Skocz do zawartości

Zablokowane UB ct Shizer


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TheProShizer

Data zdarzenia: 19.12.2022

Powód bana: Ucieczka z CT

Opis sytuacji: Jestem w CT do CT wchodzi ELO i mowie cos tam ze jak on to spadam. wylazlem z serwera po 10 sekundach wrocilem wchodząc odrazu do CT i dostaje bana na CT od admina marudy do ktorego od 5 rund pisalem aby zbanowal chlopa ktory lata na sgsach i sie buntuje. Koniec koncow chlop wyszedl i nie dostal bana bo pan admin nie zobaczył tego. Wiem, że ub  mogę napisac po 3 dniach ale ten ban jest naciągany tak mocno, że ja wchodząc do CT kilkanaście razy dziennie wtedy kiedy nie ma chętnych do prowadzenia w ct dostaje bana bo nie bylo mnie 1 rundy w CT XD najprawdobniej lecz nie jestem pewny zostal bym ozywiony przez serwer bo obliczanie bylo.... 

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wszedł ELO do ct shizer powiedział "wypierdalam z ct nie będe z nim prowadził" po czym wyszedł serwera, jak dawałem mu bana on jeszcze nie był w ct  po napisaniu powodu zobaczyłem go w ct.  Przepraszam shizer nie wiedziałem, że żartujesz :D do odbanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie