić oczy i przestań Pierdolic ze wyzywasz tylko osoby który znasz . Mnie znasz ? No chyba nie bardzo to na ch*j odpierdalasz dziwne akcje? Doświadczenie nie powinno być brane od uwagę hhHahahaha schowasz się? XDD

(Co do wypowiedzi dzuskovego) to DG też ci obiecam gruszki na wierzbie :D

Ale czemu ty, podajesz tutaj przykład gdzie zwyzywałem Cię na TS . Po naszych prośbach nie wyszedłeś z kanału z resztą i tak byliśmy na Kanale TYRALNIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DG420 napisał:

Ale czemu ty, podajesz tutaj przykład gdzie zwyzywałem Cię na TS . Po naszych prośbach nie wyszedłeś z kanału z resztą i tak byliśmy na Kanale TYRALNIA.

Ale czemu ty żyjesz tym co było na tsie ? XDD 

A na serwerze już nic nie było? XDDD

Dlaczego się nie wypowiesz np do tego że brak doświadczenia.. bo ci poprostu brak słów xDDD 

 

 

Śmieszny typ @ DG420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dzuskovy napisał:

Ale czemu ty żyjesz tym co było na tsie ? XDD 

A na serwerze już nic nie było? XDDD

Dlaczego się nie wypowiesz np do tego że brak doświadczenia.. bo ci poprostu brak słów xDDD 

 

 

Śmieszny typ @ DG420

NA temat braku doświadczenia już się wypowiedziałem. Mam powtórzyć moje słowa? "Moim zdaniem doświadczenie nie powinno być brane po uwagę bo jednak kiedyś trzeba zacząć i trzeba to doświadczenie zyskać." Muszę skądś to doświadzczenie zyskać. A co do wyzywania. To nie pamiętam kiedy ostatnio na serwerze Cię obraziłem, więc nie mieszaj mnie w Twoje konflikty z innymi. Bo jedyne co to się zazwyczaj śmieję lub mówię, że ktoś pocisnął. 

@ dzuskovy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie