Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza Mlotek


NosNight

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MoonLight
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: Mlotek


Opis sytuacji:

- gracz wielokrotnie obraża administrację serwera jak i graczy na czacie

 

;dodam od siebie że to nie pierwsza taka sytuacja gdy gracz nagminnie obraża wszystkich na serwerze/łamie regulamin + reklamuje innego serwa (tutaj już za dużo grzebania w demkach by było aby to teraz odszukać, ale napisałem , najwyżej ktoś może doda coś od siebie na temat tego gracza )

 

Data i czas zdarzenia: 19.12.2022 21:00-22:30 


Dowody [SS/Demko - link do demka]: 

1. mapa zm_fifka_v2  https://ibb.co/zSJKM9v - cytuje "dobra administracja, je*cie sie" 

; tutaj był wtedy na afku na serwerze mck , także do niego to było skierowane głównie skoro był w tym momencie na serwerze

2.mapa zm_clinic_hl2go https://ibb.co/2YCL1XV - cytuje "domel utkaj pi*d*" 

; obraza gracza 

3. mapa zm_clinic_hl2go https://ibb.co/MBYpPJK - cytuje "co za zj*by"

; obraza graczy

4. mapa zm_clinic_hl2go https://ibb.co/R0PpmTD - cytuje "suczko ty moja"

; obraza gracza

 

Także jak widać na ss wyżej, owy gracz jest strasznie toksyczny i obraża niejednokrotnie graczy jak i administracje z serwera , jak to będzie za mało to niech wypowiedzą się inni, którzy grają na tym serwerze. Mam nadzieję że skończy się to jakimś dłuższym banem dla tego gracza.  @ Użytkownik@ Admin CS 1.6 [ZOMBIE+EXP 95 LVL] @ MCk199  (jak nie można tak oznaczać wszystkich to sorry)

 

 

Czas Sytuacji na Demku: -

 

terowop3.gifimage.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TheSparta napisał:

ciota się spłakała zamiast też go zwyzywać ty weź tylko na policję nie dzwoń przez to i zawału nie dostań

Kolejny widzę jakiś "wyszczekany" :kekw: , na serwerze grają również dzieci jakbyś nie wiedział, także takich osób trzeba się z serwera pozbywać bądź kontrolować i dawać bany o ile inaczej się nie da i nie wiem po co się tutaj udzielasz jak nie masz nic ciekawego do dodania.

 

i ps: Kto płacze  i gdzie? :taniec1:

 

Edytowane przez NosNight

terowop3.gifimage.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TheSparta napisał:

ciota się spłakała zamiast też go zwyzywać ty weź tylko na policję nie dzwoń przez to i zawału nie dostań

Po co się wypowiadasz bez sensownie?

 

Byłem przez moment gdy owy gracz zachowywał się tak jak napisał @ NosNight. Gracz zasługuje na Permanentnego bana.

QKY GRAFIKA (POPRAWKA).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TheSparta napisał:

szczekał to twój stary jak sam się zabijasz noktowizorem na respie a potem srał ci do ryja wuf wuf, pewnie dajesz się szparować jak bot i później ryczysz jak tutaj

Nawet nie wiem co mam napisać , bo nie wiem czy jestem w stanie się zniżać do twojego poziomu. Po twoich wypowiedziach widzę że na pewno poniżej 18stki jesteś , a bynajmniej mentalność dzieciaka jeszcze. Skarga nie dotyczy twojej osoby także skończ po prostu te swoje marne wypociny mi tutaj pisać.:2/10:

 

Regulamin na serwerze jest po to aby się do niego stosować a nie zachowywać jakby się w oborze było, jak ktoś ma jakieś problemy emocjonalne to niech sobie na jakieś tyralnie ts3-owe wchodzi i tam wypowiada w taki sposób. Tam również znajdzie ludzi na tym swoim przeciętnym poziomie "Sebka".

terowop3.gifimage.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oznaczenie, dużo gram na zombie modzie i w takiej sytuacji mogę od siebie jedynie dodać, że osoba która pisze skargę kłamie, ponieważ było zupełnie inaczej - a dokładniej odwrotnie. 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, CzyngisBoy napisał:

Dzięki za oznaczenie, dużo gram na zombie modzie i w takiej sytuacji mogę od siebie jedynie dodać, że osoba która pisze skargę kłamie, ponieważ było zupełnie inaczej - a dokładniej odwrotnie. 

Skoro twierdzisz że miałbym "kłamać" to zapraszam do wstawienia tutaj jakichkolwiek ss/demek które by to potwierdziły. Gdybać to sobie każdy może, a ja nie mam nic sobie do zarzucenia. 🧐

 

Nie pisałbym tej "skargi" gdyby sytuacja którą opisałem nie powtarzała się już wcześniej, ale no niestety za dużo szukania po demkach sprzed x czasu. 

terowop3.gifimage.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ NosNightNa przyszłość nie oznaczaj wszystkich, co jakiś czas zerkam na skargi i widzę.

 

Co do samej skargi, to nie raz ludzie mi go zgłaszali, więc zostanie nałożony ban na 7 dni, jeśli po powrocie dalej będzie się tak zachowywał to dostanie permanentnego bana.

 

Skargę Przyjmuję.

 

 

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie